Jump to content

Wredne koleżanki

ayumii

Recommended Posts

Posted

Wredne koleżanki ;/ Jak sobie z nimi radzicie??

Karolinijka6
Posted

poprostu ich olewam, nie ważne co mowią o tobie ty sama wiesz jaka i kim jesteś. Nie przejmuj sie nimi bo nie warto, głowa do góry ;-)

Posted

Może kiedyś w gimnazjum było tak, że w klasie miałam wredne dziewczyny. Olewałam, nie przejmowałam się tym. Zresztą jak coś im nie pasowało to z nimi nie gadałam. Teraz jakoś nie widzę, żebym specjalnie miała wredne koleżanki. Koleguję się z tymi, w towarzystwie których dobrze się czuję.

Posted

Nie mam takich koleżanek,bo co to za koleżanki ?

Ale rób tak jak pisała moja poprzedniczka,albo zerwij kontakty. Nie ma nic prostszego ;}

Posted
Może kiedyś w gimnazjum było tak, że w klasie miałam wredne dziewczyny. Olewałam, nie przejmowałam się tym. Zresztą jak coś im nie pasowało to z nimi nie gadałam. Teraz jakoś nie widzę, żebym specjalnie miała wredne koleżanki. Koleguję się z tymi, w towarzystwie których dobrze się czuję.

Dokładnie. Zdarzyły się takie w mojej klasie, które co miesiąc kolegowały się z kimś innym obgadując całą resztę. Dokuczały wszystkim, ciągle były zazdrosne i uważały że są najlepsze, sweet i tak dalej...

Ja olałam, przestałam gadać i tyle. Nie utrzymuję kontaktu i mi z tym dobrze.

Posted

Masz tendencję do zakładania śmiesznych tematów. ^^

Co do 'koleżanek',to skoro są wredne,nawet nie zasługują na takiowe miano moim skromnym zdaniem.

To po pierwsze.

Po drugie,najlepiej nie przejmować się takimi ludźmi z niskim IQ. Bo takowe osoby najczęściej takowe mają. A co za tym idzie? Najlepiej olać takowe dziewczynki i zająć się swoim nosem. W każdej szkole znajdą się takie wredne 'koleżanki'.

Posted

Nie mam takich koleżanek.

Jeśli ktoś jest wredny to się z nim nie zadaję.

Posted
Nie mam takich koleżanek. Jeśli ktoś jest wredny to się z nim nie zadaję.
Jednym słowem - OLEWAM. Nie potrzebuje takiich koleżanek.
Posted
Nie mam takich koleżanek. Jeśli ktoś jest wredny to się z nim nie zadaję.
Jednym słowem - OLEWAM. Nie potrzebuje takiich koleżanek.

no. dokładnie.

Posted
Wredne koleżanki ;/ Jak sobie z nimi radzicie??

Omijam z daleka.

Posted

Tylko, że one chodzą ze mną do klasy i kiedyś się z nimi kolegowałam bo były inne ;/ No i muszę od nich brać lekcje;/

Posted

A znasz swoją wartość? Wiesz kim jesteś czy inni muszą Ci nagadać bzdur? Lać na takie koleżanki, lepszych nie możesz znaleźć, że z tymi trzymasz? Moja dziewczyna miała takie "przyjaciółki", dopiero jak jej wskazałem co one jej robią, dopiero zrozumiała, że są lepsi i bardziej wartościowi ludzie niż takie pindy.

Tylko, że one chodzą ze mną do klasy i kiedyś się z nimi kolegowałam bo były inne ;/

I co z tego? Musisz z nimi gadać? ;P

No i muszę od nich brać lekcje;/

Chodź systematycznie do szkoły, znajdź lepszych znajomych w klasie (przecież Wasza klasa to nie tylko ty i one), albo skorzystaj z najnowszej technologii jaką jest internet, gg i nk. Poprosić przez neta kogoś innego nie możesz? ;P Powie jaki był temat, przerobisz go z podręcznika i nie ma problemu ;P Zadanie poda i luz.

Posted

No tak :)

Posted
Tylko, że one chodzą ze mną do klasy i kiedyś się z nimi kolegowałam bo były inne ;/ No i muszę od nich brać lekcje;/

To nie wagaruj,nie będziesz skazana na złośliwe koleżanki.

Posted

Nie wagaruje :x :?

Nieraz można być chorym porostu.

Posted

Nie stawiaj tyle emotikon,źle się czyta.

Ale w jakim sensie one są wredne?

Przezywają cię,obgadują?

Posted

Tak i jedno i drugie. Kiedyś miałam w swojej klasie dużo koleżanek do póki nie przyszła taka jedna co nie mogła sobie w innej szkole poradzić. Ona nigdy nie miała za bardzo koleżanek. Dopiero w mojej klasie sobie znalazła i to moje koleżanki . One ją bardzo polubiły i zaczęły się kolegować z nią a mnie zostawiły. Obgadują tylko cały czas i wszystkiego zazdroszczą.

Posted

To ty z nimi chodzisz do klasy,ta?

Najlepiej je olej,jeśli nie potrafisz odpyskować. Bo czasami jak reagujesz np płaczem to tylko dolewasz im oliwy do ognia i zaczynają jeszcze gorzej. W miarę mozliwośći radziłabym zaprzestać jakkolwiek reagować na to wszystko.

Może zacznij spędzać przerwy z innymi osobami?

Jakieś inne towarzystwo? ; )

Posted

Mam koleżankę w mojej klasie z którą się koleguje ;) I z przeciwnej klasy tez parę osób. Ale ich widzę cały czas jest ich aż 5 niestety.

Posted

To dużo,ale wydaje mi się,że jak zaczniesz je olewać to sobie odpuszczą.

No naprawdę nie ma się czym przejmować. To co one robią świadczy tylko o ich ilorazie inteligencji. ; )

Posted

Chyba tak;) Nie są zbyt mądre. W innej szkole nie potrafiły sobie poradzić. Niestety ja nie umiem odpyskować tak jak one.

Posted

Najczęsciej tak jest,że zaczynają z tym,kto im nie odpowie. A ty cierpisz,a one mają z tego ubaw.

A ty jesteś w której klasie?

Posted

ale koleżanki, fajne, wredne! :D

raczej takich nie mam. natomiast moje przyjaciółki mają problem z "najfajniejszymi dziewczynami w szkole" - są przez nie zaczepiane i "zjeżdżane" wzrokiem. co one robią? udają, że tego nie widzą i podchodzą do innych "super osób" i się z nimi śmieją. niby głupie, ale mina tamtych dziewczyn - bezcenna. xD

Posted

Teraz idę do 3 gimnazjum. Jeszcze tylko rok i pożegnam sie z nimi. One raczej nie dostana sie do takiej szkoły jak ja bo sie uczą bardzo zle.

Posted

W ogóle nie wdaję się z nimi w dyskusję, w cokolwiek. Ignoruję. Udaję, że nie znam. Chyba, że zaczynają przesadzać, wtedy jestem nieprzyjemna.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• wardrum
    • yiliyane
      Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
    • yiliyane
      Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
    • yiliyane
      Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
    • yiliyane
      Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane