Claudynka

Najlepsze szampony/odżywki do włosów.

Recommended Posts

Sambi widocznie nie dopasowałaś szamponu do swoich włosów - jeśli tak robi Ci się po jednym to koniecznie musisz go wymienić.

Ja z natury mam bardzo słabe i suche włosy tak więc przetestowałam już praktycznie z dwie trzecie szamponów i odżywek na rynku. Bardzo lubię te z zawartością olejków .Na początku myślałam,ze mogą przetłuszczać włosy ale się myliłam. Nawilżają słabe końce ale nie obciążają włosów. Szczgólnie olejek arganowy jest świetny.

Widziałam wczoraj szampony i odżywki z olejkiem arganowym z serii Argan Proffesional w Biedronce - mam nawet ich gazetkę reklamową. Dość tanie poniewaz każda po 9,99 za dużą pojemność 400 ml.

Czy któraś z Was może skorzystała z okazji? Jak wrażenia? Warto jest kupić?

Najbardziej lubiłam szampon i odżywkę L'Oreal Paris Elseve Cement-Ceramid, ale, nie wiedzieć, czemu, wycofali ją ze sprzedaży. Teraz używam z tej samej firmy szamponu i odżywki z glinką, też są niezłe, ale to już nie to samo. Kiedyś używałam też szamponu od Seboradin z czarną rzodkwią, ale mama przestała kupować, więc już nie używam :rolleyes: Moim zdaniem był jednak najlepszy z tych wszystkich szamponów, szczególnie do włosów przetłuszczających się. 
Oprócz tego używam jeszcze odżywki do włosów CHI Silk Infusion, którą już polecałam w wątku Hity i Kity Kosmetyczne, którą stosuje się nie w trakcie kąpieli, ale już po, przed suszeniem włosów. Dużo lepiej się włosy po niej prezentują.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• dannonka
    • mw2
    • yiliyane
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• dannonka
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Po 9 miesiącach przerwy w końcu mogłam oddać te 450 ml krwi  Za każdym razem czuję się niesamowicie z myślą, że oddając cząstkę siebie, mogę komuś uratować życie. 
    • Kerosine
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Odpowiedziałam w pierwszym temacie [swoją drogą wyjątkowo dobrze do mnie dopasowanym, brawo za wybór] =) Nie jestem pewna, czy aby nie zwodzi mnie intuicja, ale na wszelki wypadek - jeśli jesteś przekonana o konieczności wypowiedzenia się za każdym razem w obydwu wybranych dla Ciebie przez daną osobę wątkach informuję, że jak najbardziej możesz udzielić się tylko w jednym z nich   Zapraszam teraz do zabawy @mw2. Oto moje propozycje dla Ciebie: Pierwszy temat potraktuj jako prze
    • Kerosine
      Reinkarnacja. Kim lub czym chcielibyście byc?
      Czasami się nad tym zastanawiam - nie tylko w kontekście dosyć oczywistej i mało oryginalnej próby znalezienia odpowiedzi na pytania typu "dlaczego przyszłam na świat właśnie w tym jego zakątku, w tej rodzinie i dlaczego spotkałam na swojej drodze akurat tych konkretnych ludzi [dlaczego ogólnie spotkało mnie to, co spotkało]?", ale także identyfikacji ewentualnych naleciałości z równie ewentualnego poprzedniego życia w obecnym wcieleniu [dających o sobie znać, jeśli faktycznie takie coś miało mi
    • yiliyane
      Jak przekonać rodziców do kupna nowego laptopa?
      Jak to musisz? Chcesz, ale nie musisz. Chyba że ktoś przystawia Ci pistolet do głowy i mówi, że strzeli, jeśli nie kupisz sobie laptopa  4 tysiące złotych to dużo. Tym bardziej, że ma być to sprzęt do rozrywki, a nie do pracy. Nie dziwię się, że rodzice nie chcą wydać tylu pieniędzy. Będziesz musiał sam sobie ufundować tego laptopa, jeżeli go tak bardzo pragniesz.
    • d8c
      Czy jej już przeszło?
      Rozumiem, natomiast wdaję mi się że jest to tylko i wyłącznie moja wina. Nie wiem jak to naprawić, nie wiem czy w ogóle da się to naprawić. Wczoraj gdy poruszyłem temat tego czy jest wszystko okej, usłyszałem tylko, że ona ma dość ciągłego zapewniania mnie że jest wszystko w porządku i że zależy jej tak samo jak na początku. Mam przeczucie że jest coś nie tak, ona twierdzi, że ja sobie to wmawiam. Nie wiem co mam robić. Z jednej strony chce być zapewniany że jest wszystko w porządku, jednak chyb