Jump to content

w minioweczce i bez majtek?

edi-edd

Recommended Posts

Posted

hej;p

Przyszlo lato i mamy upalne temperatury, a ja zawsze chcialem zeby moja dziewczyna przyszla do mnie w minioweczce i bez majtek;ppp (bo to mnie strasznie kreci)ale jej jakos trudno sie przelamac...

czy jest tutaj jakas laska ktoraby spelnila to marzenie do swojego faceta?

i czy poda mi jakies rady zebym przekonal do tego swoja dziewczyne?

p.s. aaaaa....czy to jest normalne ze mnie cos takiego kreci? xD

Peggy Brown
Posted

Każdy ma swoje 'zboczenia' i dla jednego to będzie np. chodzenie w mini i bez majtek.

Nie. chodzić bez majtek oj nie.

czy poda mi jakies rady zebym przekonal do tego swoja dziewczyne?

Nic na siłę. Może się przełamie sama.

Posted

Peggy Brown dlaczego tak stanowczo nie? ;p

obawiasz sie czy ktos moze cos zauwacyc czy czego? Ale jakby to mialo zadowolic twojego faceta....nawetbys nie sprobowala?

master_jedi
Posted

edi-edd, są kobiety, które szanują swój tyłek i nie mają zamiaru ryzykować, że jakiś koleś czy ktokolwiek coś zobaczy. Nie dziwię się jej.

A nie mógłbyś jej powiedzieć, aby przyszła do Ciebie w miniówie i majtkach, ale zdjęła je w toalecie na samym początku i wtedy przyszła? Nie potrafisz się opanować przez jakąś minutę?

Szanuj swoją kobietę, a nie tylko fiuta ;P

Posted

Ja nie lubię chodzić w mini. Ale może bym posłuchała i założyła. Ale bez majtek to bym się nie zgodziła. Ale masz fantazje :D Nie możesz jej do tego zmusic

Posted

Na pewno bym nie zrobiła czegoś takiego dla mojego faceta. Moje ciało i moja prywatność. Jeśli nakłaniałby mnie do tego podziękowałabym mu już na starcie. Nawet jakbyś dał mi milion złotych to i tak bym tego nie zrobiła. Uwierz mi.

Peggy Brown
Posted
Peggy Brown dlaczego tak stanowczo nie? ;p

obawiasz sie czy ktos moze cos zauwacyc czy czego? Ale jakby to mialo zadowolic twojego faceta....nawetbys nie sprobowala?

Nie odpowiada mi paradowanie z gołym tyłkiem przez pół miasta, załóż mini które wcale nie jest tak wygodne. Wystarczy, że źle usiądziesz podwinie ci sie apódnica i kino za darmo.

Posted

master_jedli

nom moze masz racje.....wkoncu tylko ja moge widziec Ja bez majtek ;)

a nie potrzebnie ryzykowac, to glupota....ale mnie to kreci....chodz ta minutke to przeciez wytrzymie xD thx;p

master_jedi
Posted

I problemu nie ma ;P

Posted

czyli zadna niespelnilaby takiej zachcianki swego ukochanego?

z-a-b-c-i-a
Posted

Ja mogłabym to zrobić, oczywiście ale jeśli miałabym tak już wyjść z domu to nie za bardzo xD Będąc u chłopaka w domu mogłabym się pozbyć majtek ^^

Posted

z-a-b-c-i-a

a jakbyscie sie poszli gdzies przejsc razem? wtedy cio?

ona bedac u mnie to zadko ma majtki xD heheh

Posted

nie sądze bym spełnila Twoje marzenie . ; )

bez majtek.. ojj nie . ; ]

z-a-b-c-i-a
Posted

Hehe xD

No jak byśmy poszli się przejść to wątpie czy bym wyszła bez majtek xD

Założyłabym więc spowrotem ;)

Posted

Aj, koleś, wymyślasz. U mnie taka jedna była w szkole co tak chodziła i kilka razy dziennie, siedząc sobie na przerwie, po prostu mogłem sobie popatrzeć co tam ma, nawet nie chciałem ale ona sama się wszędzie pakowała z tym tyłkiem.

Myślę że szanująca się dziewczyna nie zrobiła by czegoś takiego, bo to że jesteście razem nie znaczy że ona jest Twoją własnością. Nie możesz jej mówić co ma robić, halo, jesteśmy w XXI wieku!

Kokieteria
Posted

Nie wybrałabym się na miasto w spódniczce, bez bielizny. Czułabym się niekomfortowo. Gdyby zaproponował to mój Luby [co raczej byłoby ostatnią rzeczą o którą by mnie poprosił] zapytałabym, czy chciałby żeby wszyscy dookoła oglądali moje organy. Rzeczy intymne jak sama nazwa wskazuje powinny intymnymi pozostać. Nie, nie zgodziłabym się.

Posted

Rozumiem Twoją dziewczynę. Dla mnie tyłek to bardzo intymna część ciała i nie lubię jej pokazywać przechodniom.

Jednak, gdyby mój chłopak miał taki kaprys - mogłabym go spełnić. Tyle, że bieliznę ściągnęłabym dopiero na klatce schodowej.

Nie namawiaj Twojej dziewczyny, by robiła coś wbrew sobie. Być może z czasem przekona się do Twojego pomysłu. A jeśli nie - zapewne znajdziecie inne rozwiązanie. ;)

Penny Lane
Posted

Nie ma szans, abym się wybrała na miasto w krótkiej mini, bez bielizny. Czułabym się okropnie niekomfortowo. Nie uśmiecha mi się paradować z tyłkiem na wierzchu przez całe miasto, zresztą wystarczyłaby chwila nieuwagi, a mój tyłek mogliby sobie oglądnąć wszyscy przechodnie.

Posted

Paradować po mieście w mini nie mając nic pod spodem? Nie zgodziłabym się, nie dla mnie takie coś ; ) Jedynie mogłabym, tak jak Claudynka, zdjąć majtki dopiero na klatce.

Nie przekonuj Jej i nie namawiaj do niczego. To musi być Jej decyzja. Jeśli poczuje, że jest gotowa na coś takiego, to być może zrobi Ci miłą niespodziankę ; )

Posted

W krótkiej spódniczce i bez bielizny? Taka opcja nawet nie wchodzi w grę.

i czy poda mi jakies rady zebym przekonal do tego swoja dziewczyne?

Dam Ci jedną radę: uszanuj jej decyzję i nie nalegaj więcej.

Posted

Sam załóż mini, nie zakładaj bielizny i zrób sobie spacer przez pół miasta. Zobaczysz jakie to podniecające. W dodatku reakcja ludzi- bezcenna.

Posted

Nigdy w zyciu nie wyszlabym tak na miasta nawet gdyby moj facet chcial :D

Dodano 01 Lip 2009, 22:11:51:

do miasta

cukinka :)
Posted

Raczej bym się na to nie zgodziła, ale to, że ta sprawa Cię jara to coś normalnego, bo mój tem mi to proponował :?

Posted

a ja bym sie zgodzila. ale nie w mini,tylko w spodniczce 'bombce' do kolan. nie ma szans by ktos zauwazyl... ; )

mała czarna
Posted

chyba jednak preferuje majtki. na samą myśl o np. wyprawie autobusem bez gaci jakoś mi tak nie teges.

