Jump to content

Fragment książki

NorthernSkies

Recommended Posts

NorthernSkies
Posted

Jestem w trakcie pisania tylko nie wiem czym na to zbytnio sens .

Urodziłem się dziesiątego grudnia 1975 roku w południowej Indianie

Moje dzieciństwo nigdy nie należało do szczęśliwych .

Będąc jeszcze dzieckiem uczyłem się jak dorosnąć podczas wojny jaka trwała w moim domu .

Ojciec pił , bił mamę i mnie . Pamiętam wszystko jakby wydarzyło się wczoraj , to uczucie kiedy oglądasz ból na twarzy matki i jedyne co możesz zrobić to krzyczeć bądź płakać coraz głośniej i głośniej

Pięść przyłożona do jej twarzy , krew ściekająca z nosa i siniaki , które niszczyły jej niewinną urodę. Nie mogłem na to patrzeć , uciekałem do swojego pokoju , chowałem się w kącie z podkurczonymi nogami i zakładałem ręce na uszy by choć na chwilę uciszyć to wszystko co działo się podemną , liczyłem na to iż niedługo nastanie koniec , i choć jak mówi moralność nie powinno się życzyć śmierci nikomu to życzyłem mu jej tak mocno i gorliwie , chciałem by poniósł karę za wszystko co jej zrobił , za każdą łzę jaka spłynęła z jej policzków . Mimo że od ostatniej awantury minęło 24 lata a wszystkie siniaki zbledły , to pamięć tamtych wydarzeń żyje we mnie tak samo jak strach jakim napawał mnie ojciec .

Nie łatwo mi zapomnieć tego jak rzucał mną o schody , tych wszystkich odcisków na mojej szyi .

Blizn po papierosach zgaszonych na moich małych wówczas rączkach . Nie znał litości tak więc i ja nie mam jej dla niego .

Zawsze marzyłem o tym by zagrać z nim w piłkę , by był taki jak inni ojcowie . Z zazdrością obserwowałem przez okno , sąsiadów którzy spacerowali całymi rodzinami w niedzielne popołudnie . Chciałem by tak wyglądała moja rodzina , niestety na ziemię sprowadzał mnie widok jaki rozpościerał się tuż za moim kościstymi plecami ..

Dym tytoniowy leniwie wypełniający cały pokój , półmrok który powodowały nie opłacone rachunki za elektryczność , i on .. przepocony z butelką ulubionego Budweisera w dłoni , leżący we własnych rzygach. Napawał mnie wstrętem , nigdy się do niego nie odzywałem , już nie zależało mi na nim . Nie doznałem miłości z jego strony .. wiedziałem jedynie co to ból , strach i gniew

Wkrótce miały nastać lepsze dni , zacząłem chodzić do szkoły .

1.Czy tak w ogóle pisze się książki ?

2.Czy komukolwiek chciałoby się czytać dalej gdyby miała więcej ?

Posted

Ja z chęcią bym przeczytała dalszy ciąg (: Lubię takie tematy, pozdrawiam (:

Posted

Pisz dalej , pisz.

Ciekawie się zapowiada.

Powodzenia. ; )

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Wracając do tematu, w liceum w Warszawie powstała łazienka stworzona z myślą o osobach niebinarnych, transpłciowych oraz nieokreślających się. https://polskatimes.pl/toaleta-dla-transplciowych-i-niebinarnych-dzieci-w-polskim-liceum-przemyslaw-czarnek-szalenstwo/ar/c1-16357345 https://twitter.com/PiotrW1966/status/1528438149243871235
    • Wulf
    • Wulf
      Chodzi o Klausa Schwaba, założyciela światowego forum ekonomicznego w Davos.  Chłopak przeczytał 1 książkę, oglądnął 2 filmy jej autorów na youtube i ewidentnie coś źle zrozumiał.  Inna sprawa, że łatwiej człowiekowi przelać nienawiść i frustracje na konkretną osobę, bo z kapitalizmem nic nie zrobi. 
    • wardrum
      Spotify. Brunetka czy blondynka? 
    • wardrum
      0/10
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane