pxbpatryk

Co myślisz o .....?

46 postów w tym temacie

W tym temacie po prostu krótko piszę się co się myśli o czymś lub o osobie, która została wymieniona przez poprzednika i podaje się kolejną znaną osobę lub film lub gra cokolwiek. Ja dam przykład.

osoba 1: Uważam, że "Terminator 3" jest głupi. Nie powinni robić takiej głupiej kontynuacji, dla mnie ona nie istnieje.

"Harry Potter"

osoba 2: Harry jest dla mnie nudną postacią, denerwuje mnie jego osoba i podejście!

"Far Cry"

osoba 3: Dla mnie Far Cry jest fajną i super gierką, bo........

"kolejny przykład"

I tak piszemy. Podam przykład i wy piszecie co myślicie i podajecie kolejne hasło. Zaczynam:

"Lech Kaczyński

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lech Kaczyński jest szczery i nieustępliwy.Mimo,iż zaimponował mi dziś swoim wystąpieniem w sprawie warszawskich powstańców ,nadal uważam,że nie jest do końca dobrym prezydentem naszego kraju.

''Michael Jackson''

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michael Jackson? Z pewnością jedyny w swoim rodzaju. Król popu , wielka postać.

Nie popieram tego jego 'udoskonalania się' , nie podoba mi się jak rozegrał swoje życie. Ale człowiek niesamowity i to mu trzeba przyznać. Chwała mu , muzyka i to co działo się na scenie ( taniec , scenografia ) nieziemskie.

Katarzyna Nosowska

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Katarzyna Nosowska ma niesamowitą barwę głosu. Słucham Jej piosenek sporadycznie, ale podoba mi się i słyszałam, że ludzie świetnie bawią się na koncertach, które daje.

Coco Chanel?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coco Chanel to legendarna ikona, prekursorka mody. Dla mnie jest synonimem elegancji. Moda przemija a styl który który stworzyła pozostaję. Niewątpliwie wielka kobieta, która wiedziała czego pragnie w życiu, miała trudne dzieciństwo, a mimo to osiągnęła sukces.

Marilyn Monroe?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wspaniała, piękna kobieta, której nie da się nie kojarzyć. Jedyna w swoim rodzaju.

Brian Molko?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, nie znam gościa, wiem tylko, że gra w Placebo, ale ich muzyka średnio mnie interesuje więc nie mam o nim zdania. Trochę dziwnie wygląda, jak dla mnie.

Jurek Owsiak?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jurek Owsiak, szczerze mówiąc kojarzy mi się tylko z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i [copy] Woodstockiem. Ale podoba mi się to co robi dla chorych dzieci i potrzebujących ludzi.

Chris Corner?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam tego muzyka, więc nie mam o nim zdania.

Janusz Palikot?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno postać bardzo kontrowersyjna. Podziwiam gościa za to, że nie boi się odezwać, ale czasem pieprzy takie głupoty, że mógłby je sobie jednak darować. :)

Przesłanie utworów rapowanych?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

albo sumiaste, albo żadne. skomplikowana sprawa od razu mieć sumiasty wąs, więc drogą eliminacji żadne.

Judasz Priest?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam tej grupy, ale dzięki Tobie posłucham ich teraz trochę i może wyrobię sobie o nich jakieś zdanie ;)

Se-ma-for?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Propsuję mocno, klasyczne wieczorynkowe produkcje. No i Tango.

Kanye West?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest moją ulubioną aktorką, ale jako osobę bardzo ją cenię.

Lionel Messi?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dobry piłkarz, nie mam nic a nic do niego.

Justin Bieber?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam chłopaka tylko z kwejka i portali plotkarskich, a one przedstawiają go jako zapatrzonego w siebie, bucowatego dzieciaka, więc mój obraz Justina raczej się od tego nie różni.

Beata Pawlikowska

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie czytałam jej książek, nie miałam z nią bliższej styczności, ale słyszałam coś o niej i z tego wnioskuję, że podróże bardzo na nią wpłynęły. Zapewne przez nie szukała sensu życia, odpowiedzi na egzystencjalne pytania i myślę, że podróże jej w tym pomagają i jest z tego powodu szczęśliwa.

Serial Six feet under?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głupieje. Młodzi ludzie są coraz większymi debilami, którzy próbują udawać dorosłych i wiecznie się spieszą.

O nowym prezydencie USA? <hehe>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że będzie o wiele lepszym prezydentem niż murzynek Bambo.

O Facebooku?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie interesuje mnie co jedzą inni, dopóki nie jest to bliska mi osoba to staram się nie wtrącać i jest mi to obojętne czy pan/pani ma na talerzu schabowego czy papke z marchewki. Szanuję wybory, nie krytykuje otwarcie i życzę smacznego. Sama nigdy z własnej woli nie ograniczę spożywanych produktów do totalnego minimum, chyba że będzie to ratunek dla zdrowia i dieta będzie jednym z warunków powrotu do funkcjonowania w 100% obrotach. 

Polexit

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moim odczuciu Unia cierpi na choroby, których uleczenie wydaje się być niezbędne do tego by można w świecie traktować ją poważnie. Te choroby już jeden kraj zniechęciły do bycia w tym towarzystwie i serio nie wykluczam że grono chętnych do przebywania tu wkrótce znów zacznie się kurczyć. Polexit byłby w sumie dość słabym pomysłem bo póki co jeszcze jest nadzieja na to, że karta się odwróci i władzę w UE stracą produkty uboczne rewolucji z 1968 roku.

O 500+?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem właścicielką dwóch psiaków. Często nazywam je swoimi córeczkami. Synkiem była moja szynszyla. Nie widzę niczego złego w traktowaniu w taki sposób swoich pupili. Są pod moją opieką, wychowuję je, jestem za nie odpowiedzialna, dlatego też traktuję je jak swoje dzieci, a one mnie jak swoją matkę. Sama siebie również określam mianem matki. 

Wydaje mi się, że duża część właścicieli zwierząt, traktuje je jak dzieci. Przecież i my kochamy je bezwarunkową miłością. I to w dodatku odwzajemnioną! :)

Co myślisz o ludziach dążących do celu po trupach? Mam tu na myśli osoby, które nie zważają na nic, ani na nikogo. Kierują się wyłącznie własnym dobrem, raniąc przy tym niejednokrotnie innych.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tacy mają najlepiej. Po prostu. Osiągają swój cel, nie zaprzątają sobie głowy tym że wyrządzili komuś krzywdę, nie rusza ich cudze nieszczęście, nie widzą dalej niż czubek własnego nosa. Bezkompromisowi egoiści. Każdy się z nimi liczy, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę że z takimi ludźmi się nie zadziera. Oczywiście nie popieram dążenia do celu "po trupach", ale sam bym chciał taki być.

Co myślisz o przymusie przyjmowania przez Polskę nielegalnych imigrantów z Afryki pod groźbą sankcji finansowych?

-1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz