A G U - K A

szukam chlopaka/ szukam dziewczyny

3 posty w tym temacie

kto szuka dziewczyny 158 wzrostu, brązowe oczy i włosy, 13 lat, rozm. buta 37, waga 46 kg.??

To ja... Szukam chłopaka 13-15 lat do 170 wzrostu, przystojny, blondyn z niebieskimi oczami, lub tak jak ja - brązowe oczy i włosy.

OKOLICA: Katowice, Mikołów - ŚLĄSK

Z góry dziękuję :**

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam 170 wzrostu, ciemny blond, czarne oczy ; P Wroc ; ) Lol... smieje sie

: P 15

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Miętki problem
      No nie mam innego wyjście i przejdę się do psychologa. Co do orientacji to nie do końca się zgodzę bo jedyne co mogę zrobić z innym facetem to iść na piwo jak pomyśle o innych rzeczach to dostaję mdłości więc raczej nagła zmiana na homoseksualizm nie wchodzi w grę. 
    • Miętki problem
      Na Twoim miejscu nie pytałabym o takie rzeczy na forum młodzieżowym, a raczej udała się do tego "eksperta". Seksuolog albo psycholog, bo problem nie leży po stronie sprzętu.   Może problem leży w Twojej orientacji i do podniecenia się potrzebujesz innych, niż sam widok pochwy, bodźców? Dłuższa gra wstępna, bielizna, a może zamiast kobiet mężczyźni?
    • Miętki problem
      Moim problem jest brak erekcji ale to tylko czubek góry lodowej. Każdy mój seks był z inną kobietą a było tego sporo i teraz gdy znalazłem (przynajmniej tak mi się wydaje) tą jedyną nie staje mi. Według mnie nie jest to problem ze stresem itp. Gdy widzę nagą kobietę przez mój mózg przechodzą myśli : znowu to samo, każda pochwa jest taka sama, nic w tym seksie nie ma ciekawego itd. Jestem pierwszym facetem którego znudził seks a średnio uśmiecha mi się branie czegoś viagro podobnego w wieku 24 lat. I tu moje pytanie. Miał ktoś z was może podobną sytuację? Jakiekolwiek sposoby na podniecenie się. Tak wiem, może to się wydawać śmieszne ale na dłuższą metę jest to tragiczne. Jeśli nic nie wymyślimy to najprawdopodobniej czeka mnie wycieczka do lekarza...
    • Zraniłem, ale chce naprawic
      Pisałem to w pośpiechu bo robote mam i nie bardzo, a w głowie tysiące mysli i już poprostu nie dałem rady . Pozdrawiam. Czekam na inne odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84144
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    asia_k

• Tematów
      57841