Jump to content

Bez czego nie możecie się obejść?

naaataliaaa06

Recommended Posts

CzarnaPantera

Oczwyiście telefon komórkoy to podstawa. Na drugim miejscu jest lustrzanka. A oprócz tego gumy do życia, mp4, dobra książka, zielona herbata, nivea, tusz do rzęs i krem do rąk :)

Zawsze pod ręką mam gumę do żucia, książkę i chusteczki. Bez komórki potrafię się obejść, ale często trzymam ją gdzieś w pobliżu, bo słucham na niej muzyki.

Weronika

Ostatnio to bez telefonu, chusteczek, pomadki ochronnej, kremu do rąk, iii wiele innych ale nie chce mi sie myśleć teraz (;

Ja nie mogę obejść się bez mojej komórki i słuchawek do niej ;) A tak to chyba bez wszystkiego bym wytrzymała :wink:

• 8 years later...

Bez czytania i mojego kota, ale to chyba nie zależy od płci. Z takich bardziej kobiecych rzeczy to ciężko byłoby mi się obyć bez codziennego mycia włosów i upudrowania się, kiedy wychodzę np. na uczelnię.

• 2 years later...
Neosha

Aktualizacja ;)

Telefon niestety, ale traktuję ten przedmiot jako komputer, środek komunikacji, narzędzie wyszukiwania choćby przepisów kulinarnych czy jakiś porad. Druga rzecz to woda. Tak, nie potrafię nie pić wody, tak po prostu muszę mieć zawsze gdzieś koło siebie, taki nawyk. Bez książek i muzyki. Codziennie muszę coś przeczytać i posłuchać dobrej muzyki.
No i niestety bez pieniędzy - chyba jak my wszyscy.

Shady-Lane90
10 minut temu, Neosha napisał:

Bez książek i muzyki.

Dosłownie jakby o mnie napisane ♥

Osobiście nie wyobrażam sobie życia bez pracy, zwierząt, swojego telefonu (a jakże.. ;D) książek, muzyki i oczywiście lasu, w którym uwielbiam spędzać długie godziny (zwłaszcza nocą). 

Kerosine

Dostępu do Internetu [*] Moje największe i na dobrą sprawę jedyne prawdziwe uzależnienie.

Nadmiernego myślenia - drobiazgowego analizowania rzeczywistości oraz poświęcania stanowczo zbyt wiele uwagi natrętnym myślom i wizjom zsyłanym przez umysł. Niestety.

Czytania - niekoniecznie samych książek, także czasopism czy blogów. Nie ma to jak lektura czegoś interesującego do przysłowiowego kotleta [nawiasem mówiąc w tych dość nietypowych okolicznościach zdecydowanie najłatwiej przyswajam wiedzę zawartą w literkach] :lol: Skoro zaś już przy tym jednym z najpopularniejszych sposobów umilania sobie czasu jesteśmy to na dłuższą metę także muzyki.

Aktywności fizycznej - zarówno tej wynikającej z naturalnej potrzeby ruchu, jak i narzuconej sobie w celu osiągnięcia / utrzymania wymarzonej sylwetki.

Będąc poza domem oczywiście, jak łatwo się domyślić po przeczytaniu pierwszego akapitu, w pierwszej kolejności telefonu - także jednak słuchawek bezprzewodowych [znajdujących się w uszach często nawet jeśli nie słucham w danym momencie muzyki] i aplikacji zliczającej kroki. Na drugim miejscu portfela, a na trzecim chyba butelki z wodą [koniecznie słodzoną!] / termosu z mocną herbatą.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• Kalafior_Grozy
    • Wulf
  • Najnowsze posty

• Martusiaaaaaa92
      Dzieci dokuczające innym dzieciom poprzez powtarzanie plotek dotyczących rodziny. Najpewniej zasłyszanych od własnych rodziców, bo skąd niby dzieci w wieku 9-10 lat miałyby znać mój życiorys? Niestety dzisiaj w szkole trafiło na moją córkę. Nasłuchała się od dwóch kolegów.
    • Wulf
      Ten ma nawet swoją nazwę "kapitalizm", choć inny czasem nazywają go "wolnym rynkiem".   Gdyby szukać owych zaprzańców, i ich panów wedle metody Cui Bono (komu to przynosi korzyść), to sam Antoni by wyszedł na agenta Rosji. xD Zupełnie jakby to nie była normalna praktyka w kapitaliźmie. Termin dokończenia inwestycji się oddalał, a trzeba się było na sezon załapać. Owszem źle się podziało, ale pytanie brzmi, ilu Polaków poszło walczyć o swoje? Ilu wystąpiło o zwrot części pieniędzy, ilu poszło do UOKIKu? Do sanepidu? Nadzoru budowlanego? Zorganizowali się jakoś?   
    • Martusiaaaaaa92
      Prawda. Osoba pode mną lubi piłkę nożną.
    • Maggie
    • Martusiaaaaaa92
      Od niedawna jestem zafascynowana Camille Alexander. Natrafiłam na nią oglądając projekt Natural Beauty Bena Hoppera, Camille wystąpiła tam jako jedna z wielu modelek, ale szczególnie przykuła mą uwagę. Podziwiam Camille za odwagę w prezentowaniu naturalności swojego ciała. Parę lat temu był czas, że sama miałam owłosione pachy, potem wróciłam do ich golenia, ale szanuję że Camille wbrew schematom nie wstydzi się tego pokazać. W internecie jest więcej jej zdjęć różnych autorów (tu na przykład jej profil na PurplePort) na wielu z nich wzrok przykuwa właśnie jej naturalne owłosienie, a na innych równie ciekawa piegowata twarz. I ma też u mnie plus za kolczyk w sutku. Choć sama jestem fanką piercingu, to nie wiem czy kiedyś się odważę na kolczyk w sutku, tym większy szacun ma u mnie
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Myślę, że ten podcast też Cię zainteresuje.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

· 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...

· 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak poniedziałkowo, choć podobno czwartek
      · 1 reply