Jump to content

co czujecie kiedy ktoś wam się podoba?

glucior

Recommended Posts

Posted

Witam

Tak chciałem się spytać z ciekawości: co czujecie kiedy ktoś wam się podoba?

Bo u mnie to się różnie objawia: ciągle myślę o tej osobie i za nią tęsknię. Czasami też dzieją się dziwne rzeczy, np. siedzę w pociągu, patrzę przez okno i nagle zaczynam płakać nie wiem czemu ale jak pomyślę o tej osobie to zaczynam się naraz śmiać jakby ze szczęścia. Zarąbiste uczucie :razz: Ale jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby np. całą noc nie spać myśląc o niej (może tylko pół godziny). A kiedy przy niej jestem czuję się jakoś inaczej, tzn. jakby się uspokajam ale z drugiej strony robię się nerwowy, bo mi na niej zależy.

Bardzo chciałbym się dowiedzieć jak to odczuwają inne osoby.

Dzięki za wasze odpowiedzi.

Posted

Jest mi tak lekko. Idę ulicą i mam wrażenie, że wszyscy wiedzą, że jestem porąbaną dziewuszką, która się zakochała - i nic mnie to nie obchodzi, mogę się uśmiechać nawet do starszej, niesympatycznej pani mierzącej mnie wzrokiem ;D

I jeszcze coś - czasem trzęsą mi się ręce, nie słyszę jak ktoś do mnie mówi lub mylę słowa - jestem rozkojarzona i tyle. Typowy, "książkowy" objaw, ale u mnie tak właśnie jest ;).

Posted

A ja cały czas śmieje się z byle powodu ;) a jak o nim myśle..nic do mnie nie dochodzi ;P

kubus puchatek
Posted

mnie to swedzi szyja xD Dziwny tamat;]

Ogólnie jest sie rozkojarzonym i w innym swiecie...

Posted

Uwielbiam wtedy słuchać nastrojowych piosenek:)

Kiedy o NIM myślę, robi mi się gorąco i paplam od rzeczy. Jestem strasznie roztargniona. Potrafię jednocześnie śmiać się i płakać, choć zazwyczaj mi się to nie zdarza. Chodzę ciągle uśmiechnięta, ale też zamyślona.

I mam takie samo wrażenie jak fanaberia, że wtedy każdy wie że jestem zakochana :D

Posted

cały czas myślę o tej osobię i jest mi bardzo wesoło ;)

Posted

Ja bardzo często myślę o tej osobie z uśmiechem na ustach. Na tą osobę mogę patrzeć godzinami, a na jej widok mam nogi z waty. ;p

ewunia19992
Posted

Ja mam podobnie jak równiesnicy moji :P

czasami się wyłanczam:P i myslami jestem z ta osoba :P chociaz siedze z koleżanka a ona mi opowiada jaka jej sie straszna historia przydarzyła:)

przeważne mam dobry humorr :) i ludzie ze mna nie wytrzymoja szczegolnie moja przyjaciółka:P nawijam jej o tym kolesiu nom stop :P nie dopuszczam jej do słowa:P ogolnie fajne uczucie;P

a gdy juz mam sie z tym kolesiem spotkac ;) siedze ze stresowana;) ale gdy juz sie rozkrece :) koles wymieka ze smiechu :):P

Posted

Oj u mnie to jest tak że ciągle myśle o tej osobie, oglądma zdjęcia i wspominam wszystkie chwile:P Myśle że każdy wtedy jest wg w innym świecie:)

Posted

Ymmm różnie to bywało.. Teraz np stale o nim myślę, nie mogę spać nocami, chodzę jakaś zamyślona.. Często się poryczę, że jesteśmy znajomymi (a ja go kocham :( ) :razz: Pozdrawiam

Posted

Chodzę z głową w chmurach ^^

Ciągle się uśmiecham i w ogóle taka rozanielona jestem :P a jak Go widzę to robię z siebie idiotkę bo staram się zwrócić na siebie jego uwagę. Niekiedy wydaje mi się, że wszyscy widzą w tym tą moją desperację, ale to po prostu silniejsze ode mnie xD

Posted

Jest mi dziwnie wesoło i ciągle myśle o tej osobie.

Posted

Wciąż myślę o tej osobie, snuję fantastyczne wizje przyszłości - w rolach głównych: ja i on, jestem rozkojarzona i towarzyszy mi... niepewność?

Posted

Nie przestaje o niej myśleć, kiedy jest blisko serce bije mi mocniej i trzęsą mi się ręce. Mam też takie dziwne uczucie, które trudno jest mi opsać( czuję jakiś dziwny nacisk na brzuchu, ciężar.

Posted

Jak mi się ktoś podoba i podchodzi do mnie to nagle robi mi się gorąco ręce mi się trzęsą i nie wiem co mówić ,a normalnie jestem wygadany .

moorrena_94
Posted

Zazwyczaj gdy pojawia się na horyzoncie, serce zaczyna szybciej bić, ręce mi się trzęsą,rzucam mu ukradkowe spojrzenia. Wciąż o nim myślę, jestem rozkojarzona, co zauważają moi znajomi xd Przed snem zdarza mi się snuć historie o przyszłości, w której ja i on odgrywamy główne role :) A tak w ogóle to miewam huśtawki nastrojów gdy o nim myślę, raz mam świetny humor, a raz chce mi się tylko płakać. I tak to jest... :)

iskierka_8
Posted

Myślę o nim, wyobrażam sobie jakby to było gdybyśmy byli razem, a gdy zobaczę tego chłopaka to przechodzą mnie sympatyczne dreszcze po całym ciele :D najgorsze jest to, że jak chcę z nim porozmawiać to mam straszną blokadę - nie wiem o czym mówić, jak się zachować :roll: dotyczy to tylko tych chłopaków na których w jakimś stopniu mi zależy :(

Posted

Gdy ja widze robi mi sie goraco, usmiech nie schodzi mi z twarzy ;d

Mam chec wykrzeczenia calemu swiatu tego co do niej czuje, tego jak moje serce sie raduje gdy ja widzi ;)

Znajomi mowia mi ze jak zaczyna sie jakis temat zwiazany z Nia to od razu spojrzenie mi sie zmienia i to ze ciezko mi przestac o niej mowic :D

master_jedi
Posted

Hm... jak zwyczajnie podoba fizycznie. Nic.

Jak coś głębszego, motyle w brzuchu aż się trzęsę ;] Nie zmrużam oka przez noc z myślami o tej osobie. Miałem tak tylko z jedną dziewczyną i do dziś z nią jestem ;]

• 3 weeks later...
Posted

Jeśli na pierwszy kuken luken miło mi będzie na oczy ta osobę widziec to będę pragnęła ją poznac, a gdy już będę w trakcie poznawania i przypadnie mi do gustu, i wygląd, i charakter, to wtedy muszę się troszku bujnąc (a to jest u mnie trudne) i może wtedy poczuję motyle w brzuchu. Taka kolej rzeczy. (:

Posted

Żyję wtedy w swoim świecie. W każdym momencie potrafię odpłynąć. Na przykład przed sprawdzianem z matmy wszyscy siedzą i gryzą ołówki a ja patrzę przed siebie z uśmiechem od ucha do ucha i nie kontaktuje. Każdą wolną sekundę wykorzystuję na myślenie o nim, często się śmieję nawet z głupich rzeczy, ale są też dni gdy właściwie bez powodu chodzę podłamana, czasem płaczę.

Gdy jesteśmy razem (a własciwie byliśmy, bo okres zakochania już mi minął) często pociły mi się ręce, serce łomotało jak szalone, 10 razy myślałam zanim coś powiedziałam żeby czegoś nie palnąć, dokładnie dobierałam słowa, chociaż i tak częściej niż zwykle zdarzały mi się przejęzyczenia z nerwów. Czasem robiłam coś głupiego przez nieuwagę, np. gdzieś się potknęłam, uderzyłam głową o dach samochodu przy wysiadaniu, no ogólnie wszystko czego nie powinnam;)

No i zawsze byłam (jestem) bardzo szczęśliwa gdy go widzę i nie mogę się nadziwić tym że mam takiego przystojnego mężczyznę;)

Posted

Najchętniej miałabym kontakt z tą osobą 24h na dobę.

Kiedy wstaję rano to czuje, że chce mi się życ, bo a nóz stanie się coś ciekawego...

Kiedy go widzę w moim żołądku buzują motyle! ;D

Wyobrażam sobie przed snem nasze życie razem i robię wiele innych, dziwnych rzeczy. ;)

Posted

ja ciagle myśle o tej osbobie, ogladam jego zdjecia, nocami nie spie, jestem :"niewolnikiem wspomnien". wyobrażam sobie nas razem (pomimo, ze to nie mozliwe) , wszystkop co robie to dla niego, a jego widok wprowadza mnie w3 dziewne drżenie, serce bije jak oszalale..

Posted

Serce mi na chwile staje kiedy go zobaczę. A jak z nim rozmawiam to sie denerwuje bo staram się przemyśleć zanim cos powiem w wyniku czego jąkam się albo gadam bez ładu i składu.

Posted

Mandelena, masz go w żołądku? ;)