Jump to content

Gdzie można poznać zwykłą fajną wartościową dziewczynę?

agrof

Recommended Posts

Posted

Jestem normalnym, miłym chłopakiem, mam 20 lat...Jestem trochę lub bardziej nieśmiały w zależności od sytuacji. Mieszkam na wsi więc szansa na poznanie kogoś jest marna...Chodzę do technikum które też jest na prowincji...Nie jestem typem że coś za coś...Zawsze chętnie pomagam...Mam pewne wartości w życiu...Nie palę, nie piję, nie ćpam, nie przeklinam...Jestem wrażliwy...Nie myśle tylko o jednym z każdą nowo napotkaną dziewczyną...ważniejsze jest dla mnie zaufanie...

Chciałbym poznać jakąś fajną dziewczynę która też jest ok i ogólnie ma jakieś wartości...a właściwie nie mam szans nikogo tutaj poznać...jedyne co mi zostaje to internet...czasami się zdarzy że jakaś dziewczyna której nie znam, napisze do mnie bo chce się ze mną poznać bliżej ale zazwyczaj takie osoby z charakteru odpają..Nie mógł bym się związać nigdy z kimś takim..Na dłuższą metę by to nie miało sensu...Nie chce też kogoś na kilka miesięcy..tylko na dłużej..kogoś komu można zupełnie zaufać..takich osób jest mało na świecie ale takie są..ja należe do takich osób i chciałbym poznać kogoś takiego...

Posted

Może po prostu masz zbyt wielkie wymagania? Nie ma ludzi idealnych. Każda dziewczyna ma zalety, ale i wiele drażniących kwestii. Jeśli poznasz jakąś dziewczynę, porozmawiasz z nią - coś Ci nie spasuje od razu ciach! - jest skreślona. Nie ma ideałów, niektóre wady trzeba po prostu postarać się zaakceptować. Spróbuj, a zapewne nie pożałujesz. ;)

Poznać można właściwie wszędzie: w szkole, w pracy, na wakacjach, przez internet, przez znajomych, na imprezie. Nie raz drugą połówkę można poznać zupełnie przypadkiem - np. w sklepie.

Nie szukaj usilnie, bo nie znajdziesz. ;)

Posted
Nie chce też kogoś na kilka miesięcy..tylko na dłużej

to ja się nie dziwie, że nie masz nikogo...

Masz 20 lat i wygląda mi na to, że żony sobie szukasz :D Jakoś tak to odebrałam ;)

Nie przekreślaj dziewczyn, które odbiegają od Twojego ideału, bo może stracić coś ważnego. Nigdy nie znajdziesz kogoś idealnego - nie oszukujmy się...

Poznać można właściwie wszędzie

podpisuje się pod tym :D

Posted

Trudno poznać tak naprawdę kogoś po krótkiej wymianie zdań. Może zbyt pochopnie odrzucasz dziewczyny, które chcą nawiązać z Tobą kontakt? Czasem pierwsze wrażenie bywa mylne. Każdy powinien mieć szansę zaprezentować się z jak najlepszej strony. Przemyśl to. ;)

Tak naprawdę wszędzie można poznać jakąś dziewczynę, jak nie u Ciebie na wsi, to w sąsiednim mieście (klub muzyczny, teatr, galeria). Opcji jest naprawdę wiele, trzeba wykazać chęć, a nie od razu zakładać najgorsze.

Posted

też jestem zdania, że drugą połowe można poznać wszędzie xD wyatarczy szeroko otworzyc oczy i nie wybrzydzać :P

Nie ma ludzi idealnych (...)Nie szukaj usilnie, bo nie znajdziesz. ;)
też prawda. nie ma co na siłe, bo mżna sie łatwo przejechać... no i fakt faktem, że idealnej dziewczyny nie znajdziesz. możesz jedynie znależć zbliżoą do ideału. Powodzenia!
Posted

chlopie dziewczyne mozna poznac wszedzie ;p u znajomych na imrezie w sklepie w bibliotece na ulicy w autobusie takich miejsc jest od groma ale Ty musisz zmniejszyc troche swoje wymagania poniewaz trudno bedzie Ci znalezc ta odpowiednia bedziesz czekal do 40 i nic ;p musisz przymrozyc oka na pewne jej wady ;p sam na pewno nie jestes czlowiekiem idealnym... nie ma takiego... poprostu próbuj poznac blizej te dziewczyny w okół siebie moze ktoras z nich to bedzie ta...

zycze szczescie ;)

Posted

Jakaś nowa oferta matrymonialna? Mniamiii, kuszące!