• Kerosine locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• Celt
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Niespodziewane wolne jutro w pracy, przyda mi się ten dzień [tym bardziej, że od świtu do zmierzchu na niebie niepodzielnie królować ma błękit].
    • yiliyane
      Moim zdaniem trochę za wcześnie pakujesz się w następny związek. Nie ochłonąłeś jeszcze po poprzednim, nie wyciągnąłeś wniosków z tamtej relacji. Przeniesiesz brudy ze starego związku w nowy i w efekcie nowy związek nie wypali. Na Twoim miejscu dałabym sobie czas. Nie musisz z nową dziewczyną zrywać kontaktu, wystarczy, że wasza relacja będzie polegała wyłącznie na koleżeńskich spotkaniach dopóki nie dojdziesz do porządku sam ze sobą. Jeśli chcesz przyspieszyć i polepszyć ten proces, może warto byłoby obgadać poprzedni związek z psychologiem. Muszę wytknąć tu dwa błędy, przepraszam. Po pierwsze, jeśli mieszkacie razem, wkład za mieszkanie powinien być 50/50. Nie jesteście małżeństwem ze wspólnym majątkiem, tylko dwojgiem niespokrewnionych i niespowinowaconych ze sobą ludzi. Nie masz obowiązku utrzymywać swojej dziewczyny w żaden sposób - czy to płacąc za mieszkanie, czy na jej codzienne utrzymanie. Wyjątek mógłby być, gdyby ona straciła pracę - na czas poszukiwania przez nią pracy (ale niezbyt długi, nie przesadzajmy, góra dwa miesiące) mógłbyś przejąć koszty, ale i tak potem powinniście się rozliczyć. Po drugie, nieodpowiedzialnością jest uczenie drugiego człowieka odpowiedzialności (niezależnie od wieku, płci i stopnia waszej zażyłości) poprzez zakup zwierzęcia. To się w 99% przypadków nie uda. Efekt będzie taki jak u was - osoba nieodpowiedzialna będzie miała w nosie zwierzę, a ta druga problem w postaci zwierzaka, którego tak naprawdę nikt nie chce.
    • supermati2009
      @Martusiaaaaaa92 "Agenci na deskorolkach. Nie byle co!"
    • yiliyane
      Nie ma sensu tego ciągnąć. Jej wyraźnie na Tobie nie zależy, nie liczy się z Twoimi uczuciami i nie szanuje Twojego czasu. Z waszej relacji nic już nie będzie, przykro mi. Ile ma lat? Jeśli mniej niż 18, to jeszcze można przymknąć na to oko, choć nie wydaje mi się, żeby w przypadku większości starszych nastolatek (16+) rodzice mieli aż tak dużo do powiedzenia w kwestii spotkań ich latorośli z rówieśnikami. Jeżeli dziewczyna jest młodszą nastolatką, a Ty nie jesteś jej rówieśnikiem, to tym bardziej powinniście zaprzestać spotkań, ponieważ prokurator mógłby mieć coś w tej kwestii do powiedzenia - nawet jeśli nie robicie nic złego. Jak to się mówi, strzeżonego Pan Bóg strzeże  
    • yiliyane
      Daj namiary na swoją firmę, rzucę studia i też pójdę siedzieć na ochronie, skoro tam są takie kokosy  A tak na poważnie, po co te przechwałki?  Przechodząc do clou problemu, zastanawiam się po co ciągniesz związek od 11 lat, jeśli dobrze rozumiem, skoro podejście Twojej dziewczyny do życia Ci nie odpowiada. Z przyzwyczajenia, dla seksu? Jaka by Twoja dziewczyna nie była, powinieneś chociaż być wobec niej uczciwy. Uczciwe podejście to albo zakończenie związku, albo poinformowanie dziewczyny, że jesteście tylko friends with benefits i że aktywnie szukasz stałej partnerki - i jeśli taki układ jej pasuje, to w porządku, możecie go ciągnąć dalej, albo rezygnacja z randkowania dopóki jesteście w związku. Dlaczego nie masz innej, "lepszej" kobiety? Z kilku powodów. Po pierwsze, na co dzień nie masz styczności z kobietami. Skoro pracujesz na ochronie, to pracujesz w pojedynkę, ewentualnie widujesz od czasu do czasu innych mężczyzn. Po drugie, jesteś już w trochę niekorzystnym wieku. 40-letni facet oczywiście nadaje się do ożenku, ale kobiety w jego wieku czy nawet ciut młodszym albo są zamężne, albo rozwiedzione i/lub z dziećmi (co, nie wiem jak Tobie, ale często wielu facetom nie odpowiada), albo są same, ale w męskich oczach mają jakąś "wadę" (np. nie są pięknościami, mają problemy zdrowotne itp.). Z kolei dużo młodsze kobiety, wybacz, ale nie polecą na 40-latka, który nie ma odpowiedniego statusu i pieniędzy. Przechwałki markowymi ubraniami niczego tu nie zmienią. Po trzecie, niepełnosprawność typu P-02, czyli, zgodnie z definicją "choroby psychiczne, w tym m.in. zaburzenia psychotyczne, zaburzenia nastroju począwszy od zaburzeń o umiarkowanym nasileniu, utrwalonymi zaburzeniami lękowymi o znacznym stopniu nasilenia czy zespołami otępiennymi", są dla kobiet wielką czerwoną flagą. Przykro mi. Kobiety szukają w związku bezpieczeństwa i stabilizacji, w przypadku chorób psychicznych trudno mówić o możliwości spełnienia tych warunków, nie mówiąc o tym, że powstaje obawa, że choroba może być dziedziczna i wasze dzieci bądź wnuki również będą chore. Chciałabym Cię pocieszyć, że na pewno znajdziesz bratnią duszę, ale... no nie wygląda to dobrze.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      dali