Karolyna

Fora

Recommended Posts

Jakiś czas temu udzielałam się na forach uczelnianych. Głównie po to, by zaczerpnąć informacji o interesujących mnie kierunkach przez osoby studiujące tenże kierunek. Kiedy dowiedziałam, czego chciałam się dowiedzieć - zakończyłam postowanie. ;)

Udzielam się na jeszcze jednym, związanym z moją pasją. Mianowicie jest to forum o kryminałach Agaty Christie - dobrze jest wiedzieć, że nie tylko ja mam bzika, np. na punkcie Herkulesa Poirot' a ;)

Oprócz tego forum, udzielam się jeszcze na jednym. Jest to forum młodzieżowe a właściwie forum ludzi aktywnych:) nie podam nazwy bo to chyba nie miejsce:) jednak m-forum jest najlepsze:)

Czasem na forum uczelnianym na nk sie udzielałam a tak to nie.

I jak miałam konto na fotce też sie udzielałam na forum ale tam było beznadziejnie.

Udzielam się tylko na m-forum (: Na innych nie ma takiej atmosfery i tak licznego grona Forumowiczów aktywnie biorących udział w życiu forum (:

Jedynie forum mojego kierunku, ktore sama założylam i jestem tam adminem ;D Co prawda wyzbyłam sie tam całej władzy, gdyz zagladam tam glownie by dowiedziec sie o rzeczach koniecznych do studiowania, a nie by robic porzadek.

Kiedys pisalam conieco na forum filmwebowym. i tyla.

nie,tylko m-forum.

choć często zagladam na forum Wizaz,aby znaleźć ciekawe opisy na gg i tak sie zastanawiam czy sobie tam konta nie załozyć...hmmm....

Udzielam się jeszcze na innym forum, nie młodzieżowym, a wielotematycznym, jednak nie jest tak popularne jak m-forum, ale może to lepiej. Kiedyś udzielałem się też na forum Oficjalnego Fan Clubu Eweliny Flinty i

Jestem moderatorem forum, jednej z najlepszych polskich metalowych kapeli - Virgin Snatch, do tego czasami wpadne na forum RockMetalShop

A i owszem, udzielam się na innych forach, np. Papugi - forum dyskusyjne; Forum Miau i na jeszcze jednym, dotyczącym mojej przypadłości.

Teraz to tylko tutaj :)

Swoją przygodę z forami zaczęłam z forum SMV i udzielałam się tam aktywnie ponad rok :) Później było forum telenowel (ale to bardziej wielotematyczne) i tam byłam ponad dwa lata, wiele świetnych osób poznałam :) No i to jest trzecie gdzie aktywnie się udzielam.

Mianowicie jest to forum o kryminałach Agaty Christie

O jaa to jest takie? Zaraz poszukam xD

Taaak,udzielam się na jednym forum młodzieżowym.

Ja udzielam się głównie tutaj, jednak można mnie znaleźć jeszcze na TRShady forum-czyli o Eminemie.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Kalafior_Grozy
    • Bloody.
    • Celt
    • Shady-Lane90
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
      · 0 replies
    • Bloody.
      Zdrada czy nie
      @Borys Beta płaci alfa szmaci.  Mieszkacie razem? Jak wyglądają Wasze finanse?   Zdrowa reakcja kobiety, która jest w związku i kocha swojego mężczyznę byłaby taka, że nie pozwoliłaby sobie na takie traktowanie.    Głupota.  Zastanów się czy chcesz do końca życia być odpowiedzialnym za kogoś psychicznie chorego, zastanów się czy taka osoba da Ci normalne życie, stabilizację, miłość, dzieci itd. 
    • Kerosine
      Zdrada czy nie
      Nie sądzę, by można było mówić w tym przypadku o zdradzie - gesty, na które pozwoliła Twoja dziewczyna [choć mogące budzić uzasadniony niepokój] są mimo wszystko wciąż zbyt niewinne jak na słowo tak wielkiego kalibru. Zważ, iż sama powiedziała "nie" gdy rzeczy zaczynały przybierać naprawdę gorętszy obrót oraz, że ogólnie wyznała Ci całą sprawę [fakt, w ataku paniki, ale jednak]. Uznanie jej za niewierną byłoby moim zdaniem sporym nadużyciem. Oczywiście, że tak. Natomiast...  ... os
    • Kerosine
      Ulubieni bohaterowie literaccy.
      Anakin Skywalker z Zemsty Sithów Matthew W. Stovera [nie mylić z oryginalną filmową kreacją tej postaci, która w mojej skromnej opinii prezentuje podobny poziom co nie przymierzając ósmy sezon Gry o tron  ]. Jako jednostka wprawdzie o dużym potencjale, ale zarazem bardziej niż inne "surowa" ["pierwotna", nieokiełznana] i wrażliwa na wewnętrzne impulsy, przez co uwikłanie we wspólny dla wszystkich ludzi konflikt między jasną a ciemną stroną swojej natury przybiera u niej szczególnie imponujące ro
    • Borys
      Zdrada czy nie
      Sprawa wygląda tak że dziewczyna jakieś 1,5 miesiąca bycia ze mną zaczęła ubierać się ładnie dla jekiegos typa z pracy. On mówił jej komplementy, że ładnie wygląda, ma ładne włosy itd. Pewnego razu gdy jechali sami w busie(on jest kierowcą w jej pracy) przyznała mi się że dotykał ją za kolano i spytał czy może pocałować ją w policzek zgodziła się potem zapytał czy może w usta ona odmówiła. Przyznała się też że lubiła te komplementy. Po 2 latach związku mi powiedziała o tej całej sytuacji. Dodam
    • yiliyane
      Dziwne nawyki
      Mam całą masę dziwnych nawyków żywieniowych  Między innymi: Do każdego posiłku muszę mieć coś do picia. Do śniadania piję herbatę, a do obiadu sok lub kompot. Nie lubię ananasa... poza pizzą. Na pizzy uwielbiam. Nie przepadam za kokosem. Ale za to Rafaello, Bounty czy inne słodycze z wiórkami kokosowymi - mniam! Nie dosalam żadnych potraw. Nie solę jajek, warzyw... ani niczego innego. Jedyną sól jaką spożywam, to tę, którą mama normalnie soli np. mięso czy ziemniaki