Posted

...Jestem trochę lub bardziej nieśmiały w zależności od sytuacji.

Nie chce też kogoś na kilka miesięcy..tylko na dłużej..

Sorry ale musisz to zminić

Wiem ze nie warto się zmieniać dla kogos ale zrób to dla siebie

kogoś komu można zupełnie zaufać.

Zazwyczaj ludzie niesmiali mają trudności zaufać komu kolwiek. Dlatego musisz sie bardziej otworzyć.

Zmienianie oraz Poznawanie czego kolwiek w zyciu wiąże się zawsze z ryzykiem.

Ryzyko jest podstawową wartoscią dla meżczyzn.

I od ciebie zalezy czy to ryzyko podejmiesz.

A gdzie można poznać zwykłą fajną wartościową dziewczynę?

praktycznie wszędzie tylko nie w domu

Posted

Zawsze mi powtarzano: Na każdego przyjdzie pora - nie poganiaj Amora (;

Wiem, że to ciężkie, ale sprawdza się :) A miłość odnajdziesz w najmniej spodziewanym momencie - daje głowę (:

Posted

Gdzie? - wszędzie.

Posted

Tą osobę można poznać w najmniej spodziewanym miejscu! W sklepie, na ulicy, w szkole, bibliotece gdziekolwiek. Trafiasz na te co nie trzeba i tyle. Na każdego przyjdzie pora na pewno kiedyś spotkasz tą wymarzoną, ale pamiętaj nie jesteśmy ideałami i niektóre nieszkodliwe wady trzeba zaakceptować.

Posted

Sam jeszce nie poznałem takiej "fajnej wartościowej" dziewczyny, ale ostatnio zauważyłem, że w Kościele jest dużo ładnych dziewczyn.. no i chyba wartościowych :) Także można się pomodlić i przy okazji może kogoś poznać :D

Posted
Nie chce też kogoś na kilka miesięcy..tylko na dłużej..

no tak, ale jeśli nie pobędzie się z kimś przez te kilka miesięcy to skąd masz wiedzieć że chcesz być z tym kimś na dłużej? trezba próbować

Zawsze mi powtarzano: Na każdego przyjdzie pora - nie poganiaj Amora (;

heh, niby racja ale też czasami trzeba szczęściu pomóc i samemu wziąć się do roboty,

internet? - fora internetowe (nawet nie te ogólne, ale np. dla nieśmiałych, lub jeśli masz jakąś pasję, to tematyczne - jest ich mnóstwo :wink: )

jeśli nie ma w okolicy żadnej fajnej dziewczyny (lub po prostu jeszcze nie zdązyłeś jej odkryć) to idą wakacje, dużo nowych ludzi pojawi się w twojej okolicy i wtedy jest szansa że poznasz dziewczynę która będzie ci pasowała

Posted
Może po prostu masz zbyt wielkie wymagania?

Trudno poznać tak naprawdę kogoś po krótkiej wymianie zdań. Może zbyt pochopnie odrzucasz dziewczyny, które chcą nawiązać z Tobą kontakt?

Nie mam wielkich wymagań :) Fajna, miła, wrażliwa... Wiem że nie ma ideałów :)

Jeśli poznasz jakąś dziewczynę, porozmawiasz z nią - coś Ci nie spasuje od razu ciach! - jest skreślona.

Nikogo nie skreślam. W ciągu ostatnich 2 lat napisały 2 dziewczyny chcąc "poznać" mnie bliżej. Z jedną piszę dalej mimo iż wiem że nic z tego nie będzie. Jak ktoś nie ma fajnego charakteru (czytaj zbliżonego do mojego) to nie potrafię się zakochać... Te dziewczyny były takie bardziej imprezowiczki i po prostu zupełnie mi nie odpowiadały - mimo to ich nie odrzuciłem, pisząc z nimi dalej. Jak już jest jakaś fajna, spokojna, dziewczyna to taka się wstydzi napisać... Z resztą tak samo jak ja...

Poznać można właściwie wszędzie: w szkole, w pracy, na wakacjach, przez internet, przez znajomych, na imprezie. Nie raz drugą połówkę można poznać zupełnie przypadkiem - np. w sklepie.

Teraz są wakacje... Nigdzie nie wyjeżdżam, pracy nie mam, jestem typem samotnika, a na imprezy nie chodzę... A jak już to w ostateczności gronie najlepszych przyjaciół... W mojej miejscowości nie mam szans nokogo poznać...

Nie chce też kogoś na kilka miesięcy..tylko na dłużej

to ja się nie dziwie, że nie masz nikogo...

Masz 20 lat i wygląda mi na to, że żony sobie szukasz Jakoś tak to odebrałam

Nie chce żony :) Wcześniej niż za 7 lat nie mam zamiaru się żenić. Powiedzmy, że ten fragment wycinamy że chce kogoś na dłużej. Jak poznałbym kogoś i okazało by się że jest to ta jedyna osoba to przecież nie zerwalibyśmy po 6 miesiącach.

Na każdego przyjdzie pora na pewno kiedyś spotkasz tą wymarzoną, ale pamiętaj nie jesteśmy ideałami i niektóre nieszkodliwe wady trzeba zaakceptować.

Tak, ale jak już wcześniej sprostowałem jak zupełnie mi z kimś rozmowa nie wychodzi, nie pociąga mnie ta osoba, jest zupełnie inna, charaktery nam nie odpowiadają to nic z tego nie będzie. A jak by była ogólnie ok to wady przecież zaakceptuje :)

Sam jeszce nie poznałem takiej "fajnej wartościowej" dziewczyny, ale ostatnio zauważyłem, że w Kościele jest dużo ładnych dziewczyn.

Nie chce kogoś kto codziennie chodzi do kościoła. Może być ateistką, muzułmanką, wcale mi to nie przeszkadza.

Posted

Powiem Ci tak z mojego punktu widzenia. :) ja rowniez szukalem dziewczyny wlasnie mniej wiecej tak jak Ty wartosciowej. Pisze szukalem bo juz nie szukam. Rowniez nie pale nie pije itp... :)

Oczywiscie nadal nie znalazlem , ale bylem z roznymi. No niestety nie okazaly sie zbyt madre :) Ale tak to juz jest w tym wieku ktora bedzie Ci madra? Doswiadczenie dopiero je uczy gdy juz jest zapozno. Tak to bywa z kobietami :) One chca sie zabawic wykorzystac zycie poki sa mlode , a na starosc szukaja faceta. Dlaczego ? :) odpowiedz prosta uroda opuszcza , nie sa juz tym kim by chcialy byc i nie maja adoratorow :) wtedy dopiero szukaja faceta na stale...

Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki i wlasnie ja na ten wyjatek czekam. Powiem Ci ze to nawet mile. :) mnie nie interesuja kobiety po przejsciach , wyjatkiem nazywam osobe ktora docenia nim cos straci by docenic... Podejscie straszne i dosyc maly % szansy na to by znalesc taka , ale jesli nie potrafisz znalesc zyj i korzystaj sam bys Ty mial dobrze. Bierz kogo sie da rob swoje i wsio. Skoro chca byc tak traktowane tak traktuj. :) Ja szanuje dotad doputy sama sie szanuje :)

Wiele z nich Ci mowia bys szukal i szukal bla bla. :P kazda pieknie mowi ale na mowieniu sie konczy :) A jesli juz kogos poznasz to nie wierz w kazde jej slowo. To glupota. Bedzie Ci mowic to co chcesz uslyszec. Zastanow sie nad Tym. Jesli cos za pieknie wyglada to znaczy ze jest sztuczne. Czasem warto sprawdzic kobiete czy jest taka za jaka sie podaje. :) przewaznie na pieknych slowach sie konczy... Jestem ciekawy ktora z wypowiadajacych sie nie zranila , byla zdecydowana i nie zrobila glupoty ? mysle ze kazda ma cos na sumieniu :)

Nie wybielam facetow. Bo sa naprawde rowniez warci swego. Ale trafia sie Ci porzadni , ktorzy dostaja po dupie i zmieniaja sie w takich o to wyzej wymienionych. W wieku 30 lat kazda potem placze och jaka to z niego swinia bo mnie bije bo to bo tamto. Niestety gdy chlopak oczekuje to dziewczyna rani , a potem jest odwet na innej :)

Na imprezie typu dyskoteka kluby nie masz co szukac , tam znajdziesz jedynie po przejsciach idace w jednym celu wiec nie szukaj. Internet to teraz duza mozliwosc na znalezienie , rowniez na ulicy. Poznawaj to podstawa by znalesc :)

mloda dziewczyna = glupia dziewczyna ( oczywiscie istnieja wyjatki i na taki wlasnie czekam i Tobie tez radze :P )

Pozdrawiam was dziewczyny , ale niestety taka jest prawda i takie sa realia :)

Posted

Płakać mi się chce, gdy czytam kolejną wypowiedz faceta który szuka magixczntych naboi. Czy naprawde myslisz,że jest takie miejsce gdzie są super kobiety idealne dla Ciebie. Napiszę Ci idź do ksiegarni,powiedz tak i tak i na pewno znajdziesz to czego szukasz?Po prostu zamiast pisać głupie posty wstań z krzesła i idź szukać.jak nie bedziesz poznawał ludzi to nie dowiesz się kto jest wartościowy,a kto nie. Wstań i idź. Szukajcie a znajdziecie.

szukajacaSensu
Posted

Gdzie można znaleźć normalne dziewczyny? WSZĘDZIE, naprawdę tylko trzeba mieć oczy szeroko otwarte aby je dostrzec, ponieważ one się nie wyróżniają z tumu. normalne dziewczyny dla facetów są jak duchy niewidoczne przechodzą koło ciebie codziennie lecz Ty jesteś zajęty szukaniem tej "jedynej" rozglądasz się w koło i co widzisz? laskę która śmieje się jak opętana lub różowy plastik albo jakiegoś potwora bo one się wyróżniają pomimo że są "pustakami" zawsze stanie wzrok na takie dziewczyny pomimo że większość uważa je za totalne przygłupy to my je widzimy a nie te które siedzą sobie spokojnie na ławce.

W ciągu ostatnich 2 lat napisały 2 dziewczyny chcąc "poznać" mnie bliżej. Z jedną piszę dalej mimo iż wiem że nic z tego nie będzie.

Hm, dlaczego Ty nie możesz pierwszy do kogoś napisać? To tylko internet. Napisz do jakieś dziewczyny na gg ona cię nie ugryzie.

Narzekasz że nie możesz trafić na normalną dziewczynę a co robisz aby ją znaleźć? Bo jak na razie piszesz jedynie ze internet odpada imprezy również tam gdzie mieszkasz no niestety ale tez... jedynie w takim razie przychodzi mi jedna rada do głowy: czekaj aż sama przyjdzie ale pamiętaj też że szczęściu trzeba pomagać a nie stać biernie...

pozdro i powodzenia ;)

Posted
Płakać mi się chce, gdy czytam kolejną wypowiedz faceta który szuka magixczntych naboi. Czy naprawde myslisz,że jest takie miejsce gdzie są super kobiety idealne dla Ciebie. Napiszę Ci idź do ksiegarni,powiedz tak i tak i na pewno znajdziesz to czego szukasz?Po prostu zamiast pisać głupie posty wstań z krzesła i idź szukać.jak nie bedziesz poznawał ludzi to nie dowiesz się kto jest wartościowy,a kto nie. Wstań i idź. Szukajcie a znajdziecie.

Ja nie musze szukac magicznych naboi jak to ujales/ujelas. :) Magiczne naboje same sie znajduja :) napewno nie siedze na krzesle i nie czekam az sie znajdzie bo to nie sposob. Ale tez nie szukam na sile. Tyle odemnie :)

Jesli sie dowartosciowales/dowartosciowalas to gratuluje podejscia i napewno zwiazek masz lub bedziesz mial/miala idealny xd

Posted

Takie to tylko na allegro... xPP

A tak serio.

Przede wszystkim, nie ma zwykłych dziewczyn. Każda z nas jest niezwykła.

Po drugie, każda dziewczyna jest wartościowa. Zależy tylko kto jakie wartości najbardziej ceni. I nie pisz, że mało jest na świecie osób którym można zaufać, bo to już kompletna bujda! Ja też mieszkam w bardzo małym mieście, ale dookoła mnie jest dużo ludzi z którymi gdybym się związała to byliby godni zaufania. Trzeba tylko trochę wiary w innych...

Posted
Takie to tylko na allegro... xPP

A tak serio.

Przede wszystkim, nie ma zwykłych dziewczyn. Każda z nas jest niezwykła.

Po drugie, każda dziewczyna jest wartościowa. Zależy tylko kto jakie wartości najbardziej ceni. I nie pisz, że mało jest na świecie osób którym można zaufać, bo to już kompletna bujda! Ja też mieszkam w bardzo małym mieście, ale dookoła mnie jest dużo ludzi z którymi gdybym się związała to byliby godni zaufania. Trzeba tylko trochę wiary w innych...

Lilka i mozna sie przejechac na tej wierze :P a wtedy booooli bardzo boli jesli sie zaangazujemy :P Czasem warto wyprzedzac fakty bo wtedy moze mniej bolec :P

Posted

Lilka i mozna sie przejechac na tej wierze :P a wtedy booooli bardzo boli jesli sie zaangazujemy :P Czasem warto wyprzedzac fakty bo wtedy moze mniej bolec :P

No tak, ale jeśli komuś nie zaufamy to się nie dowiemy czy jest 'z tych złych' czy 'z tych dobrych'. Nie mówię tu o całkowitym oddaniu, tylko o cieniu zaufania ;)

Posted

No tak, ale jeśli komuś nie zaufamy to się nie dowiemy czy jest 'z tych złych' czy 'z tych dobrych'. Nie mówię tu o całkowitym oddaniu, tylko o cieniu zaufania ;)

hehe zawsze sie pomalu angazujemy :P najpierw tylko troszke , ale nawet sie nie obejrzymy a sie wpierdzielimy w to po uszy :P a wtedy cienka linnia nas prowadzi :) Zawsze brak tej pewnosci no niestety czytac w myslach drugiej osoby nie mozemy :P a szkoda :D

Posted

Hmm...

żyjemy w XXI wieku... w dzisiejszych czasach istotna rzeczą do poznawania osób słuzy internet. ;) Dzięki niemu mozna zapoznać na prawdę ciekawe osoby ;)

strona? hmm..

http://www.fotka.pl - tam jest wieeele dziewczyn... jest tez opis ich charakteru...co lubią itp. wiec mozna od razu wpaść jaka dana osoba jest.

Nie internet? No to real.. pojedź czasem ze znajomymi na fajną dyskotekę do jakiegoś klubu...tam można porozmawiać z każdą dziewczyną... nie będziesz się wstydził...jeżeli troszkę wypijesz.. :) Bo jak wiadomo ludzie po alko bywają zazwyczaj odważniejsi. ;)

co jeszcze.. może czasem idx na samotny spacer... ze słuchawkami w uszach... zawsze moze być tak, iz spotkasz pewną dziewzcyne... no i? powiedz jej cześć... bardzo uprzejmie.. a potem mozesz okłamać ze pomyliłeś ją z kolezanka..lub inne pomysły hehe. jest ich z pewnościa wiele...

albo po prostu poczekaj... :0 bo nie masz 30 lat. jesteś młody i kiedyś na pewno jakaś fajną dziewczyne napotkasz! a z nieśmiałoscią trzeba walczyc. Ja to robię i czesto mi przynosi pozytywne skutki.

jak sie chce to sie potrafi. ;)

Pozdrawiam.

• 1 year later...
Posted

Wartościowej dziewczyny napewno nie znajdziesz na dyskotekach, w klubach. Prędzej pustą wyłuzdaną lalkę. Prawdziwą normalną wartościową dziewczyną to tylko w kościele, na rekolekolekjach, pielgrzymkach. Jak jesteś wierzący to nie powinieneś mieć problemu. Są też strony katolickie takie jak przeznaczeni.pl.

Posted

Uważam że miłość przychodzi znienacka i nie można sobie wybrać czasu ani miejsca na nią :)