Karolyna

Fora

Recommended Posts

Jakiś czas temu udzielałam się na forach uczelnianych. Głównie po to, by zaczerpnąć informacji o interesujących mnie kierunkach przez osoby studiujące tenże kierunek. Kiedy dowiedziałam, czego chciałam się dowiedzieć - zakończyłam postowanie. ;)

Share this post


Link to post

Udzielam się na jeszcze jednym, związanym z moją pasją. Mianowicie jest to forum o kryminałach Agaty Christie - dobrze jest wiedzieć, że nie tylko ja mam bzika, np. na punkcie Herkulesa Poirot' a ;)

Share this post


Link to post

Oprócz tego forum, udzielam się jeszcze na jednym. Jest to forum młodzieżowe a właściwie forum ludzi aktywnych:) nie podam nazwy bo to chyba nie miejsce:) jednak m-forum jest najlepsze:)

Czasem na forum uczelnianym na nk sie udzielałam a tak to nie.

I jak miałam konto na fotce też sie udzielałam na forum ale tam było beznadziejnie.

Share this post


Link to post

Udzielam się tylko na m-forum (: Na innych nie ma takiej atmosfery i tak licznego grona Forumowiczów aktywnie biorących udział w życiu forum (:

Share this post


Link to post

Jedynie forum mojego kierunku, ktore sama założylam i jestem tam adminem ;D Co prawda wyzbyłam sie tam całej władzy, gdyz zagladam tam glownie by dowiedziec sie o rzeczach koniecznych do studiowania, a nie by robic porzadek.

Kiedys pisalam conieco na forum filmwebowym. i tyla.

Share this post


Link to post

nie,tylko m-forum.

choć często zagladam na forum Wizaz,aby znaleźć ciekawe opisy na gg i tak sie zastanawiam czy sobie tam konta nie załozyć...hmmm....

Share this post


Link to post

Udzielam się jeszcze na innym forum, nie młodzieżowym, a wielotematycznym, jednak nie jest tak popularne jak m-forum, ale może to lepiej. Kiedyś udzielałem się też na forum Oficjalnego Fan Clubu Eweliny Flinty i

Share this post


Link to post

Jestem moderatorem forum, jednej z najlepszych polskich metalowych kapeli - Virgin Snatch, do tego czasami wpadne na forum RockMetalShop

Share this post


Link to post

A i owszem, udzielam się na innych forach, np. Papugi - forum dyskusyjne; Forum Miau i na jeszcze jednym, dotyczącym mojej przypadłości.

Share this post


Link to post

Teraz to tylko tutaj :)

Swoją przygodę z forami zaczęłam z forum SMV i udzielałam się tam aktywnie ponad rok :) Później było forum telenowel (ale to bardziej wielotematyczne) i tam byłam ponad dwa lata, wiele świetnych osób poznałam :) No i to jest trzecie gdzie aktywnie się udzielam.

Share this post


Link to post
Mianowicie jest to forum o kryminałach Agaty Christie

O jaa to jest takie? Zaraz poszukam xD

Taaak,udzielam się na jednym forum młodzieżowym.

Share this post


Link to post

Ja udzielam się głównie tutaj, jednak można mnie znaleźć jeszcze na TRShady forum-czyli o Eminemie.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Borcejn
  • Green25
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
   Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
   Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
   · 2 replies
  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 9 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
 • Posts

  • Borcejn
   Marsz w obronie LPG
   Co sądzicie o zorganizowanym w Szczecinie marszu w obronie LPG? Ludzie z LPG są dyskryminowani, często nie mogą wjeżdżać np. do podziemnych garaży. Nie ma naukowych dowodów że ten typ paliwa jest bardziej niebezpieczny od konwencjonalnych - kłamstwo szerzone przez sektę dieslowską. Czy ludzie na ten marsz też będą dowożeni autobusami z innych miejscowości, tak jak w przypadku dewiantów LGBT? Co sądzicie o takich wlepkach jak poniżej? Czy to nie jest przejaw nazizmu? Czy to prawda, że
  • Kerosine
   Plany na dziś.
   Dziś już tylko [albo może aż] skomplikowany labirynt tajemnic uczniów Liberty High.
  • Martusiaaaaaa92
   Masz czy nie masz
   Nie. Ochotę na coś słodkiego?
  • Kerosine
   Jak wyobrażacie sobie swoje życie za 10 lat?
   Jaka szkoda, że obu tych wypowiedzi już nie można przeczytać, a ja ich nie pamiętam... Anyway, na dzień dzisiejszy osobą, którą cytuję jest @Lina_Evi:  
  • Kerosine
   depilacja okolic bikini
   Chyba raczej seria zabiegów  Ja na depilację wiadomych okolic - zresztą nie tylko - chodzę do tzw. studia depilacji [sieć Time for Wax]: do usunięcia owłosienia z wrażliwych miejsc stosują nie tylko tradycyjny wosk paskowy, ale również ich autorski Magic Wax, który przykleja się jedynie do włosków, a nie także do skóry, co skutkuje zarówno mniejszym bólem przy samym zabiegu, jak i szybszym dochodzeniem skóry do siebie już po nim [na tej samej zasadzie odbywa się depilacja pastą cukrową]. Do