Jump to content

...^^Gry miłosne^^...

gwiazdkaa

Recommended Posts

Posted

Hej:* Szukałam ale nie znalazłam wątku o takiej tematyce więc postanowiłam ruszyć 4 litery i napisać tego posta. Mianowicie moje pytanie brzmi czy znacie jakieś gry miłosne?Jeśli tak to napiszcie jakie.Chodzi mi oczywiście o erotyczne zabawy :) Ja znam kilka takich gier:

"Szeptem do mnie mów"

Cel: Zbliżyć się do siebie.

Zasady gry: Niech wyszepcze lub wyśpiewa ci do ucha(za tło niech posłuży mu romantyczna piosenka, którą szczególnie lubisz) wszystkie powody, dla których pragnie cię posiąść właśnie tutaj i teraz. Następnym razem zamienicie się rolami, wtedy ty będziesz prowadziła sexy-talk.

"Zabawa z Damą"

Cel: Pozwól, by cię rozpieszczał.

Zasady gry: Aby osiągnąć szczyt rozkoszy, połóż się naga na łóżku(on zostaje w ubraniu, to daje mu poczucie dominacji). Jego zadanie: ma delikatnie, ale namiętnie i zmysłowo masować najgorętsze miejsce na twoim ciele, utrzymując z Tobą cały czas kontakt wzrokowy. Suuuper!

"Szalone żądze"

Cel: Odkryć najskrytsze pragnienia ukochanego.

Zasady gry: Każde z was w ciągu dnia pisze na osobnych karteczkach 5 rzeczy, które chciałoby zrobić w łóżku(pozycje, pieszczoty, sex oralny). Wieczorem losujecie jedną z kartek partnera. No i oczywiście bez wykrętów staracie się spełnić to życzenie.

"Ryzykanci"

Cel: Więcej spontaniczności w seksie.

Zasady gry: Zaproście przyjaciół na herbatkę czy coś. Godzina przed ich przyjściem to świetny moment na szybki numerek. To, że za chwilę przyjdą goście, jak i łyk musującego wina podziała niezwykle podniecająco. Zobaczysz, jak pięknie będziesz wyglądała z rumieńcami.

9 i 1/2 T.Y.G.O.D.N.I.A"

Cel: Rozgrzać twojego mężczyznę do czerwoności, tak jak w filmie.

Zasady gry: Zawiązujesz partnerowi opaskę na oczach. Następnie pomału rozbierasz się i jednocześnie zmysłowo opowiadasz, co właśnie go omija- ale tylko szeptem, kwieciście i bardzo szczegółowo. Na efekty nie będziesz długo czekała.

Przebieranki

Cal: Granie nowych ról.

Zasady gry: Zaopatrzcie się w aparat cyfrowy(wystarczy ten w komórce), by nawzajem robić sobie erotyczne fotki. Ale nie takie zwykłe, tylko w przebraniach (np. western czy styl retro). Zabawa i inspiracja do erotycznych igraszek będzie podwójna: raz podczas sesji, a drugi raz przy oglądaniu zdjęć.

Tysiąc i jedna noc

Cel: Pełen relaks.

Zasady gry: Wyłóżcie pokój miękkimi poduszkami, rozświetlcie go blaskiem świec, zapalcie kadzidełka o egzotycznym zapachu. Wszystko ma wyglądać jak komnata indyjskiego radży. Połóżcie się wygodnie i zacznijcie wspólnie studiować Kamasutrę. Fragmenty, które was zaciekawią, możecie od razu wcielać w życie.

Posted

najciekawsza to chyba "Zabawa z Damą" . Jest taka gra rozkosz.pl.

Posted
najciekawsza to chyba "Zabawa z Damą" . Jest taka gra rozkosz.pl.

No "Zabawa z Damą" jest jedną z najlepszych gier miłosnych jakie znam :)

Posted

Fajne, fajne. 8)

Wszystkie sprawdziłaś? 8)

Posted
Fajne, fajne. 8)

Wszystkie sprawdziłaś? 8)

Nie, nie mam z kim :D

Posted

gdym nie był z Nordlandu to bys miała, taki zarcik maly ;) :lol:

Posted
gdym nie był z Nordlandu to bys miała, taki zarcik maly ;) :lol:

Ta jasne :D

Posted

a w co watpisz :?:

Mialem kiedys encyklopede sexu na kompie. Fajna jest zabawa z karmianiem owocami 8) Albo wspolne jedzenie jednego makaronu spagetti. Nie nalezy zapominac ze podobaja mi sie wspolne kompiele, oraz moja uległosc czytaj zdejmowania ponczoch i tych spraw rekami bo rece ma sie w kajdanakach. To jest dopiero milosna zabawa.

Posted
a w co watpisz :?:

Mialem kiedys encyklopede sexu na kompie. Fajna jest zabawa z karmianiem owocami 8) Albo wspolne jedzenie jednego makaronu spagetti. Nie nalezy zapominac ze podobaja mi sie wspolne kompiele, oraz moja uległosc czytaj zdejmowania ponczoch i tych spraw rekami bo rece ma sie w kajdanakach. To jest dopiero milosna zabawa.

Heh albo zlizywanie z ciała partnera kremu czekoladowego :D Nie wątpię :P

Posted

[fquote]Heh albo zlizywanie z ciała partnera kremu czekoladowego [/fquote]

Tez bym chcial partnerke w postaci kateringu. Kobiece stopy, i footjoby achhh sie rozmazylem 8) Albo zamiast wanny poglebianie erotycznych doznan podprysznicem.

[fquote]Nie wątpię [/fquote]

pytalem sie czy watpisz w moje umiejetnosci czy ze to był zart 8)

:twisted:

Posted

[fquote]Nie, nie mam z kim [/fquote]

To znajdź kogoś. 8)

Posted
[fquote]Heh albo zlizywanie z ciała partnera kremu czekoladowego [/fquote]

Tez bym chcial partnerke w postaci kateringu. Kobiece stopy, i footjoby achhh sie rozmazylem 8) Albo zamiast wanny poglebianie erotycznych doznan podprysznicem.

[fquote]Nie wątpię [/fquote]

pytalem sie czy watpisz w moje umiejetnosci czy ze to był zart 8)

:twisted:

Wierzę w twoje umiejętności i wiem że to był żart :P Na słyszałam się już dużo o akcjach pod prysznicem i nie tylko :D

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 23:31 ]

[fquote]Nie, nie mam z kim [/fquote]

To znajdź kogoś. 8)

Czekam na tego księcia z bajki, ale szukac go nie będę :) Niech sam mnie znajdzie...

Posted

[fquote]Czekam na tego księcia z bajki, ale szukac go nie będę Smile Niech sam mnie znajdzie...[/fquote]

Powodzenia :), tylko oby nie okazał się to jeździec bez głowy. :>

Posted
Powodzenia , tylko oby nie okazał się to jeździec bez głowy.

powiem tyle ze Matthew jest drugi w kolejce :lol: Tylko wstydzi sie o tym poweidziec 8) :twisted:

[fquote]Na słyszałam się już dużo o akcjach pod prysznicem i nie tylko [/fquote]

to mow nie kiś tego dla siebie :!: :twisted:

Posted
[fquote]Czekam na tego księcia z bajki, ale szukac go nie będę Smile Niech sam mnie znajdzie...[/fquote]

Powodzenia :), tylko oby nie okazał się to jeździec bez głowy. :>

Hmm... no raczej bez głowy to on nie będzie. hihi :D

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 23:41 ]

Powodzenia , tylko oby nie okazał się to jeździec bez głowy.

powiem tyle ze Matthew jest drugi w kolejce :lol: Tylko wstydzi sie o tym poweidziec 8) :twisted:

[fquote]Na słyszałam się już dużo o akcjach pod prysznicem i nie tylko [/fquote]

to mow nie kiś tego dla siebie :!: :twisted:

W parku, na placu zabaw, czy też w przebieralni czy na samochodzie lub na plaży :D Ogólnie dziewczyny z mojego otoczenia pochwaliły się że próbowały już szybkiego numerku na placu zabaw i w parku :D Niezły hard core.

Posted

[fquote]W parku, na placu zabaw, czy też w przebieralni czy na samochodzie lub na plaży Ogólnie dziewczyny z mojego otoczenia pochwaliły się że próbowały już szybkiego numerku na placu zabaw i w parku Niezły hard core.[/fquote]

Jak idziesz z kims podprysznic to nie chodzi o szybki numerek lecz o zabaw, wspolne mycie sie i te sprawy :wink:

Posted

[fquote]

Hmm... no raczej bez głowy to on nie będzie. hihi Very Happy[/fquote]

To była taka przenośnia. 8)

A do do gier... ciekawa jest

[fquote=gwiazdkaa]"Szalone żądze"

Zasady gry: Każde z was w ciągu dnia pisze na osobnych karteczkach 5 rzeczy, które chciałoby zrobić w łóżku(pozycje, pieszczoty, sex oralny). Wieczorem losujecie jedną z kartek partnera. No i oczywiście bez wykrętów staracie się spełnić to życzenie. [/fquote]

8)

Posted
[fquote]W parku, na placu zabaw, czy też w przebieralni czy na samochodzie lub na plaży Ogólnie dziewczyny z mojego otoczenia pochwaliły się że próbowały już szybkiego numerku na placu zabaw i w parku Niezły hard core.[/fquote]

Jak idziesz z kims podprysznic to nie chodzi o szybki numerek lecz o zabaw, wspolne mycie sie i te sprawy :wink:

To się dopiero nazywa przyjemność pełną parą :P Ale ja bym wolała w wannie jednak :D Można by jeszcze zrobic wtedy romantyczną atmosferę :D

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 23:52 ]

[fquote]

Hmm... no raczej bez głowy to on nie będzie. hihi Very Happy[/fquote]

To była taka przenośnia. 8)

A do do gier... ciekawa jest

[fquote=gwiazdkaa]"Szalone żądze"

Zasady gry: Każde z was w ciągu dnia pisze na osobnych karteczkach 5 rzeczy, które chciałoby zrobić w łóżku(pozycje, pieszczoty, sex oralny). Wieczorem losujecie jedną z kartek partnera. No i oczywiście bez wykrętów staracie się spełnić to życzenie. [/fquote]

8)

No ta zabawa też jest niezła, troszkę adrenaliny bo nie wiadomo co partner napisał :P

Posted

[fquote]Ale ja bym wolała w wannie jednak[/fquote]

ja to sobie wyobrarzam tak. Siedze w wanie wchodzi ona włacza nastrojowa muzyke, zaczyna robic "striptis" az caly sie w srodku gotuje i mam ochote ja zjesc. Potem wchodzi do wanny wiadomo lizanie, całowanie stóp. Potem zabawa z jedzenie idziemy potem "spac", tz budzic sasiadow ze snu 8)

Posted

Ja mam wannę w domu. 8)

Posted

ja to sobie wyobrarzam tak. Siedze w wanie wchodzi ona włacza nastrojowa muzyke, zaczyna robic "striptis" az caly sie w srodku gotuje i mam ochote ja zjesc. Potem wchodzi do wanny wiadomo lizanie, całowanie stóp. Potem zabawa z jedzenie idziemy potem "spac", tz budzic sasiadow ze snu 8)

Co ty masz z tymi stopami ?:D Fajnie to sobie wymyśliłeś :P

[ Dodano: Czw Lut 22, 2007 0:05 ]

Ja mam wannę w domu. 8)

Ja też :D

Posted

[fquote]Co ty masz z tymi stopami [/fquote]

taki moj fetysz 8) No wiesz 8)

[fquote]Fajnie to sobie wymyśliłeś [/fquote]

bo jestem wymiatatorem,

[fquote]Ja też [/fquote]

no i ja też. A dodatkowo wolna chate na weekend 8)

Posted
[fquote]Co ty masz z tymi stopami [/fquote]

taki moj fetysz 8) No wiesz 8)

[fquote]Fajnie to sobie wymyśliłeś [/fquote]

bo jestem wymiatatorem, co bys zrobila jak bys wolosowala taką karteczke :?:

[fquote]Ja też [/fquote]

no i ja też. A dodatkowo wolna chate na weekend 8)

Hehe :D Jakbym wylosowała karteczkę to bym się postarała jak najlepiej swoją misję że tak ujmę wykonac. Też zależy co by było na tej karteczce. Wiesz każdy ma swoją fantazję :D Ja mam chatę dziennie wolną :)

Posted

[fquote]Ja mam chatę dziennie wolną [/fquote]

to masz glupio bo nie mzoesz nikogo na noc zaprosic :lol:

mam cos na temat prysznica:

Prysznic jest zabawą/zabawką jakby wymyśloną do gier seksualnych“, wyjaśnia na łamach Men’s Health amerykański seksuolog. “

Posted
[fquote]Ja mam chatę dziennie wolną [/fquote]

to masz glupio bo nie mzoesz nikogo na noc zaprosic :lol:

mam cos na temat prysznica:

Prysznic jest zabawą/zabawką jakby wymyśloną do gier seksualnych“, wyjaśnia na łamach Men’s Health amerykański seksuolog. “