Jump to content

Dziewictwo na sprzedaż


peremptory

Recommended Posts

peremptory
Posted

jestem nowa, nie wiem, czy był już podobny temat, ale przeglądając ostatnie strony nie zauważyłam, a bardzo mnie ta sprawa męczy. jeśli był gdzieś podobny temat to bardzo przepraszam i proszę o link.

co myślicie o sprzedawaniu swojego dziewictwa? tyle się o tym teraz mówi. zauważyłam, że w tv jest coraz więcej reportaży na ten temat, ale nikt nie mówi co o tym myślą te dziewczyny, które się na to odważają. potrzebują kasy i decydują się na coś takiego? idą za przykładem innych bo 'one tak robią to ja też bo nie chcę być gorsza' ? w jakimś temacie poruszony był temat dziewictwa i wypowiadacie się w nim, że kobiety traktują swoje dziewictwo jak 'świątynię', jeżeli tak to dlaczego do cholery te dziewczyny chcą się tak sponiewierać? dla mnie to chyba nawet gorsze niż bycie np. galerianką.

pytam bo moja przyjaciółka ostatnio poruszyła ten temat.. pochodzi z biednej rodziny, na wszystko im brakuje, a mamy lato, każda z nas chce olśniewać wyglądem. S. [ tak ją nazwijmy chociaż jej imię zaczyna się na całkiem inną literkę. ] podczas ostatnich naszych pogaduch u mnie spytała mnie co ja o tym myślę, przyznam, że strzeliłam zonka jakich mało. od razu wiedziałam, że nie pyta z ciekawości. S. przyznała mi się, że chce wystawić właśnie taką propozycję do neta.

jak mam jej pomóc? nie mogę pozwolić przyjaciółce na coś takiego.. nie chcę, żeby potem się tym dołowała [należy do osób wrażliwych na te spr, a przynajmniej tak mi się wydawało.] teraz mówi, że tego chce dla kasy i 'z ciekawości jak to jest', ale nie lepiej poznać smak seksu z kimś kogo się kocha, albo przynajmniej zna? i.. ile to kosztuje? ; / sama boję się nawet sprawdzić za ile moja przyjaciółka chce dać zrobić z siebie dziwkę. ; /

oczywiście odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania. ; )

odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania.

Link to comment
Posted

decyzja o sprzedaniu swojego dziewictwa, jest bardzo poważną decyzją . rozumiem.. koleżanka potrzebuje pieniędzy, ale czy to jest jedyne wyjście by je zdobyć ? własne ciało nie jest dobrym materiałem do handlu . dla mnie sprzedaż dziewictwa jest czymś co najmniej dziwnym, rzeczywiście, może opłacalnym z jakiegoś względu, ale nie sądzę, bym ja to zrobiła, albo pozwoliłabym na to mojej przyjaciółce . myślę, że nie powinna podejmować takiej decyzji pochopnie przede wszystkim, nie wydaje mi się, by oddanie swojego ciała zupełnie obcemu mężczyźnie mogło być czymś wartym dużych pieniędzy . podzielam Twoje zdanie, że lepiej zaczekać i oddać się komuś do kogo się naprawdę coś czuje, a nie przypadkowej osobie .

sama boję się nawet sprawdzić za ile moja przyjaciółka chce dać zrobić z siebie dziwkę. ; /

może nie od razu dziwkę, bo sprzedanie dziewictwa nie świadczy o robieniu z siebie dziwki, ale mimo wszystko uważam, że nie powinnaś jej na to pozwalać, powinnaś jakoś wpłynąć na nią i jej decyzję, przekonać, że są inne metody by zdobyć pieniądze, a sprzedając dziewictwo ryzykuje wiele . [ min. własne poczucie wartości . ]

a jeśli można wiedzieć, ile koleżanka ma lat, że decyduje się na tak poważny ruch ?

Link to comment
peremptory
Posted
a jeśli można wiedzieć, ile koleżanka ma lat, że decyduje się na tak poważny ruch ?

nie dodałam ? ojj. przepraszam, ale jestem tym taka.. przejęta, nie daje mi ta spr spokoju.

koleżanka, o której jest mowa w moim poście ma 16 lat, a właściwie niedługo je skończy.

Link to comment
Posted

jej wiek sam mówi za siebie . potrzeby nastolatków w tym wieku są zupełnie inne niż kilka lat wcześniej, czy później . bardziej przywiązujemy uwagę do własnego wyglądu, a przede wszystkim lubimy ' eksperymentować ' . chęć poznania nowych rzeczy w tym okresie jest dominująca, szczególnie ta związana ze sferą seksualną . uważam, ze Twoja przyjaciółka nie myśli jeszcze dość racjonalnie i przyszłościowo . zastanawiała się nad tym co czeka ją później ? nie sądzę . narazie żyje dniem i jak każdy nastolatek chce się wyszaleć i korzystać w pełni z życia, co często wiąże się z kosztami . ale nie uważam, by sprzedaż własnego dziewictwa była dobrym rozwiązaniem . sądzę, że nie powinnaś jej na to pozwolić, za wiele ma do stracenia, a przecież jeszcze całe życie przed nią . ; )

Link to comment
Posted

Zacytuję Rycha Peję:

"czy warto się skurwić tylko po to by być modnym?"

Dla mnie taka klientka to kurwa i nic więcej.

Link to comment
Posted

Żal mi ludzi, którzy w pieniądzach widzą cenę samego siebie, żal też osób, które chcą by ich problemy rozwiązywali najlepsi przyjaciele.

Niedoświadczenie dziewczyn młodych, które widzą rozwiązanie w pójściu do łóżka świadczy o ich problemach, niedojrzałości i braku uwagi ze strony opiekunów, bo jest o wiele więcej możliwości niż sprzedanie się, i nie widzę tu miejsca na aprobatę.

Link to comment
Posted

Wszystko dziś można sprzedać. Życie (ile kosztuje "wynajęcie brzucha"?), wolność (w Sudanie człowiek kosztuje 50$), godność (czasem się ją oddaje za darmo...), ciało (jak wycenić swój pierwszy raz? 5 tysięcy?) ... co będzie dalej? Co jeszcze mamy, co jeszcze możemy sprzedać?

To smutne, jak Twoja koleżanka (oraz inne dziewczyny także) patrzy na tą kwestię.

Myślę, że powinna się nad tym poważnie zastanowić... bo pierwszy raz, to nie jest zwyczajne "włożył, wyciągnął", choć wiele dziewczyn tak go traktuje. Ja jestem z tych, które uważają, że seks to zbyt poważna sprawa, żeby przeżywać go z osobą, której się nie zna. Rzutuje on na całą przyszłość seksualną kobiety! To smutne, że młode dziewczyny o moralności wiedzą tak niewiele. Dla mnie sprzedawanie cnoty, to zwykłe sprzedawanie się... nazywajmy rzeczy po imieniu. Oddanie cnoty jakiemuś obleśnemu facetowi, który siedzi zaśliniony przed monitorem i szuka łatwych dziewiczek, a sam nie potrafi sobie znaleźć kobiety, czy zbudować zdrowej relacji i otrzymać to co chce za darmo, nie mieściło się nigdy na liście moich marzeń. Gdybym to zrobiła, straciłabym do siebie szacunek.

A co myślą te dziewczyny? Hm... dlaczego mam oddać za darmo coś, co i tak kiedyś stracę, a mogę na tym zarobić kilka tysięcy. Jeśli kiedyś spotkam "tego jedynego", to jeśli będzie kochał naprawdę - nie będzie patrzył na to czy jestem dziewicą czy nie... a poza tym żyje się chwilą.

Link to comment
Posted

Jak zawsze podoba mi się post aristojos, ,który jest jako jedyny tutaj sensowny.

Czytając całą resztę zastanawiam się czy jest w nich odpowiedz na pytanie autorki, a mianowicie:

jak mam jej pomóc?

Pisząc, że ma do tego nie dopuścić lub podając własną definicję na temat takiej osoby jest śmieszne. Używacie czasem swoich szarych komórek czy sprawia Wam przyjemność, że gdzieś na końcu Polski mieszka sobie biedna rodzina, w której dziewczynka chce oddać swoje 'dziewictwo' za pieniądze ?

Primo zrobiłbym jej prezent, kupując książkę "11 minut" :mrgreen:

Secundo zawsze może iść zbierać pomidory/czereśnie i inne sezonowe owoce.

Tercero Możesz bezinteresownie pożyczyć jej pewną sumę pieniędzy (ewentualnie kupić i sprezentować kilka ubrań[niekoniecznie markowych i super drogich]) w celu wybicia tego głupiego pomysłu.

I następnym razem użytkownicy tego forum pomyślcie zanim znowu nazwiecie kogoś dziwką/kurwą.

Pozdrawiam.

Link to comment
peremptory
Posted

redzionko bardzo lubię Twoje wypowiedzi, od dawna czytam już to forum i w każdym temacie doszukuję się Twoich słów. konkretnie i na temat.

tylko właśnie.. proponowałam jej już wszystko z tych trzech [no może oprócz książki. :P] ciuchów nie chce, chyba jest jej trochę wstyd, że weźmie ubrania od kogoś.. do pracy chodzi. ale to jest ciągle mało. ; / nie wiem po co jej ta kasa.. jest ładna i nie głupia [chociaż po tej akcji to nie jestem pewna jej inteligencji.] a leniwa nie jest. jest nauczona w domu, że wszystko trzeba robić samemu..

Link to comment
Posted
co myślicie o sprzedawaniu swojego dziewictwa? tyle się o tym teraz mówi. zauważyłam, że w tv jest coraz więcej reportaży na ten temat, ale nikt nie mówi co o tym myślą te dziewczyny, które się na to odważają. potrzebują kasy i decydują się na coś takiego? idą za przykładem innych bo 'one tak robią to ja też bo nie chcę być gorsza' ? w jakimś temacie poruszony był temat dziewictwa i wypowiadacie się w nim, że kobiety traktują swoje dziewictwo jak 'świątynię', jeżeli tak to dlaczego do cholery te dziewczyny chcą się tak sponiewierać? dla mnie to chyba nawet gorsze niż bycie np. galerianką.

Redzionko - jak widać autorka zastanawia się w temacie nie tylko nad sytuacją swojej koleżanki, ale także nad samym zjawiskiem.

Peremptory - a wspólne wyjście np. do lumpeksu? I znalezienie czegoś rewelacyjnego po bardzo niskiej cenie? Taka suma nie jest mała... może ona ma jakieś większe problemy finansowe, do których nie chce się przyznać, a nie tylko chce "olśnić wyglądem"? Uświadom jej zagrożenia, może po prostu nie przemyślała tej decyzji. Porozmawiaj i udowodnij, że to nie jest rozwiązanie... to nawet nie jest ostateczność.

Link to comment
Posted

jednym słowem - prostytucja

Link to comment
Posted

Nie będę się wypowiadać na temat jak beznadziejną sprawą jest sprzedawanie siebie, bo to jest jasne. Pozbawienie godności, człowieczeństwa, wartości, upadnięcie najniżej jak się tylko da. Często z perspektywy takiej dziewczyny może nie wydaje się to początkowo złe i ważne, ale myślę, że po paru latach ta sprawa odbija się bardzo niekorzystnie na czyjejś psychice.

Piszesz, że nie chcesz by Twoja koleżanka poszła na coś takiego tylko dla pieniędzy. Jest na to sposób. jaki? Poszukajcie razem jakiejś pracy. Godnej i uczciwej pracy. Oczywiście - nie będzie to jednorazowa i wysoka wypłata, ale pieniądze będą zarobione uczciwie a dziewczyna zachowa swoją godność. Są wakacje, praca choćby przy zbieraniu owoców, rozdawaniu ulotek, w restauracjach, kawiarniach, barach szybkiej obsługi, sklepach odzieżowych, czy spożywczych, supermarketach - możliwości jest dużo. Trzeba tylko trochę poszukać, poszperać. Bo na pewno warto.

Pozdrawiam (:

Link to comment
peremptory
Posted

pisałam już, że ona chodzi do pracy..

Link to comment
Posted
Godnej i uczciwej pracy

Prostytucja też jest godną i uczciwą pracą. Facet płaci, kobieta sprzedaje :mrgreen:

Mówi, że chce to zrobić dla pieniędzy. Podpytaj się jej po co jej te pieniądze i na jaki cel. W końcu pracuje więc musi mieć jakieś 'marzenie', a to może nam forumowiczom chociaż trochę pomóc (bynajmniej dla tych co czytają wszystkie wypowiedzi każdego użytkownika:))

Secundo to ciekawość. Możesz ją nastraszyć, że to strasznie boli, ludzie mają różnego rodzaju syfy i inne obleśne choroby (nagadaj jej głupot. Niech się boi i czuje obrzydzenie. Wspomni, że dochodzi do różnego rodzaju pobić, kradzieży (nawet takich 'dziewczyn' jak ona, w końcu jest to ~stary, brzydki, napakowany pen, a nie Brad Pit) [dobrze, jak Ty byś miała już swój pierwszy raz, ale jak nie to masz troszeczkę pod górkę, żeby Ci uwierzyła]).

ciuchów nie chce, chyba jest jej trochę wstyd

Co do ubrań, hmm ..

Możesz się dogadać się z jej rodzicami (bez jej wiedzy), żebyś dała im ~kilka bluzeczek (tam wiesz, czego Ona potrzebuje i z czego by się ucieszyła), a Oni jej to sprezentowali nie wspominając o dobroczynnym duszku :mrgreen:

Pozdrawiam.

Link to comment
peremptory
Posted
[dobrze, jak Ty byś miała już swój pierwszy raz, ale jak nie to masz troszeczkę pod górkę, żeby Ci uwierzyła]).

ja już jestem po, więc na pewno skorzystam z pomysłu obrzydzenia i nastraszenia jej. xD

Link to comment
Posted

Zrobi z siebie dziwkę, może jej się to 'spodoba', zacznie robić to częściej i zostanie 'magistrem prostytucji'.

Powiedz jej po prostu, że jak ma zamiar to zrobić, to zaczniesz ją traktować jak zwykłą kurwę (ja inaczej nie potrafiłbym).

mamy lato, każda z nas chce olśniewać wyglądem

Ja raczej patrząc na wygląd, patrzę na urodę, nie na ubiór :lol:

Link to comment
onaszalona
Posted

Dla mnie to obrzydliwe, czy aż tak potrzebuje pieniędzy? czy czy aż tak ciągnie ją to prostytucji?

16 lat, w takim wieku zmarnować sobie życie, niech pomyśli o konsekwencjach, o tym jak to może się na niej odbić, o tym że może tego żałować, no chyba że ma taki charakterek.

Jej życie jej sprawa, ale moim zdaniem to głupota jak nic, sprzedawać siebie po co się w to pakować?

Gdyby moja koleżanka mi coś takiego powiedziała, to spróbowałabym przemówić jej do rozsądku, jakoś temu zapobiec.

Link to comment
Posted

Sprzedawanie dziewictwa kompletna głupota .Jeżeli jakaś dziewczyna sprzedaje swoje dziewictwo to nieźle jest jebnięta i robi to albo z głupoty,albo dla szapnu ,albo dla keszu :)

Link to comment
Posted

Jak chce to niech idzie jej zycie...dla mnie to głupota...

Link to comment
Posted

Jakieś 4 miechy temu dużo się mówiło na Śląsku o 2 dziewczynach, które poszły się bujać za forse a potem chciały z tym skończyć i wzieły tabletki, popiły piwem, ale nie udało im się. Kumpel powiedział mi, że to były 2 dziewczyny z naszej szkoły. Chodziły różne ploty. Później okazało się, że były to 2 dziewczyny, które bardzo dobrze się uczą, ale nie dostały stypendium, a potrzebowały kasy. Nigdy nmie pomyślał bym, że to mogły być one.

Link to comment
master_jedi
Posted

Ech... i później ludzie się dziwią, że powstaje stereotyp, że kobiety są puszczalskie...

Warto naprawdę dla kasy i ciuchów stać się szmatą? Myślałem, że takich tępych dziewczyn nie ma...

Link to comment
Posted

Każdy wypowiada swoje zdanie na temat takich, a nie innych kobiet, a pomóc to nikt nie potrafi. Czy Wy jesteście, aż tak tępi i nie widzicie prośby o pomoc dla koleżanki autorki? Brakuje jej pomysłów/sposobów by wybić jej ten pomysł z głowy, a nie waszego zdania na temat takich osób.

Pozdrawiam.

Link to comment
onaszalona
Posted
co myślicie o sprzedawaniu swojego dziewictwa?

czytaj ze zrozumieniem

Link to comment
The Answer
Posted

Jeśli robi to tylko po to by kupić sobie nowych ciuch/telefon/kosmetyki bądź pojechać na imprezę , to jest dziwką

Inaczej wygląda sytuacja w której dziewczyna nie ma pieniędzy by zapłacić za studia , utrzymać się , bądź potrzebuje na leczenie (siebie , matki kogokolwiek ) . Wtedy dlatego że nie są to pobudki czysto egoistyczne , dziewczyna otrzymuje ode mnie rozgrzeszenie ;)

Link to comment
Posted

' czy warto się skurwić tylko po to by być modnym ? ' jak już wyżej zostało zacytowane .

wiec popieram The Amswer .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  396 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up