Jump to content

Najładniejsze modelki.

Malinowooka

Recommended Posts

Nie jest to jedna z modelek, które wędrują po światowych wybiegach obecnie ale wielbię urodę Twiggy Lawson.

70fc909c0007aacd4c65b345

Urzekające spojrzenie.

I oczywiście piękna,wyżej wymieniana w niezliczonych ilościach Lima :wink:

• 1 month later...

1. Natalia Vodianova! Ma taką, hm, lwią urodę. Moja ulubiona. Na moim avatarze to też ona!

Natalia_Vodianova_05.jpg&sa=X&ei=Z5PnT9OZKcbWsgbvvrT7AQ&ved=0CAQQ8wc4Nw&usg=AFQjCNGh0R_tlR3ZpbDBkhJ4dX13FfVhhQ

2. Wiadomo, Adriana Lima, wymieniana wielokrotnie już, czemu się nie dziwię. <;

3. Frances Bean Cobain. Tak, wiem że nie jest modelką, ale ubóstwiam jej urodę po ostatniej metamorfozie. Nawet jeśli zmieniła się przez operacje plastyczne - udały się!

frances-bean-cobain-opener.jpg&sa=X&ei=ApTnT5jDKtHDswbZttjoAQ&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNFO44QHVwgBHZwRrIvt35pASYhJIw

francis-bean-cobain.jpg&sa=X&ei=CJTnT9_nNMTjtQaM0JjfAQ&ved=0CAsQ8wc4DQ&usg=AFQjCNEHyyjC5tRLebzeWs-FlzSFtwQ5Wg

• 2 weeks later...
Tkaczens^

...zgaga, No nie! Ubiegłaś mnie , właśnie miałam dodać Josephine! Dopiero niedawno się o niej dowiedziałam a już jestem nią zafascynowana. Z twarzy trochę podobna do Kaczyńskiej z TopModel,ale o wiele ładniejsza. bardziej mi się podoba w delikatniejszym wydaniu ->

tumblr_lsxaliJv5C1qjviado1_1280.jpg

• 1 year later...
  • 7 years later...
Martusiaaaaaa92

Od niedawna jestem zafascynowana Camille Alexander. Natrafiłam na nią oglądając projekt Natural Beauty Bena Hoppera, Camille wystąpiła tam jako jedna z wielu modelek, ale szczególnie przykuła mą uwagę. https://e0d1e9a63131f91da3c2-220df8b298829e766467717951a8568f.ssl.cf1.rackcdn.com/20190926_CamilleAlexander_U6A6240_BenHopper_NaturalBeauty_web.jpg

Podziwiam Camille za odwagę w prezentowaniu naturalności swojego ciała. Parę lat temu był czas, że sama miałam owłosione pachy, potem wróciłam do ich golenia, ale szanuję że Camille wbrew schematom nie wstydzi się tego pokazać. W internecie jest więcej jej zdjęć różnych autorów (tu na przykład jej profil na PurplePort) na wielu z nich wzrok przykuwa właśnie jej naturalne owłosienie, a na innych równie ciekawa piegowata twarz. I ma też u mnie plus za kolczyk w sutku. Choć sama jestem fanką piercingu, to nie wiem czy kiedyś się odważę na kolczyk w sutku, tym większy szacun ma u mnie :biggrin:

Kerosine

^ Przyglądanie się tego typu zdjęciom [nawiasem mówiąc nigdy nie trwające zbyt długo, bo jednak nie przedstawiają one miłych widoków] utwierdza mnie w przekonaniu, że ciałopozytywność mimo wszystko nie jest dla mnie. Nie neguję faktu, że ruch ten głosi chwalebne idee oraz rozpowszechnia wiedzę ważną-i-wartościową-a-niekoniecznie-oczywistą i tym samym jest światu potrzebny, ale osobiście nie odnajduję się w nim najlepiej. No, ale kanon wrósł we mnie bardzo wcześnie i szczególnie pod względem sylwetkowo-owłosieniowym bardzo mocno się z nim utożsamiam :rolleyes: Myślę przy tym, że choć swe korzenie miał bezdyskusyjnie w przekazie płynącym z zewnątrz, praktycznie od razu uwewnętrzniłam go tak, że stanowi obecnie całkowicie również mój własny ideał piękna.

