Jump to content

Ave!

Ocelot

Recommended Posts

Posted

Witam, witam, Panie, Panowie, kłaniam się :)

Więc zaczęło się, przygoda z nowym forum :-] Zobaczymy jak to będzie, zazwyczaj przy forum trzymają mnie osoby na nim obecne, więc mam nadzieję że poznam tu wiele ciekawych osobowości.

Teraz trochę o sobie:

Mam na imię Robert, pochodzę z Gdańska i trzy miesiące temu skończyłem trzynaście lat. Interesuję się militariami, rekonstrukcją historyczną, airsoftem, grami video i konsolami oraz sztukami walki i muzyką, oraz największa moja pasja: Saga gier video Metal Gear Solid. Mam jeszcze wiele innych zainteresowań, ale są dla mnie mniej ważne. Słucham muzyki, która jest pod ziemią wśród młodzieży, czyli szeroko pojętego metalu. Obcuję z tą muzyką od siedmiu lat, w wieku 6 lat poznałem pierwszy zespół metalowy. Pozatym lubię jeszczę muzykę filmową i kilka odmian folku wczesnośredniowiecznego. Jak już pisałem, interesuje mnie saga MGS, gry video polegające na przekradaniu się za liniami wroga, cichym eliminowaniu przeciwników itp. czyli po krótce skradanka. Z tej właśnie gry wziął się mój nick. No i interesuję się jeszcze militariami, co jest połączone z Airsoftem. Jestem fanatykiem wszelkich rodzajów broni palnej, a szczególnie rewolwerów. Jak widać więc, mój nick związany jest z wieloma moimi zainsteresowaniami. Lubię ćwiczyć z bronią palną, nie tylko strzelanie i walkę w zwarciu, ale również sztuczki takie jak obracanie pistoletów ręcznych na palcach, przerzucanie ich nad sobą, coś w stylu żonglowania. Dość długo już się tym bawię, i całkiem spektakularnie to wygląda ;) Załapałem to zainteresowanie od... Ocelota z MGS :]

Moje plany na przyszłość to zrealizować swoje wakacyjne wyjazdy oraz napisać powieść. Przymiarki będę wstawiał na forum.

To narazie tyle o sobie, mam nadzieję że spędzimy razem wiele czasu na ciekawych dyskusjach.

Jeszcze raz, witam!

GrzeszneSpojrzenie
Posted

obszerne powitanie, super :)

Witam

Posted

Witam Robercie. (;

Posted

Witaj. (:

Posted

Witamy, witamy.

Posted

Cześć. : )

chcesz napisać powieść? Jaka tematyka?

Posted

Miło mi , Ania jestem.

I zrobiłeś na mnie wieeeeelkie wrażenie.

To chyba najdłuższe przywitanie w całej historii m-forum? ; o

I zainteresowania przyznam, że ciekawe jak na swój wiek.

Och , ach.

Jeszcze raz witam.

; )

Posted

Woow, ale gorące powitanie :D

jumisiek. : Próbuję napisać coś zainspirowanego MGS3, czyli dokładniej o szpiegu za liniami wroga, tyle że powieść miała by inne klimaty niż MGS, bardziej realistyczne względem otoczenia, czasy dzisiejsze, ale klimat miałby pozostać taki sam, czyli kozak 1,90 z muskulaturą a'la Szwarceneger, ciche zdjemnowanie przeciwników, infiltracje budynków, jedna wielka intryga i wiele zwrotów fabuły. Sam plan brzmi śmiesznie, ale inaczej nie potrafię tego opisać, wersja z mojej głowy brzmi lepiej, jak już pisałem, postram się niedługo zamieścić coś w postaci Prologu.

Dzięki za powitanie... wygląda na to że spora część forum to Panie, albo moja osoba przyciąga Kobiety :D

Posted

witam serdecznie ;)

Posted

Zaskoczyłeś mnie. W 6 klasie i piszesz tak... ładnie i składnie.

Posted

Ta, elo, elo... (;

Ave!

Ewenement :D

Posted

Ocelot, już się doczekać nie mogę. : D

Posted

jumisiek. Ja też :D

Wampirka: Teraz idę do gimnazjum, a tak szczerze mówiąc, to sam się dziwię że nie piszę jak reszta tych łomów z mojego otoczenia. Nie będę tutaj prezentować tego, jak oni piszą, bo jaskry można dostać. Znam tylko jedną osobę w moim wieku która potrafi pisać poprawnie po Polsku (Nie licząc siebie bez przechwałek)...

Posted

Ocelot, aleś Ty 'skromny' :D ale to dobrze w sumie ;p

Witaj ;)

Posted

o mamo xo. cześć i czołem ;D.

Posted

cukinka, ja nie twierdzę, że jestem lepszy, tylko że jestem normalny.

Witam po krótkiej przerwie, z niewiadomych przyczyn zostałem podobno "dożywotno zbanowany za spam w podpisie" ale z równie niewiadomych przyczyn ban został zniesiony.

Światłocień
Posted

No, patrzę na Cię człowieku (właściwie to na Twoje posty) i widzę że jest jeszcze nadzieja w tym całym pokoleniu Jana Pawła II (do którego nomen omen sam należę xD )

Witam!

Posted

Ożesz w morde... Gadane to Ty masz, już nie wspominając o samym pisaniu ; )

Także witam ja Ciebie i daj tutaj pałera ; )

Posted

Ello Ocelot

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• Wulf
  • Najnowsze posty

• wardrum
    • yiliyane
      Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
    • yiliyane
      Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
    • yiliyane
      Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
    • yiliyane
      Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane