Jump to content

Nigdy się nie przyznam że...

Black Haze

Recommended Posts

Posted

Wiadomo, że w związku nie powinno być tajemnic. Nie powinno, ale różnie to bywa:)

Czy są takie rzeczy, drobnostki lub nie, o których z jakiś powodów nie powiecie swojej partnerce/swojemu partnerowi? Co to jest? I dlaczego to ukrywacie?

rozczochrany
Posted

Nie ma, moja partnerka wie o wszystkim.

Jeśli nie wiem jak coś powiedzieć, to najczęściej obracam to w żart.;)

Posted

Nie powiem o upokorzeniach, jakich kiedykolwiek zaznałam. Nie lubię o tym rozmawiać z nikim, więc z partnerem również nie będę poruszała tych tematów.

Posted

Nie wiem, nie ma chyba takich spraw. Nie mam żadnych tajemnic oklejonych metką 'tego nikomu nie mów'.

18malenkaaa
Posted

jesli się kogos kocha to wiadomo że ufa sie tej osobie... dlatego wydaję mi się, że można powiedzieć wszystko... nawet jesli są ta rzeczy przykre lub też upokarzające nas... o sprawach wstydliwych trzeba powiedzieć tak, żeby wyszło zabawnie... :D

Posted

W tej chwili nie ma takich spraw, i nie sądzę żeby były ;)

Lista pytań jakie zadał mi chlopak jest imponująca, na razie na każde odpowiedziałam ;)

Tajemnic nie posiadam :)

Posted

ja mówię o wszystkim o czym uważam za stosowne powiedziec i o wszystkim o co zapyta.

Posted

według mnie w związkach nie powinno być tajemnic :) wkońcu jest to nawet na ślubnym kobiercu ;) Ja ufam mojej drugiej połówce i zawsze o wszystkim jej mówie tego samego od niej oczekuję ;)

kopciuszek90
Posted

Przeciez nie powiem mu ze snil mi sie przystojny obcokrajowiec. Przykro by mu bylo.

Incomprehensible
Posted

To ciekawe, że jeszcze nigdy nie spotkałam takiej osoby, której chciałam powiedzieć absolutnie wszystko, łącznie ze wszystkimi sprawami z przeszłości, z których niekoniecznie jestem zadowolona, których się wstydzę i o których wolałabym zapomnieć, także, jak wspomniała Claudynka, jakieś upokorzenia i tego typu sprawy. Niektóre rzeczy po prostu powinno się pozostawić dla siebie, bo pomimo, że ty+ja=my, to jednak wciąż każde jest odrębną osobą, która ma prawo do swoich tajemnic, do swoich myśli. Ja bardzo sobie to cenię i zawsze zaciekle bronię swojej niezależności. Oczywiście z tym nie mówieniem dotyczy to tylko spraw, które w jakiś sposób nie krzywdzą partnera, bo jeśli go dotyczą, to bez dwóch zdań ma prawo, a nawet powinien o nich wiedzieć.

nieznajoma1
Posted

Jest parę spraw,o których mój partner nie wie.A czy się dowie? Myślę,że to z biegiem czasu samo wyjdzie na jaw.

Na razie nie jestem jeszcze gotowa,aby mu o tym dokładnie opowiadać.

Popieram Incomprehensible, i uważam,że każdy może mieć swoją prywatność. Są rzeczy,o których nieraz nie wypada nawet mówić,dla dobra ogółu.

Posted

jedyną osobą, która wie o mnie absolutnie wszystko to mój przyjaciel, co dla niektórych może być dziwne- facet. (:

a wszystko zależy od partnera :)

Posted

Jest pare rzeczy o których mój chłopak nie wie, i chociaż jesteśmy już ze sobą jakiś czas, to narazie żyje w niewiedzy, ale to jest kilka rzeczy z przeszłośći.

Ale czy się dowie?

Wydaje mi się, że z biegiem czasu jeśli będziemy ze sobą to powiem mu wszystko, co robiłam, na co się zgadzałam. Ale to napewno nie będzie wesoła rozmowa. ; )

Posted

Są takie sprawy i sytuacje o których on nie wie i jak narazie nie mam zamiaru mu o nich mówić. Wątpie żeby to wzmocniło w jakiś sposób nasze relacje i uczucie. Nie jestem dumna z paru rzeczy które miały miejsce w moim życiu i chciałabym o nich zapomnieć, a napewno nie pomoże mi w tym opowiadanie o nich.

Posted
Są takie sprawy i sytuacje o których on nie wie i jak narazie nie mam zamiaru mu o nich mówić. Wątpie żeby to wzmocniło w jakiś sposób nasze relacje i uczucie. Nie jestem dumna z paru rzeczy które miały miejsce w moim życiu i chciałabym o nich zapomnieć, a napewno nie pomoże mi w tym opowiadanie o nich.

A nie boisz się, że jesli sam dowie się z jakiś innych źródeł, to tylko pogorszy sytuację? :)

Pytam z ciekawości :)

Posted

nie ma takich rzeczy. ostatnio przyznałem i powiedziałem coś, co kryłem w sobie od dłuższego czasu. dłużej niż znam moją Asie.

Posted

właściwie są dwie takie sprawy o których mój chłopak nie wiem mimo ze jesteśmy razem prawie 3 lata.

A czy się dowie?

Zachowam to tylko dla siebie...i zrobie prawie wszystko zeby się o tym nie dowiedział.

Posted

Mysle ze w wiekszosci przypadkow jezeli nie chcesz powiedziec czegos osobie tobie najblizszej , tymbardziej osobie z która jestes zwiazany/a to nie wyklepiesz z siebie tego tak ot .

W dodatku nazwa tematu troche jest w moim odczuciu dziwna ... temat jak temat do wypowiadania sie , ale zatytuowany "Nigdy nie przyznam sie że.."?

Nie przyznam sie komus najblizeszemu-nie jestem do konca pewnien co do naszych dalszych stosunków - nie jestem pewien co do jej/jego zaufania i wyrozumialosci-nie jestem pewnien czy istnieje milosc bez zrozumienia=nie jestem pewnien czy kochamy sie nawzajem. :roll:

jaszczurka150
Posted

Szczerze mówiąc zawsze od małego rodzice powtarzali mi, że pewnych spraw nie powinno się mówić nikomu i chyba dlatego nigdy nie mówię wszystkiego co mi leży na sercu nawet najbliższym czy partnerowi.

onaszalona
Posted

Tak się zastanawiając to jedyne do czego nigdy sie nie przyznam to niektóre moje myśli/przemyślenie/marzenia

Co do czynów i faktów nie ma takich do których bym się nigdy nie przyznała lub komuś o tym nie powiedziała.

Posted

nigdy sie nie przyznam ze napisalem do czego sie nie przyznam na forum

Posted

Mój chłopak wie o wszystkim... Jeśli mu nie powiem to zazwyczaj sam się domyśla...

• 3 months later...
Posted

Nie przyznam sie , że cie kocham.

i bede tego żałował całe życie....

Posted

moja dziewczyna mieszka w polsce a ja we wloszech, znamy sie juz dwa lata, ale dopiero w te wakacje sie lepiej poznalismy. i sie jeszcze nie calowalismy bo tak dziwnie wyszlo. a przedtem sie nigdy nie calowalem z zadna dziewczyna bo czekalem na te wlasciwa i przez ponad 4 lata nikogo nie mialem. i myslalem ze moj pierwszy pocalunek bedzie mial miejsce w polsce i ze bede calowal usta mojej dziewczyny, ale...

bedac z moja dziewczyna calowalem sie z inna we wloszech :|

i nie powiem jej tego bo jak sie dowiedziala ze sie jeszcze nie calowalem bo "nie mialem takiej potrzeby" to sie tym "zafascynowala" i to ona chciala byc pierwsza osoba z ktura bede sie calowal, wiec wole unikan ewentualnych bulwersow

Posted

Ja tam osobiście nie mam tajemnic przed moją drugą połówką.

W sumie szczerość jest jednym z filarów w związku :)