Jump to content

Ich troje


Mandy

Recommended Posts

Posted

Miałam obawy przed założeniem tego tematu widzę że nie jest ten zespół tu lubiany ale trudno. Jak dla mnie są oni dobrzy większość ich piosenek mi się podoba a nawet bardzo.Co do wyglądu Michała to nie mam nic przeciwko robi co chce przynajmniej(wg mnie) nikogo nie naśladuje no chyba że wy znacie kogoś z czerwonymi włosami :wink: Ich występy jak dla mnie są świetne potrafią robić show przez co miło ogląda się występ tego zespołu :)

No ale to jest tylko moje zdanie czekam teraz na wasze opinie nawet te nie przychylne :D

Link to comment
Posted

Gdy miałam jakieś 9 lat wielbiłam ich wręcz ;) Jakieś kasety czy płyty jeszcze by się pewnie gdzieś w domu znalazły, ale teraz wybieram już trochę inną muzykę. Ale większość tekstów i tak w głowie zostało, oj, dużo się tego naśpiewałam...

Link to comment
Posted

No tak. Jak powyżej też w wieku 8-9 słuchałam i znałam na pamięć prawie wszystkie piosenki. Teraz nie bardzo interesują mnie losy tego zespołu. A co do samych piosenek - są mi obojętne.

Co ciekawe kilka lat temu wszyscy uważali Ich Troje za wielkie nadzieje polskiej muzyki, byli uwielbiani i słuchani przez miliony ludzi w Polsce. Teraz przez wielu uważani są za 'obciachowych'.

Link to comment
Posted

Kiedyś,oczywiście był szał. Gdy dostałam kasetę! kasetę, myślałam,że umrę z podniecenia haha ;D Teraz są mi obojętni.

Link to comment
 • 4 weeks later...
Posted

jak miałam też jakieś 9 lat to to śpiewałam teraz to przeszłość!:D

Link to comment
Pieceofeternity
Posted

Tak jak osoby wyżej, przez pewien czas szał. Teraz pamiętam tylko jeden kawałek z tekstem z wiersza Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej "Prawo nienarodzonych". Czy jakoś tak.

Link to comment
Posted

Nie będę gorsza,jak nie znałam się na dobrej muzyce to twierdziłam,że oni są dobrzy. Teraz mam ich szczerze dosyć.

Link to comment
Posted

Pamiętam, miałam 9 czy 10 lat i byłam na ich koncercie, myślałam, ze posikam sie z radości, potem moi rodzice zaczeli ich słuchać, ale to wiąże się z bardzo ważnym wydarzeniem w Ich, w Naszym życiu, wybaczalne. W tej chwili cholernie mnie irytują, ale teksty piosenek znam na pamięć. Pamiętam, że 4 albo 5 lat temu byłam na jaijś imprezie w amfiteatrze, najpierw był Pudzian ze swoimi kumplami strongmenami, potem koncertował Iwan i Delfin (dostałam róże od Iwana! x D), a na końcu grało Ich Troje. Idąc tam ze znajomymi wieszaliśmy psy na tym ze zespole, a w rezultacie wszyscy ludzie zgromadzeniw amfiteatrze bawili sie najlepiej. podsumowują- nie słucham, nie mogę znieść tego puszczanego w domu, czy TV, ale co jak co, atmosfera na koncertach i koncercikach jest przednia i można sie przypałowo wybawić, niczyms ię nie krepując.

Link to comment
Posted

Dawniej, owszem byli świetni, teraz już ich era popularności powoli wygasa (o ile już nie wygasła). Płyty, piosenki coraz słabsze, bez rewelacji.

Nie powiem, kiedy była moda na słuchanie Ich Troje również miałam multum ich piosenek, natomiast od kiedy z zespołu odeszła Justyna, zespół zaczął podupadać. Ania nie potrafiła zastąpić Justyny, przynajmniej w moim odczuciu. Ich Troje się posypało i tyle.

Teraz z tego, co ostatnio miałam okazję przeczytać Jacek

Link to comment
 • 2 weeks later...
Posted

Pierwotny skład zespołu to Magda Michał i Jacek a nie z Justyną. Nowa płyta jest bardzo dobra ale fakt głowinie jest kojarzona z piosenką "We play in team" która nie jest najlepsza ale inne choćby "Idiota" są świetne. Jacek nagrał własną płytę ale z zespołu nie odchodzi tak samo jak np Fergie z black eyed peas nagrała własną płytę ale w zespole działa dalej(chyba że coś pokręciłam :wink: )

Link to comment
Posted

Też jak miałam 9 lat to ich słuchałam. :D Właściwie zaczęło się od rodziców. Tata kupił kasetę i mi się bardzo podobali. xD

Teraz już słucham zupełnie innej muzyki ( na szczęście).

Link to comment
Posted

Jak każdy miałam na punkcie tego zespołu bzika, w wieku 7-9 lat, a to głównie za sprawą mamy, która do teraz ich lubi. :) Teraz tego nie słucham, z "ichtrojowania" przerzuciłam się na metal(xD), ale teksty raczej pamiętam. :D

Link to comment
 • 9 months later...
rozczochrany
Posted

Jeden z klasycznych zespołów dla osób przeżywających dzieciństwo w latach 90-ych, ale Ich Troje bez Justyny to już nie to samo.

Słuchałem ich jako małolat, teraz też czasem słucham, lubię do nich wracać.

Mam kilka ulubionych piosenek.

Teraz pamiętam tylko jeden kawałek z tekstem z wiersza Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej "Prawo nienarodzonych".

Tak, Prawo to genialna piosenka.

Link to comment
niepokolorowana
Posted
Gdy miałam jakieś 9 lat wielbiłam ich wręcz

Dokładnie! Kiedyś to był szał :mrgreen: Teraz ich nie trawię. Nie wiem dlaczego,ale jak słyszę jakąś piosenkę Ich troje to mnie szlag trafia. No cóż. W dzieciństwie smakowałam różnych gatunków muzyki. Czasami nawet wstyd się przyznawać ;)

Link to comment
Posted
Gdy miałam jakieś 9 lat wielbiłam ich wręcz

uwielbiałam Michała, byłam w nim totalnie zakochana (-: Wtedy był z Mandaryną, głęboko w sercu miałam do rodziców pretensji, że nie mam na imię Marta jak ona :mrgreen: Kasety, płyty wszystko co się tylko dało było w mojej kolekcji :mrgreen:

Teraz mi to lotto, Wiśniewski podobno znowu rozstaje się z żoną.

Link to comment
 • 4 weeks later...
Posted

:mrgreen: Taak pamiętam te czasy młodzieńczej głupoty jak w wieku ok 9 lat słuchało się tego "cudnownego" :mrgreen: zespołu.

Uff teraz jest inaczej. Nie interesuje się co się dzieje w tej formacji i nie ejstem ciekawa. I na szczęście zmienił mi się gust muzyczny :jupi:

Link to comment
 • 7 months later...
przemasboss
Posted

Ja, ktoś tego jeszcze słucha? Muszę powiedzieć że ten zespół jest śmieszny jego skład zmienia się tak często że sam nie wiem kto tam teraz śpiewa. Ale muszę przyznać że jedną piosenkę ich "Powiedz" to słuchałem często, ale to chyba dużo ludzi.

Link to comment
Posted

Muszę przyznać że teraz kiedy jest kolejny rozwód i kolejna wokalistka to ja też mam dość :P Dalej uważam ze mają fajne piosenki ale Wiśniewski gdyby był bardziej stały miałby więcej fanów. Nadawał by się na araba tylko rozwodów by nie musiał brać.

Link to comment
Posted

Ja nigdy nie interesowałam się tym zespołem, żadna z ich piosenek mnie nie zachwyciła. Nigdy nie rozumiałam tego powszechnego szału wokół Wiśniewskiego i Jego zespołu, ale są gusta i guściki. Zdecydowanie preferuję inny rodzaj muzyki.

Link to comment
 • 3 weeks later...
Posted

Jak byłam mała to Ich Troje zrobiło furorę, ja również się wciągnęłam. Fakt - mieli fajne piosenki i takie chwytliwe melodie. Jednak długo ma fascynacja tym zespołem nie trwała. Obecnie nie słucham, ale sentyment do starszych piosenek pozostał. : )

Link to comment
 • 1 year later...
Posted

Ja byłam ich fanką pod koniec lat 90. i na początku XXI wieku (jakkolwiek dziwnie to zabrzmiało). Co prawda są bardzo krytykowani, co mnie nawet nie dziwi, ale muszę przyznać, że niektóre piosenki były naprawdę dobre i lubię do nich wracać ;)

Link to comment
Posted

Życie prywatne Wiśniewskiego jakoś mnie nigdy nie interesowało, ale muzyka, jaką tworzyli owszem. Niewiele lat wtedy miałam, nie znałam ich od początku, poznałam dopiero, kiedy do zespołu dołaczyła Justyna, czasy tych największych przebojów. Wtedy też poznałam wczesniejszą twórczość, kiedy śpiewała z nimi Magda. Piosenki z pierwszej płyty do dziś mam na telefonie. Ale to, co robili, kiedy odeszła Justyna już mnie w żaden sposób nie zachwyca. Lepiej było zejść ze sceny wcześniej, a nie grać na siłę, kiedy została garstka fanów.

Link to comment
Posted

Jest jedna płyta tego zespołu, którą mam w domu i którą uwielbiam.

Tak poza tym nie przepadam.

Link to comment
Posted

Dajcie spokój, ja to nawet na koncercie byłam. Mama dostała kilka biletów za darmo to co, miały się zmarnować? ;D Stałam przy samej scenie i kiedy Michał zaczął się przechadzać między publicznością udało mi się dotknąć jego ręki. orgassssssssm

A słuchałam ich piosenek, bo siostra była fanką. Ja to tak z przypadku i musu w sumie.

E tam, wolałam Britney. ;D

Link to comment
Posted

Ich Troje było hiciorem ! : D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • yiliyane
  • dannonka
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   8
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
  5. 5
   Gloria
   Gloria
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  39 posts
  wardrum
  wardrum
  19 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  Gloria
  Gloria
  11 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  supermati2009
  supermati2009
  3 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  yiliyane
  yiliyane
  53 posts
  Kerosine
  Kerosine
  50 posts
  wardrum
  wardrum
  46 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  403 posts
  wardrum
  wardrum
  129 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up