Jump to content

Sen erotyczny z koleżanką w roli głównej.

Michas

Recommended Posts

Posted

Witam Was wszystkim serdecznie, tym bardziej ze jest to moj pierwszy post na tym forum. Mam nadzieje ze jeszcze nie raz bede mial mozliwosc tutaj cos nabazgrac:)

Moja sprawa wyglada nastepujaco:

Mam dziewczyne od 2 lat, bardzo ja kocham, Ona kocha mnie jest wszystko ok. Chodze do klasy maturalnej. W klasie jest wiele dziewczyn, sa oczywisce bardziej wporzadku jak i niej, tak jak ladniejsze i mniej ladne. Miedzy innymi jest sobie taka jedna dzieczyna. Jest dosc ladna i jest wporzasiu. W sumie czasami z nia kiedys gadalem ale nie przywiazywalem do tego wagi. Byla bo byla. 3 Dni temu mialem glupkowaty sen. Snilo mi sie ze wyszedlem z domu ( ze niby moja dziewczyna tego nie wiedziala ) i poszedlem do tej wlasnie kolezanki z klasy. Calowalismy sie, Bylismy nago. A potem wiadomo co... Pamietam ze snu taki specyficzny wyraz twarzy jak by byla jakas no nie wiem poprostu napalono-usmiechnieta. Rano gdy sie obudzilem czulem sie bardzo z tym zle....

Teraz gdy ide do szkoly albo jade z ta dziewczyna autobusem ... albo gdy poprostu ja widze .. mam gesia skórke, odrazu jakos inaczej sie zachowuje... Ona przez 1 noc zaczela mnie pociagac, teraz patrze na kazdy cm2 jej ciala i wszystkiego... to jakas paranoja ?

Gdyby nie ten sen, to bym nie widzial w niej takiego cuda ...

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 22:56 ]

Ja mam to jej powiedziec czy nie, ona mnie zbrechta jak szmacicho :D A tak mnie korci ze masakra :) Mieliscie kiedys cos podobnego :) ?

Posted
mnie zbrechta jak szmacicho
bardzo możliwe że tak postąpi, poza tym po co masz jej o tym mowic skoro, jak mowisz, masz dziewczyne ktora kochasz

Mieliscie kiedys cos podobnego ?

tak, sniło mi się że jechałam z Ryszardem z klanu rozpędzoną taryfą a on czytał mi sonety krymskie, potem zawsze odczuwałam podniecenie oglądając klan

Posted
mnie zbrechta jak szmacicho
bardzo możliwe że tak postąpi, poza tym po co masz jej o tym mowic skoro, jak mowisz, masz dziewczyne ktora kochasz

Mieliscie kiedys cos podobnego ?

tak, sniło mi się że jechałam z Ryszardem z klanu rozpędzoną taryfą a on czytał mi sonety krymskie, potem zawsze odczuwałam podniecenie oglądając klan

No to ładnie mi odpisales nie ma co :D

Posted
No to ładnie mi odpisales nie ma co

"łaś", jestem nową piękną użytkowniczką tego forum więc chciałabym zaznaczyć na wejściu swoją pleć żeby uniknąć w przyszłości nieporozumień i zawodów miłosnych

Posted

hehe ok od dzis bede spac codziennie po poludniu :)

NieLubieMasła
Posted
to jakas paranoja ?

Nie paranoja, tylko normalka. Chociaż Freud by powiedział, że od dawna podświadomie pociągała Cię ta dziewczyna. Niektórzy twierdzą, chociaż raczej nie warto w to wierzyć, że sny erotyczne bywają prorocze i są zapowiedzią przyszłych zdarzeń ;).

odczuwałam podniecenie oglądając klan

Pooglądaj sobie obrady sejmu - będziesz miała szansę na orgię.

Posted

a moim zdaniem nie powinieneś anwet o niej myślec bo przecież masz tą która kochasz i która Ciebie kocha, więc po co to psuć?

Posted

to tylko sen.. po jakimś czasie o tym zapomnisz.. a po co tracić osobę która się kocha.. o ile jeszcze ją kochasz ?!

Posted
zadnych wzwodow milosnych sie nie spodziewaj, to udzielaja sie sami rencisci

tak podejrzewałam, ale na wszelki wypadek postanowiłam zaznaczyć płeć i preferencje seksualne

nuiektorym niewiele potrzeba, do orgazmu

niektórzy nie widzą różnicy między podnieceniem a orgazmem ;)

co by nie robic OT drogi autorze tematu radzę ci nie informować dziewczyny o tym śnie może cie bowiem oskarżyć o molestowanie seksualne

Posted
a moim zdaniem nie powinieneś anwet o niej myślec bo przecież masz tą która kochasz i która Ciebie kocha, więc po co to psuć?

Zgadam sie w 100%

to tylko sen.. więc bardziej zaopiekuj się swoją dziewczyna.. (bo teraz jestes wobec niej w pewnym stopniu nie fair.. )

pozdrawiam :)

Posted

Nie no super sen :D Ale lepiej nie mow o nim nikomu bo Cie wysmieja :D

Posted

hehe i tak zrobie ;-))

Posted

Heh a sie usmialem :mrgreen:

Sen to sen kazdemu sie snia glupoty, i raczej wiekszosc na nie nie zwraca uwagi a ty chyba zainteresowales sie nia z powodu tego snu :)

Choc podobno sny wynikaja z ludzkiej podswiadomosci.

• 10 years later...
Posted
O 21.02.2007 at 10:34, sudolineczka napisał:

to tylko sen.. po jakimś czasie o tym zapomnisz.. a po co tracić osobę która się kocha.. o ile jeszcze ją kochasz ?!

słyszałam, że czasem ciężko facetom zapomnieć o dziewczynach o których się śni

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• dannonka
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Kerosine
      Is it possible that existence is our exile and nothingness our home? Emil Cioran Dziwne, ale zawsze wydawałam się to przeczuwać.
    • types
      Myślałem, że będzie lepiej jak pójdziemy na terapię dla par. W końcu to nasz wspólny problem, może ja coś robię źle?
    • yiliyane
      Cytowanie posta jest na dole:   Jak dla mnie nie dziwne, bo pewne rzeczy mogą być krępujące. Jej zależy na Tobie i nie chce stawiać się w złym świetle, żebyś jej nie odrzucił, a u psychologa, żeby terapia miała sens, trzeba powiedzieć wszystko szczerze. Jeśli chce iść sama, niech idzie.
    • types
      @yiliyane Nie wiem jak tu się cytuje, więc ospiszę bez cytowania. Ona jest dziewicą z tego co mówiła.  Mylisz się, ja jej nie nakłaniam do seksu, gdyby mi powiedziała, ze chce czekać do ślubu to bym zrozumiał, i wytrzymał. Dla mnie sex nie jest najważniejszy. Problemem jest, że ciężko z nią poruszyć takie tematy jak sex. Co tu gadać o sexie, Ona boi się wogóle bliskości. Zależy jej na mnie na pewno, bo sama proponuje spotkania, ale jednak nie możemy, a raczej ona nie może przełamać jakiejś bariery, boi się dotyku, niby coś chce a ciągle się czegoś boi.  Ja chcę z nią iść do psychologa, seksuologa, ale jak sama mówi wstydzi się iść ze mną? Dziwne to.
    • yiliyane
      Może ma jakieś negatywne doświadczenia. Nie wykluczam u niej aseksualności, ale osoba jedynie aseksualna raczej nie boi się seksu, po prostu nie odczuwa potrzeby go uprawiać.  Bycie jedynaczką nie świadczy o samolubności. Niechęć do seksu też nie. A we wstydliwości nie ma nic złego. Wyczuwam u Ciebie frustrację, coś na zasadzie "jesteśmy razem, a ty nie chcesz dać mi d..., ty egoistko!". Odrobinę więcej empatii by się przydało. Jak pisałam, może coś złego ją w życiu spotkało. Na pewno nie zmuszać jej do seksu. Porozmawiać z nią, wytłumaczyć, że dla Ciebie sprawy łóżkowe są istotne. Spytać jakie widziałaby rozwiązanie tego problemu, jednocześnie zaoferować swoje wsparcie. I zobaczyć jak zareaguje.  Pożądanie przysłoniło Ci ją jako człowieka. Ciebie męczy jej niezdecydowanie, bo chcesz seksu tu i teraz, a dla niej może jest to traumatyczne przeżycie. Ona Cię kocha i dlatego chce z Tobą być, jednocześnie nie jest w stanie przekroczyć tej ostatecznej bariery. Może jest aseksualna, może ją skrzywdzono, może nie czuje się gotowa (ile jesteście razem? może dla niej to za krótki czas, by iść do łóżka), a może wolałaby dopiero po ślubie. Musisz z nią cierpliwie porozmawiać, uwzględniając jej uczucia i ją jako osobę, a nie tylko swój popęd seksualny. Czyli dobrze rozumiem, że ona jest dziewicą? Jak napisała @Kerosine, niestety nie. Ja natomiast mam wątpliwości czy jest to aby na pewno (i tylko i wyłącznie) aseksualność. Za dużo w niej lęku, żeby to mogło być jedynie to.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane