pxbpatryk

Co myślisz o .....?

46 postów w tym temacie

O cholera... Sądzę, że nie powinno się ich pchać do nas na siłę. Ale z drugiej strony jeżeli ktoś dzięki temu znajdzie tu dom, nikomu nie wadząc... Nie wiem, to chyba zbyt złożona i obca mi kwestia. xD

Co myślisz o fanatyźmie (w jakiejkolwiek postaci)?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam mieszane uczucia co do fanatyzmu. Wydaje mi się że jak wszystko ma to swoje lepsze i gorsze strony. Można być fanatykiem jakiejś kapeli rockowej, jeździć na koncerty, kupować płyty i nosić ciuchy z nadrukiem w postaci okładki ich najnowszego albumu. I taki fanatyzm ma swój urok, oraz nikomu nie wadzi, choć bywają przypadki że tak nie jest i ktoś w swoim fanatyzmie zatraci się tak mocno, że będzie hejtować na przykład inne kapele rockowe. Lecz nie zawsze musi tak być, może to być równie dobrze zdrowy fanatyzm. Oblicze fanatyzmu to niemal zawsze wypadkowa cech danego człowieka. Można też być fanatykiem religijnym, któremu Bóg karze ścinać głowy wyznawcom innej religii. To jest ta gorsza strona fanatyzmu.

Obracam się w środowisku szalikowców piłkarskich, jestem jednym z tych wrednych kiboli i w tym środowisku też są przypadki zdrowego fanatyzmu, są też przypadki fanatyzmu, który poszedł zdecydowanie za daleko. Sam jestem przykładem takiego "umiarkowanego" fanatyka. Cóż, chyba tyle mam do powiedzenia w tej kwestii ;)

Co myślisz o planach likwidacji gimnazjów?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Likwidacja gimnazjów ma 2 strony medalu.Z jednej strony trzeba pozbyć się tej "patologii", ale z drugiej wydłuży to późniejszą edukację.

Co sądzicie o IB Diploma Progamme?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brzmi, jak nazwa kawy dla gimbazy, Nie grzeje, nie ziębi.

Co myślisz o tym, że perkusista w zespole ma mniejsze powodzenie niż wioślarz?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam neutralny stosunek do usług świadczonych przez Pocztę Polską.

Co sądzisz o tyranii?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wolę ją niż liberalne rządy ludu.

Co myślisz o 10,5 ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
50 minut temu, Kerosine napisał:

Co myślisz o zdającej się panować w pewnych kręgach swoistej modzie na wykorzystywanie w kuchni jak najbardziej egzotycznych i mało znanych produktów [typu czarny sezam, mąka łubinowa, olej makowy]?

Dla ludzi, którzy nie mają co robić z czasem i pieniędzmi.

Co myślisz o ostatnich samobójstwach wśród rockowych idoli?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie branża rozrywkowa jest bardzo... rozrywkowa. Narkotyki, alkohol i te sprawy. Szybko się można uzależnić i wpaść w depresję, choć czasem bywa tak, że uzależnienie jest skutkiem a nie przyczyną depresji. Te śmierci mają o wiele większy wydźwięk niż samobójstwa zwykłych ludzi, bo giną znani i kochani przez miliony ludzi. Niestety, takie przypadki to nie jest domena ostatnich miesięcy (choć wiadomo, że Chris oraz Chester odeszli niedawno). Taka śmierć potrafi pociągnąć za sobą łańcuch kolejnych. Gdy ginie idol, często fan potrafi podążyć za nim nawet na "drugą stronę lustra". Osobiście ciężko mi pogodzić się z faktem, że ludzie odchodzą przedwcześnie i czuję to samo niezależnie od tego kto to jest.

Co myślisz o próbach ocenzurowania i kontrolowania internetu przez polityków (globalnie, nie tylko w Polsce)?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Kalafior_Grozy napisał:

Co myślisz o próbach ocenzurowania i kontrolowania internetu przez polityków (globalnie, nie tylko w Polsce)?

Internet nie jest jedynym źródłem informacji o świecie, ale dla większości nie potrafiącej rozróżnić fałszywych wieści, a co dopiero dotarcia do szerszych źródeł dostępu do wiadomości, nikt nie zauważa różnicy.

Jest mi to obojętne, bo szary Kowalski bardziej zainteresuje się, jak będzie nazywać się dziecko Michała Szpaka niż tym, że jutro zostanie wprowadzona podwyżka cen żywności i energii, a w kraju obok wybuchła bomba albo nowa epidemia jakiegoś wirusa. Selekcja naturalna.

Czy dostęp do DarkNetu powinien być powszechny?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem powinien być, ale po dokładnym przeszkoleniu w zakresie jego używania, choćby z zakresu skutecznej ochrony przeciw wirusom (oczywiście poza wirusami w DarkNecie znajdziesz wszystko: od 9-letnich filipińskich prostytutek, płatnych morderców po karabiny maszynowe i narkotkę - chociaż SilkRoad już nie istnieje ale natura nie cierpi próżni). Swobodny dostęp do niższych warstw Internetu niesie za sobą pewne konsekwencje, które dziwnym zbiegiem okoliczności (w moim odczuciu) są zbieżne z konsekwencjami prób kontroli lub cenzury "widocznego" internetu.

Każdy, kto używa Youtube'a wie, że jest coś takiego jak sieci partnerskie. Najsłynniejsi nagrywacze na polskim youtubie mają podpisane umowy z sieciami partnerskimi. A kto jest właścicielem największych sieci partnerskich? Agora oraz TVN i ichniejsi "partnerzy" to w wielu przypadkach niezła patola. Drama z takim delikwentem niejednokrotnie kończy się zdjęciem kanału w myśl zasady, że duży może więcej.

"Ale kalafiur, co ty pie##olisz mi tu o jutubie?"

Ano, bo zagadnienia są zbieżne. Telewizje widzą, że spierdziela im telewidz to wleźli do Youtube'a nie tylko po to, żeby się odkuć finansowo ale też po to by mieć lepsze rozeznanie jakie treści są prezentowane na YT. To samo DarkNet - ludzie nierzadko szukają tam "prawdy" uważając (niejednokrotnie słusznie), że tylko w drugim i trzecim obiegu można znaleźć informacje prawdziwe. Gdyby największe koncerny medialne miały swoich "żołnierzy" na DarkNetowych forach, mogło by to obniżyć ich poziom, ponieważ zwyczajnie by trolowali i ktoś, kto stara się uzyskać inne informacje niż ta papka wciskana przez przeżarte neokomuszą nowomową (albo jak kto woli "poprawnością polityczną") media typu CNN, mógłby szybko z tych miejsc zrezygnować.

Co myślisz o dostępie do broni palnej?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak i nie, z jednej strony każdy obywatel powinien mieć prawo obronić się, ale z drugiej strony dostęp do broni może powodować zwiększoną liczbę przestępstw o charakterze zabójczym bądź terrorystycznym, co prowadzi do patologii.

Co sądzisz o teorii antybiotykowej?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, o czym mowa. Nie mam zdania. 

Delegalizacji całkowitej wyrobów tytoniowych w Polsce?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czarny rynek by rozkwitł. A palenie ukraińskich gówien średnio mi się podoba. Jak się truć, to z klasą :cool:

Obecny Slayer bez Hannemana ma rację bytu?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Slayer zmienił się w zarabiającą firmę i sami muzycy mówią, że robią to dla pieniędzy. Da się tego słuchać, ale nie są to stare albumy, które tchnęły życiem scenę amerykańską- Araya & King company.

Scena metalowa doskonale  poradziłaby sobie bez kobiecych muzyków i wokalistek, są one zbędne?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bzdura. Dobry kobiecy wokal nie jest zły, to samo tyczy się instrumentalistek.

Whose Line is it Anyway?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wywarło większego wrażenia na mnie, widziałam pojedyncze wrzutki na sieci. Nie grzeje, nie ziębi.

Powrocie do swojego dowolnego wieku na jeden dzień.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(Whose Line jest genialne :huh: mam na myśli oczywiście amerykańską wersję.)

Okres Gimnazjum. Rwałbym teraz dziewczyny na potęgę :cool:

Faceci z małym samochodami. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby rozmiar nie ma znaczenia, ale też mały samochód jest w przypadku apokalipsy zombie zdecydowanie bezużyteczny. Trzeba myśleć taktycznie. Lepsze kobiety w dużych samochodach.

Gra w szachy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajna gra, dobrze rozwijająca umiejętności strategiczne.

Marilyn Manson.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem wielką fanką Mansona, ale są kawałki, które lubię, i do których często wracam. Jest to na tyle charakterystyczna osoba, że nie da się go pomylić z nikim innym.

Polscy streamerzy. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polskiego Youtube'a oglądam bardzo dużo, lecz samych streamerów znam ledwie kilku i nie jestem raczej ich targetem, ani oni też nie są tym co chcę w internecie oglądać. Znani mi streamerzy raczej nie reprezentują sobą zbyt wiele. Głupie dramy będące bardziej próbą zwrócenia na siebie uwagi tylko to potwierdzają.

Wolność słowa na facebooku i Youtubie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.