Olek93

Fryzury

Recommended Posts

Dwie najlepsze fryzury we Wszechświecie:

1.

oaq812.png

tumblr_lfx65gDwsK1qfdeevo1_500.jpg

2ed2szs.png

Czyli cięcie à la Kleopatra - proste, ponadczasowe, oferujące wiele możliwości wyczarowania różnorodnych fryzur i doskonale nadające lub podkreślające wyraz zarówno samej twarzy jak i jej właścicielce. Poza tym jestem ogromną fanką takiej właśnie grzywki - pełnej, długiej, równo przyciętej i kończącej się idealnie na linii brwi [lub wychodzącej lekko poza nią].

2.

tumblr_m1j791yK1b1qdlwv3o1_500.jpg

Ombre-Hairstyle-for-Curly-Hair-Medium-Hairstyles-2015.jpg

Myśląc o kręconych włosach zawsze marzyłam o posiadaniu ich w postaci istnej burzy loczków - bardzo drobnych, w bardzo dużej ilości i dających skutkiem czego efekt lwiej grzywy [mam małą obsesję na punkcie objętości].

Szaleję na punkcie mega długich włosów i wymyślnych fryzur. Szczególnie do gustu przypadła mi korona z warkocza wokół głowy, a moją największą inspiracją są fryzury z filmów/seriali fantastycznych i science-fiction :D 

• + 1

O 21.11.2019 at 16:54, yiliyane napisał:

Szaleję na punkcie mega długich włosów i wymyślnych fryzur. Szczególnie do gustu przypadła mi korona z warkocza wokół głowy, a moją największą inspiracją są fryzury z filmów/seriali fantastycznych i science-fiction :D 

Tak! Fryzury z GoT będą tu chyba zdecydowanie na pierwszym miejscu jako źródło niekończącego się zachwytu i inspiracji związanych szczególnie z warkoczem, aczkolwiek charakterystyczne, "precelkowe" uczesanie księżniczki Lei z pierwszej części najstarszej trylogii Gwiezdnych Wojen również bardzo mi się podoba [mimo iż nie do końca pasuje do typu rysów twarzy Carrie Fischer - na szczęście w późniejszych filmach mamy możliwość podziwiać ją w już o wiele lepiej dobranej fryzurze / fryzurach] :wub:

margaery-tyrell-s-wanna-be-queen-hair-tv-characters-photo-u1?w=650&q=50&fm=pjpg&fit=crop&crop=faces

70dde4fa2ce9369c866f5d448fcc9e94

59b7f4bc9803c578288b45a6-750-563.jpg

Sansa-Stark-African-Braids-Hairstyles-The-Game-Of-Thrones.jpg

image.jpg

83b96650504651.597ea8c10ed40.jpg

255d0c5d658228fcf2ba3ebea3545113.jpg

game-of-thrones-queens-justice-jon-snow-daenerys-04.jpg

58638f601500002f00e9d4f0.jpeg?cache=5ZyrKqBO4q&ops=1200_630

leiatop1-650x574.jpg

60184-1532336916.jpg

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• mw2
    • Shady-Lane90
    • dannonka
    • yiliyane
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Idealny prezent na dzień dziecka ♥ Piękny wisiorek, serduszko z najwyższej próby srebra od moich ukochanych rodziców. Być może też, jeśli nie trzepnie mnie rzut SM (co mało prawdopodobne), to z oddziałem neurologii spotkam się następnym razem pod koniec sierpnia ♥ Dostałam 3 opakowania Tecfidery, jak nigdy ♥
    • dannonka
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Po 9 miesiącach przerwy w końcu mogłam oddać te 450 ml krwi  Za każdym razem czuję się niesamowicie z myślą, że oddając cząstkę siebie, mogę komuś uratować życie. 
    • Kerosine
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Odpowiedziałam w pierwszym temacie [swoją drogą wyjątkowo dobrze do mnie dopasowanym, brawo za wybór] =) Nie jestem pewna, czy aby nie zwodzi mnie intuicja, ale na wszelki wypadek - jeśli jesteś przekonana o konieczności wypowiedzenia się za każdym razem w obydwu wybranych dla Ciebie przez daną osobę wątkach informuję, że jak najbardziej możesz udzielić się tylko w jednym z nich   Zapraszam teraz do zabawy @mw2. Oto moje propozycje dla Ciebie: Pierwszy temat potraktuj jako prze
    • Kerosine
      Reinkarnacja. Kim lub czym chcielibyście byc?
      Czasami się nad tym zastanawiam - nie tylko w kontekście dosyć oczywistej i mało oryginalnej próby znalezienia odpowiedzi na pytania typu "dlaczego przyszłam na świat właśnie w tym jego zakątku, w tej rodzinie i dlaczego spotkałam na swojej drodze akurat tych konkretnych ludzi [dlaczego ogólnie spotkało mnie to, co spotkało]?", ale także identyfikacji ewentualnych naleciałości z równie ewentualnego poprzedniego życia w obecnym wcieleniu [dających o sobie znać, jeśli faktycznie takie coś miało mi
    • yiliyane
      Jak przekonać rodziców do kupna nowego laptopa?
      Jak to musisz? Chcesz, ale nie musisz. Chyba że ktoś przystawia Ci pistolet do głowy i mówi, że strzeli, jeśli nie kupisz sobie laptopa  4 tysiące złotych to dużo. Tym bardziej, że ma być to sprzęt do rozrywki, a nie do pracy. Nie dziwię się, że rodzice nie chcą wydać tylu pieniędzy. Będziesz musiał sam sobie ufundować tego laptopa, jeżeli go tak bardzo pragniesz.