Jump to content

Ich troje

Mandy

Recommended Posts

Posted

Miałam obawy przed założeniem tego tematu widzę że nie jest ten zespół tu lubiany ale trudno. Jak dla mnie są oni dobrzy większość ich piosenek mi się podoba a nawet bardzo.Co do wyglądu Michała to nie mam nic przeciwko robi co chce przynajmniej(wg mnie) nikogo nie naśladuje no chyba że wy znacie kogoś z czerwonymi włosami :wink: Ich występy jak dla mnie są świetne potrafią robić show przez co miło ogląda się występ tego zespołu :)

No ale to jest tylko moje zdanie czekam teraz na wasze opinie nawet te nie przychylne :D

Posted

Gdy miałam jakieś 9 lat wielbiłam ich wręcz ;) Jakieś kasety czy płyty jeszcze by się pewnie gdzieś w domu znalazły, ale teraz wybieram już trochę inną muzykę. Ale większość tekstów i tak w głowie zostało, oj, dużo się tego naśpiewałam...

Posted

No tak. Jak powyżej też w wieku 8-9 słuchałam i znałam na pamięć prawie wszystkie piosenki. Teraz nie bardzo interesują mnie losy tego zespołu. A co do samych piosenek - są mi obojętne.

Co ciekawe kilka lat temu wszyscy uważali Ich Troje za wielkie nadzieje polskiej muzyki, byli uwielbiani i słuchani przez miliony ludzi w Polsce. Teraz przez wielu uważani są za 'obciachowych'.

Posted

Kiedyś,oczywiście był szał. Gdy dostałam kasetę! kasetę, myślałam,że umrę z podniecenia haha ;D Teraz są mi obojętni.

• 4 weeks later...
Posted

jak miałam też jakieś 9 lat to to śpiewałam teraz to przeszłość!:D

Pieceofeternity
Posted

Tak jak osoby wyżej, przez pewien czas szał. Teraz pamiętam tylko jeden kawałek z tekstem z wiersza Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej "Prawo nienarodzonych". Czy jakoś tak.

Posted

Nie będę gorsza,jak nie znałam się na dobrej muzyce to twierdziłam,że oni są dobrzy. Teraz mam ich szczerze dosyć.

Posted

Pamiętam, miałam 9 czy 10 lat i byłam na ich koncercie, myślałam, ze posikam sie z radości, potem moi rodzice zaczeli ich słuchać, ale to wiąże się z bardzo ważnym wydarzeniem w Ich, w Naszym życiu, wybaczalne. W tej chwili cholernie mnie irytują, ale teksty piosenek znam na pamięć. Pamiętam, że 4 albo 5 lat temu byłam na jaijś imprezie w amfiteatrze, najpierw był Pudzian ze swoimi kumplami strongmenami, potem koncertował Iwan i Delfin (dostałam róże od Iwana! x D), a na końcu grało Ich Troje. Idąc tam ze znajomymi wieszaliśmy psy na tym ze zespole, a w rezultacie wszyscy ludzie zgromadzeniw amfiteatrze bawili sie najlepiej. podsumowują- nie słucham, nie mogę znieść tego puszczanego w domu, czy TV, ale co jak co, atmosfera na koncertach i koncercikach jest przednia i można sie przypałowo wybawić, niczyms ię nie krepując.

Posted

Dawniej, owszem byli świetni, teraz już ich era popularności powoli wygasa (o ile już nie wygasła). Płyty, piosenki coraz słabsze, bez rewelacji.

Nie powiem, kiedy była moda na słuchanie Ich Troje również miałam multum ich piosenek, natomiast od kiedy z zespołu odeszła Justyna, zespół zaczął podupadać. Ania nie potrafiła zastąpić Justyny, przynajmniej w moim odczuciu. Ich Troje się posypało i tyle.

Teraz z tego, co ostatnio miałam okazję przeczytać Jacek

• 2 weeks later...
Posted

Pierwotny skład zespołu to Magda Michał i Jacek a nie z Justyną. Nowa płyta jest bardzo dobra ale fakt głowinie jest kojarzona z piosenką "We play in team" która nie jest najlepsza ale inne choćby "Idiota" są świetne. Jacek nagrał własną płytę ale z zespołu nie odchodzi tak samo jak np Fergie z black eyed peas nagrała własną płytę ale w zespole działa dalej(chyba że coś pokręciłam :wink: )

Posted

Też jak miałam 9 lat to ich słuchałam. :D Właściwie zaczęło się od rodziców. Tata kupił kasetę i mi się bardzo podobali. xD

Teraz już słucham zupełnie innej muzyki ( na szczęście).

Posted

Jak każdy miałam na punkcie tego zespołu bzika, w wieku 7-9 lat, a to głównie za sprawą mamy, która do teraz ich lubi. :) Teraz tego nie słucham, z "ichtrojowania" przerzuciłam się na metal(xD), ale teksty raczej pamiętam. :D

• 9 months later...
rozczochrany
Posted

Jeden z klasycznych zespołów dla osób przeżywających dzieciństwo w latach 90-ych, ale Ich Troje bez Justyny to już nie to samo.

Słuchałem ich jako małolat, teraz też czasem słucham, lubię do nich wracać.

Mam kilka ulubionych piosenek.

Teraz pamiętam tylko jeden kawałek z tekstem z wiersza Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej "Prawo nienarodzonych".

Tak, Prawo to genialna piosenka.

niepokolorowana
Posted
Gdy miałam jakieś 9 lat wielbiłam ich wręcz

Dokładnie! Kiedyś to był szał :mrgreen: Teraz ich nie trawię. Nie wiem dlaczego,ale jak słyszę jakąś piosenkę Ich troje to mnie szlag trafia. No cóż. W dzieciństwie smakowałam różnych gatunków muzyki. Czasami nawet wstyd się przyznawać ;)

Posted
Gdy miałam jakieś 9 lat wielbiłam ich wręcz

uwielbiałam Michała, byłam w nim totalnie zakochana (-: Wtedy był z Mandaryną, głęboko w sercu miałam do rodziców pretensji, że nie mam na imię Marta jak ona :mrgreen: Kasety, płyty wszystko co się tylko dało było w mojej kolekcji :mrgreen:

Teraz mi to lotto, Wiśniewski podobno znowu rozstaje się z żoną.

• 4 weeks later...
Posted

:mrgreen: Taak pamiętam te czasy młodzieńczej głupoty jak w wieku ok 9 lat słuchało się tego "cudnownego" :mrgreen: zespołu.

Uff teraz jest inaczej. Nie interesuje się co się dzieje w tej formacji i nie ejstem ciekawa. I na szczęście zmienił mi się gust muzyczny :jupi:

• 7 months later...
przemasboss
Posted

Ja, ktoś tego jeszcze słucha? Muszę powiedzieć że ten zespół jest śmieszny jego skład zmienia się tak często że sam nie wiem kto tam teraz śpiewa. Ale muszę przyznać że jedną piosenkę ich "Powiedz" to słuchałem często, ale to chyba dużo ludzi.

Posted

Muszę przyznać że teraz kiedy jest kolejny rozwód i kolejna wokalistka to ja też mam dość :P Dalej uważam ze mają fajne piosenki ale Wiśniewski gdyby był bardziej stały miałby więcej fanów. Nadawał by się na araba tylko rozwodów by nie musiał brać.

Posted

Ja nigdy nie interesowałam się tym zespołem, żadna z ich piosenek mnie nie zachwyciła. Nigdy nie rozumiałam tego powszechnego szału wokół Wiśniewskiego i Jego zespołu, ale są gusta i guściki. Zdecydowanie preferuję inny rodzaj muzyki.

• 3 weeks later...
Posted

Jak byłam mała to Ich Troje zrobiło furorę, ja również się wciągnęłam. Fakt - mieli fajne piosenki i takie chwytliwe melodie. Jednak długo ma fascynacja tym zespołem nie trwała. Obecnie nie słucham, ale sentyment do starszych piosenek pozostał. : )

• 1 year later...
Posted

Ja byłam ich fanką pod koniec lat 90. i na początku XXI wieku (jakkolwiek dziwnie to zabrzmiało). Co prawda są bardzo krytykowani, co mnie nawet nie dziwi, ale muszę przyznać, że niektóre piosenki były naprawdę dobre i lubię do nich wracać ;)

Posted

Życie prywatne Wiśniewskiego jakoś mnie nigdy nie interesowało, ale muzyka, jaką tworzyli owszem. Niewiele lat wtedy miałam, nie znałam ich od początku, poznałam dopiero, kiedy do zespołu dołaczyła Justyna, czasy tych największych przebojów. Wtedy też poznałam wczesniejszą twórczość, kiedy śpiewała z nimi Magda. Piosenki z pierwszej płyty do dziś mam na telefonie. Ale to, co robili, kiedy odeszła Justyna już mnie w żaden sposób nie zachwyca. Lepiej było zejść ze sceny wcześniej, a nie grać na siłę, kiedy została garstka fanów.

Posted

Jest jedna płyta tego zespołu, którą mam w domu i którą uwielbiam.

Tak poza tym nie przepadam.

Posted

Dajcie spokój, ja to nawet na koncercie byłam. Mama dostała kilka biletów za darmo to co, miały się zmarnować? ;D Stałam przy samej scenie i kiedy Michał zaczął się przechadzać między publicznością udało mi się dotknąć jego ręki. orgassssssssm

A słuchałam ich piosenek, bo siostra była fanką. Ja to tak z przypadku i musu w sumie.

E tam, wolałam Britney. ;D

Posted

Ich Troje było hiciorem ! : D