Olek93

Fryzury

Recommended Posts

W tym wątku można wklejać fryzury jakie Wam się podobają i jednocześnie je komentować ;)

Jarhead (fryzura amerykańskich marines)

jarhead01.jpg

jarhead410.jpg

img96784.irokez-damski.241161.jpg

Osobiście bym w takiej nie paradowała, ale fryzurka mi się podoba : D

IgreKowiCz jak na koncert - fryzura dobra w ryj : D i te kostki w stojaku : D

aaaaaaaaav.jpg

histeryczna, już kiedyś widziałam tą fryzurę i moje odczucia są takie same jak Twoje- fajna, ale nie ścięłabym tak swoich włosów. :wink:

Olek93, fajnie ;pp

askaa_, ciekawie , zawsze chcialam cos tak odwaznego , aczkolwiek ogarnia mnie strach ze nie podołam z codzienna stylizacja , albo moje wlosy nie beda sie ukladac tak jak tej pani ze zdjecia ;pKokieteria, bardzo ładnie , chociaz koncowki zbyt mocno wycieniowane i w efekcjie - zbyt płasko.

Kokieteria, uroczo! Świetna fryzura, sama sobie bym taką zrobiła gdybym nie miała włosów podatnych na głupie zawijanie kiedy są wycieniowane.

Kokieteria, uroczo! Świetna fryzura, sama sobie bym taką zrobiła gdybym nie miała włosów podatnych na głupie zawijanie kiedy są wycieniowane.
Moje włosy również są niesforne jeśli chodzi o zawijanie, dlatego też wciąż waham się czy to aby na pewno odpowiednia fryzura dla mnie... ale... chyba nie jestem w stanie się jej oprzeć i w końcu poczłapię do fryzjera. ;)

Pozostałe znalezione fryzury, które wpadły mi w oko:

Elegantly....jpg

fryzura.jpg

ajjjj+ta+fryzuraa.jpg

Wampirka, ta fryzura Katy jest całkiem ładna, chociaż nie lubię długich włosów u kobiet.

Teraz kilka propozycji, tych które mi się podobają, jeśli chodzi o włosy to gust mi się zmienił bardzo:

1. Podoba mi się ta grzywka trochę uniesiona, ogólnie fajne są krótkie włosy z długą grzywką:

fryzura-meskie-1900.jpg

2. Też nawet mi się podoba, tylko nie tak bardzo przylizana:

fryzura-meskie-1875.jpg

3. Niedawno sam tak próbowałem ;)

fryzury-meskie-1843.jpg

4. Klasycznie, ale też fajnie:

fryzury-meskie-1855.jpg

5. Krótkie boki i długa góra też ciekawie się prezentują:

fryzury-meskie-1819.jpg

6. Tu bym skrócił trochę te loczki, ale też fajna:

fryzura-meskie-1841.jpg

7. Świetna:

fryzura-meskie-1767.jpg

8. Ta też ładna:

fryzura-meskie-1782.jpg

9. Też mi się bardzo podoba:

fryzury-meskie-1790.jpg

Kolejność w sumie nie ma znaczenia.

7,8 cudo, jestem oczarowana :mrgreen:. Chciałabym zobaczyć tą fryzurę, bo Polscy panowie w większości stwierdzają że wystarczy włosy umyć i to jest wszystko, a szkoda.

1img120400.fryzury-dlugie.859716.jpg

2img118922.fryzury-dlugie.861099.jpg

3img112732.fryzury-dlugie.858582.jpg

Nie jestem broń Boże emo, ale strasznie podoba mi się ta fryzurka (noo moze grzywkę zrobiłabym ciut inaczej):

img2638.fryzury-emo.6466.jpg

Pozostaje tylko czekac, aż mi włosy podrosną z 5 cm :roll:

Mnie podobają się fryzury z loczkami. Sama miałam taką na ostatnim weselu. Fajnie dość wyglądało, bo były jeszcze posrebrzone i miały wpięte srebrnego motyla. Na co dzień noszę rozpuszczone, wyprostowane włosy. Myślę, że takie są fajne. Mam jeszcze zamiar zrobić grzywkę. Polecam też cieniutkie warkoczyki, np. na wakacje- extra. :razz:

Moje naj:

a41f65d8ee25e6ed.jpeg

108887a907161216med.jpg

Może nie ten kolor (wyszły zbyt rude)...

032f057b26f5e80c.jpg

Głównie przez to, że ten kolor tak świetnie tu pasuje i to chyba jedyna fryzura "płaska" która tak mi się podoba:)

15d184923bc4cb85med.jpg

Kochałam swoje kolorowe włosy , ale musiałam wrócić do czarnego z powodu szkoły;/

Aktualnie mam taką fryzurę, no może troszkę dłuższą grzywkę i nie zmieniłabym absolutnie nic.

Już niedługo będą niebieskie;)scene-hair.jpg