Jump to content

Bez czego nie możecie się obejść?

naaataliaaa06

Recommended Posts

naaataliaaa06

Jeśli temat już był, proszę o jego zamknięcie :D

Jak w temacie: ja mam zawsze pod ręką kredkę do oczu i mój ukochany pasek z ćwiekami :D

No i moje mp3 :P Nie są to może typowo kobiece rzeczy, no ale każda z nas jest inna :mrgreen:

Telefon (musi byc żeby miec kontkat z najważniejsztymi osóbkami :* ) nio słuchawki do telefonu (albo mp3), tusz do rzęs, notatki z długopisem, gazeta lub książka, lusterko, pieniądze :mrgreen: i jakaś rzecz zwiazana z Nim :*

Claudynka

Bez słodyczy. Jestem od nich uzależniona do tego stopnia, że codziennie na śniadanie zjadam całą czekoladę :oops:

Nie mogę się obejść bez komputera (kiedy pada system - mam gorsze dni), bez zakupów. Uwielbiam wydawać pieniądze na ubrania i kosmetyki. Właściwie ile bym miała w portfelu, tyle bym przepuściła.

I bez kremu Bambino. To jest mój niezbędnik do wszystkiego: pomadka do ust, krem do twarzy na dzień, krem do twarzy na noc, krem do rąk.

Pierwszą moją myślą był telefon. Ale chwila...przecież nie raz tak było, że nawet na parę dni zostawałam bez niego i było dobrze.

Więc ostatecznie myślę, że dziwnie bym się czuła bez czegoś na sobie i dostępu do wody.

Kokieteria

Nie mogę obejść się bez perfum, telefonu i miętowej gumy do żucia.

jumisiek.
Pierwszą moją myślą był telefon. Ale chwila...przecież nie raz tak było, że nawet na parę dni zostawałam bez niego i było dobrze.

Nie wyjdę z domu bez torebki, nie obejdę się bez okularów w słoneczne dni, chusteczek higienicznych lub tych nawilżających, drobnych w kieszeni, chociażby na wodę mineralną albo gumy do żucia. Ostatnimi czasy mam przy sobie również książkę, bo gdy jadę samochodem/autobusem/podróżuję samolotem to muszę mieć coś do poczytania by zająć czas. (;

martuśka.

Bez spania, mycia się, picia i jedzenia; bez łazienki! :D I chyba głupio bym sie czuła chodząc ciągle nago. Bez pieniędzy ciężko byłoby przeżyć:) Reszta jest zbędna a właściwie dobrze gdyby reszty po prostu nie było:P

Kredka Na Baterie

Gdy wychodzę z domu, to muszę mieć na sobie ubranie, buty, telefon w kieszeni i jest git. Chociaż nie narzekałabym na jakieś drobne, żeby mieć na wodę.

onaszalona

Bez telefonu, komputera, zielonej Orbit, lusterka, pomadki ochronnej Nivea, mojej starej ukochanej pary jeansów, kasy, tuszu, podkładu i wielu innych drobiazgów.

Telefon, to chyba zawsze i wszędzie po prostu muszę mieć. Poza tym pomadkę nivea med repair, portfel, kolczyki-gwiazdki, zegarek, chusteczki nawilżające pampers.

nie mogę się obejść bez mojego mp3 chociaż się rozlatuje i tylko jedna słuchawka działa to i tak cały czas nosze go przy sobie :P

To zależy gdzie i na jaką okazję, wiadomo jedne rzeczy zabiera się w konkretnym celu, ponieważ w danej sytuacji nie można się bez nich obejść. Ale tak zazwyczaj wszędzie: telefon, chusteczki higieniczne, pomadkę to ust.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• Julianiebo123
  • Najnowsze posty

• yiliyane
      Wydaje mi się, że to jest nie tyle kwestia samego koloru oczu i włosów, co kwestia genów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. U mnie w rodzinie wygląda to tak, że i ja, i mama wyglądamy dużo, dużo młodziej, przy czym ja jestem co prawda niebieskooką blondynką, ale moja mama ma piwne oczy i brązowe włosy.  Azjatki starzeją się nierównomiernie. 40-latki potrafią wyglądać na 20 lat, ale po menopauzie spora część z nich wygląda starzej niż w rzeczywistości. Poniższy obrazek jest może nieco przesadzony, ale z grubsza oddaje ten proces. Dodam też, że na młodość u Azjatek przed menopauzą wpływają nie tylko geny czy dbanie o skórę, ale też dieta. 
    • Kerosine
      Pieniążki, oczywiście - do końca lutego mam otrzymać drugi przelew i jak zwykle z niecierpliwością przebieram kopytkami, bo wydatków niestety nigdy nie brakuje [z pierwszymi ratami za leczenie kota na początek].
    • Kerosine
      Patrząc wyłącznie na skład - nie sięgnęłabym [i de facto nie sięgam] po żadne. To po prostu nie jest producent, który oferuje wystarczająco zdrowe i zadowalające pod tym względem produkty... nawet jeśli zwęszywszy swego czasu łatwy szmal opatruje część ich opakowań wielkim napisem "Fit". Kupuję droższe płatki [w zasadzie müsli], ale przynajmniej mam pewność ich jakości. Natomiast kierując się wyłącznie smakiem [i będąc z jakiegoś powodu zmuszona do konsumpcji takiego syfku] wybrałabym zapewne Cini Minis i Chocapic.
    • Kerosine
      Kofeina z całą pewnością podkręca metabolizm [kiedyś gdzieś natrafiłam nawet na wzmiankę mówiącą o tym, że jako jedyna z substancji czynnych umieszczanych w różnego rodzaju środkach wspomagających odchudzanie może poszczycić się wymiernym działaniem]. Ponadto hamuje apetyt, a dostarczany przez nią energetyczny kick pomaga zmobilizować się do aktywności fizycznej (; Na tyle, na ile mi wiadomo faktycznie znacznie więcej kofeiny zawiera kawa sypana [mielona] - obok formy tego produktu ważny jest jednak również m. in. jego skład gatunkowy i stąd jeśli zależy nam przede wszystkim właśnie na pobudzająco-odchudzających właściwościach rzeczonego napoju warto rozglądać się nie za czystą arabicą [maksymalna zawartość kofeiny w której to 1.5%], ale jej mieszankami z robustą [maksymalna zawartość kofeiny 2.8%]. Oczywiście niezmiernie ważny jest także sposób parzenia - najwięcej kofeiny ma bezapelacyjnie espresso [ok. 200 mg / 100 ml, niemniej warto mieć na uwadze, że tradycyjnie pije się je w filiżankach o znacznie mniejszej pojemności ok. 30 ml]. Znaczenie ma mieć także rodzaj i jakość urządzenia / naczynia wykorzystywanego do przygotowania kawy [ekspres przelewowy góruje nad ciśnieniowym ze względu na dłuższy czas trwania całego procesu] oraz stopień wypalenia ziaren [te jaśniejsze jako mniej przetworzone zawierać będą więcej kofeiny].
    • Kerosine
  • Recent Status Updates

• Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
      · 1 reply
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

środa dzień mleka i mioda
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane