Nineku

Co wam dziś zryło beret?

1272 postów w tym temacie

Myślę, że każda osoba, która chce mieć psa rasy zaliczanej do agresywnych, powinna zostać zbadana przez psychologa i przejść odpowiednie szkolenie, a także wykazać, że posiada wiadomości i warunki wymagane do tego, by móc się takim stworzeniem zająć.

Dlaczego? Otóż przykład z dnia dzisiejszego.

Dwoje sąsiadów. Jeden posiada dwa amstaffy, a drugi kundla i pitbulla. Pech chciał, że amstaffy dostały się na posesję drugiego sąsiada i doszło do krwawej jatki. Kundel nie przeżył. Pitbull ledwo zipie. Amstaffy pogryzione, ale "szczęśliwe", bo wybawiły się za wszystkie czasy. 

Szczyt nieodpowiedzialności ze strony właścicieli. Żadnych kojców, żadnych zabezpieczeń, u jednego brak nawet płotu - psy latają samopas, w okolicy ścieżki, którą codziennie spaceruje masa osób. Dodatkowo właściciel Amstaffów jest osobą, jeżdżącą na wózku inwalidzkim. Brak słów.

I nie ma tu sensu złościć się na psy. Bo taka ich łowcza natura. To człowiek robi z nich bestie. 

Podziwiam tylko heroizm koleżanki, która starała się rozdzielić złączone ze sobą zwierzęta, przez co sama bardzo ucierpiała.

Ludzie. Zacznijcie używać mózgów....

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozmowa z pewnym gościem w sprawie ewentualnej rozbudowy komputera lub kupna nowego. Chyba rzucę te komputery w pizdu, to nie na moje nerwy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Kolega" z pracy zrzuca winę swoich wielkich długów na zbyt małe zarobki, a nie na przykład na fakt, że jest uzależnionym od amfetaminy alkoholikiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdy prowadzący zrobił kolosa z czegoś innego niż mówił tydzień wcześniej....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiś Mietek na ciechanowskich blaszkach dziś chwilę po 5 rano zalał paliwa i przypadkiem zapomniał zapłacić. Taki to atrakcyjny poranek. Pan powinien koniecznie kupić Bilobil. Zapomni o zapominaniu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś zostawił małego kota w markecie w ziemniakach. Czy można być bardziej porąbanym? :unsure:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedawno oddali w bliskiej odległości mojego bloku skrzyżowanie z sygnalizacja świetlną, której wcześniej nie było. Ogólnie było ono częścią wielkiej drogowej inwestycji. Dziś ok 12 na skanerze słyszę zgłoszenie ze Straży Pożarnej że na tym właśnie bezkolizyjnym skrzyżowaniu z sygnalizacją... doszło do wypadku i jedno auto dachowało.

Jak do tego doszło to już wyższa półka teorii chaosu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głupie czepianie się, kiedy nie ma się argumentów.. :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja kierowniczka nacięła się na mój zły nastrój i gorzko pożałowała tego, że wyprowadziła mnie z równowagi. W końcu ktoś powiedział jej w oczy to, co mówione jest za jej plecami..

40-letnia kobieta na słowa prawdy zareagowała płaczem u głównej kierowniczki...

A główna kierowniczka przyznała mi rację.

Shady wygryw! 

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż szkoda słów.... 

"Sejm przegłosował ustawę, która w pierwszej fazie ogranicza, a od 2020 r. w praktyce zakazuje handlu w niedziele [...]  Niemal całkowity zakaz handlu w niedziele wejdzie w życie od 2020 r. Nadal będą istniały trzy handlowe niedziele przed świętami. Handel będzie jednak dozwolony również w cztery dodatkowe. To sprawi, że zakaz będzie obowiązywać w 45 niedziel w roku, a handel będzie dozwolony w 7". 

Business Insider

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem w barze z dwiema koleżankami. W pewnym momencie podszedł do naszego stolika, jakiś nawalony typ i wykrzykiwał coś w stylu "te dwie dupy powinny ze mną siedzieć, a nie z tobą zarabiam tyle, że bym mógł je kupić razem z tym barem" itd. Bić go nie chciałem, bo koleś ledwo stał na nogach, więc no nie wypada. Po jakiś minucie takiego krzyku przyszedł barman i powiedział, że w tym lokalu takie sprawy załatwia się na zewnątrz, więc chcąc nie chcąc wyszliśmy. Na dworze, zanim cokolwiek zrobiłem, to koleś zrobił zamach, żeby mnie uderzyć, ale trochę się przeliczył, nie trafił i "podmuch" wytrącił go na ziemię. Jak nigdy znikąd pojawiła się straż miejska, patrząc, że gościu leży na ziemi i przeklina na głos, wzięli go na izbę, bo przecież awanturujący się jegomość. :D

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponoc tabletki pomagaja. Nikt nie patrzy na to ze uzalerzniaja. Ze trzeba wiecej. Coraz wiecej. Najwazniejsze to ze uspakajaja i jest sie cicho. Przez caly dzien, tydzien. Ze sie jest a nie zyje. Ze szczescie przyjdzie nastepnego ranka a przy obiedzie znow sie je dostaje .. Co do jasnej cho... -.- 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórzy powinni mieć dożywotni zakaz wstępu do internetu. A zwłaszcza na fora internetowe..  ^^

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To uczucie, kiedy piszesz elaborat do swojego promotora, a w odpowiedzi otrzymujesz zwyczajne "ok"... :D 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nalypka "Fake Taxi" na tylnej szybie taksówki z jednej z korporacji w mlim mieście :D

Spoiler

Cyknę kiedyś fotke to wstawię.

Spoiler

Ciekawe czy potrzebują kierowców :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, proszę się zalogować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się teraz