Odnośnie zasadniczego tematu: Nastya Zhidkova i Nyakim Gatwech ze swymi biegunowo różnymi, choć podobnie ekstremalnymi typami urody są jednymi [nie jedynymi!] z tych dziewcząt / kobiet, które zdecydowanie mam ochotę tutaj umieścić.

9622f9a1134fe909f55aecc9b0198c9b.jpg

595f88ef0495d_p.jpg?1499593229

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• Foxy_Fox
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Dopóki nie nabędę krajalnicy z prawdziwego zdarzenia [elektrycznej; do obróbki nie tylko pieczywa, ale również serów i wędlin] zdecydowanie myślę, że może mi się przydać:
    • Kerosine
      Wciąż pamiętam ich smak i nadal uważam je za wyborne [przynajmniej te, z którymi osobiście miałam do czynienia, czyli wspomniane cytryna i wanilia z Riansa], obecnie już ich jednak nie jadam. Coś, o czym nie wspomniałam w cytowanym poście - sprzedawane są niestety w bardzo małych opakowaniach i ich cena jest dość wysoka  Nie kojarzę obecnie w ogóle tych ehrmannowych skyrów [natomiast lubię od czasu do czasu szarpnąć się na ich proteinowy deser budyniowy]  Jogurt tego typu z Biedronki zaś faktycznie jest świetny i w wariancie naturalnym gości na moim stole zwykle kilka razy w tygodniu [często jako wsad białkowy do koktajlu], ciekawą propozycją o wyjątkowo niskiej zawartości cukru i kaloryczności - nawet jak na ten produkt - są również skyry owocowe z Lidla. Nie ograniczam się jednak wyłącznie do najzdrowszych wariantów omawianego nabiału, jego waniliowa wersja jest zanadto pyszna i wybaczam jej większą ilość cukru ^^ Często piję również rozmaite inne jogurty i napoje mleczne o dużej zawartości białka. BIO jak BIO, fajnie jeśli możemy sobie na nie pozwolić i jest - łatwo - dostępne, obecnie polecam jednak i sama zresztą stawiam przede wszystkim na dowolny jogurt naturalny o najprostszym możliwym składzie [bez mleka w proszku chociażby] uzupełniony świeżymi owocami i ewentualnie innymi dodatkami. Bardzo dobra [najlepsza?] propozycja z tego segmentu to także faktycznie... ... probiotyki.
    • WszyscyZginiemy
      Najczęściej impulsywnie kupuję takie produkty, które chociaż używam, to bym się bez nich obeszła - głównie kosmetyki. Lub nie tyle zapomniane, a nadal czekające cierpliwie na swoją kolej XD - książki. A porozrzucane po kątach, szafkach i pudełkach leżą przybory plastyczne, których chciałam spróbować ale nie spróbowałam, przyzwyczajona do swoich starych kredek - jak np. pisaki akwarelowe. Takie zakupy jak te ostatnie zdarzają się bardzo rzadko, a właściwie zdarzyły się zaledwie kilka razy.
    • WszyscyZginiemy
      Moje pierwsze imię jest efektem kompromisu między obojgiem rodziców, zaś drugie jest po dziewczynce, którą mama się opiekowała jako niania jak sama była młodsza.
    • WszyscyZginiemy
      Nie zauważyłam, że już dawno wyszedł nie tylko 2 sezon, a nawet 3... i 4... i 5.  I właśnie zaczęłam te ostatni. Ogólnie świetne anime dla fanów show kulinarnych.
  • Recent Status Updates

• Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
      · 1 reply
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

środa dzień mleka i mioda
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane