Claudynka

Najlepsze szampony/odżywki do włosów.

Recommended Posts

Sambi widocznie nie dopasowałaś szamponu do swoich włosów - jeśli tak robi Ci się po jednym to koniecznie musisz go wymienić.

Ja z natury mam bardzo słabe i suche włosy tak więc przetestowałam już praktycznie z dwie trzecie szamponów i odżywek na rynku. Bardzo lubię te z zawartością olejków .Na początku myślałam,ze mogą przetłuszczać włosy ale się myliłam. Nawilżają słabe końce ale nie obciążają włosów. Szczgólnie olejek arganowy jest świetny.

Widziałam wczoraj szampony i odżywki z olejkiem arganowym z serii Argan Proffesional w Biedronce - mam nawet ich gazetkę reklamową. Dość tanie poniewaz każda po 9,99 za dużą pojemność 400 ml.

Czy któraś z Was może skorzystała z okazji? Jak wrażenia? Warto jest kupić?

Najbardziej lubiłam szampon i odżywkę L'Oreal Paris Elseve Cement-Ceramid, ale, nie wiedzieć, czemu, wycofali ją ze sprzedaży. Teraz używam z tej samej firmy szamponu i odżywki z glinką, też są niezłe, ale to już nie to samo. Kiedyś używałam też szamponu od Seboradin z czarną rzodkwią, ale mama przestała kupować, więc już nie używam :rolleyes: Moim zdaniem był jednak najlepszy z tych wszystkich szamponów, szczególnie do włosów przetłuszczających się. 
Oprócz tego używam jeszcze odżywki do włosów CHI Silk Infusion, którą już polecałam w wątku Hity i Kity Kosmetyczne, którą stosuje się nie w trakcie kąpieli, ale już po, przed suszeniem włosów. Dużo lepiej się włosy po niej prezentują.