Jump to content

Kręcenie pupą a orgazmy


ange_01

Recommended Posts

Posted

serfując po internecie znalazłam taki oto artykuł :D

" Dr Stuart Brody wraz z grupą belgijskich naukowców postanowił przeanalizować nasz sposób chodzenia, a następnie opisać, jak się on ma do naszej zdolności przeżywania orgazmów.

W eksperymencie wzięło udział 16 studentek. Najpierw wypełniły one ankietę dotyczącą ich życia seksualnego. To był jedyny oficjalny etap badań. O drugim kobiety nie wiedziały. Mianowicie, były dyskretnie nagrywane na video, w rozmaitych miejscach publicznych. Następnie taśmy pokazano mężczyznom. Mieli zgadnąć, które z pań nie mają problemów z seksem i orgazmem. Panowie bez problemu wydali werdykt.

Okazało się, że kobiety prowadzące udane życie erotyczne stawiają dłuższe kroki i silniej kręcą biodrami. Jak to wytłumaczyć? Według zespołu doktora Brody’ego powody są dwa: po pierwsze, budowa fizyczna niektórych kobiet ułatwia przeżywanie orgazmów (oraz bardziej seksowne poruszanie się), po drugie, te z nas, które żyją w stałym związku oraz są usatysfakcjonowane seksualnie, po prostu poruszają się swobodniej, ponieważ są bardziej pewne siebie. "

Myślicie że jest w ogóle jakaś zależność między zmysłowym kręceniem pupą a przeżywaniem orgazmów ? Niby w artykule powołują się na badania naukowe , ale coś mi się nie chce wierzyć ;P

Link to comment
Posted

Te badania są tak bezsensowne, że nadają się do Nagrody Ig Nobla :lol:

Co do samego tematu - jest tak abstrakcyjny, że nie mam zdania. I nawet nie odważę się mieć :P

Link to comment
Posted

heh , temat tyczy się kobiet :P to tak, żeby sprawa była jasna :P...też mam pewne wątpliwości , no ale mozna jakby na to nie patrzeć podyskutować :P ...a temat lekki...weekendowy

Link to comment
Posted

Amerykańscy naukowcy...

Link to comment
Posted

czyli ... brak związku miedzy jednym a drugim ? no to mamy kolejny wymysł naukowców ! Tylko po co naukowcy kłamią ?

Link to comment
Posted
Tylko po co naukowcy kłamią ?

Żeby ludzie tacy jak my mieli zajęcie i brali wszystko to co oni napiszą do siebie.

Jak dla mnie to z deka banał jest i nie chce mi się w to wierzyć.

Link to comment
Posted
Amerykańscy naukowcy...

...belgijscy... -.-

Link to comment
Posted

Dobre^^

Jak dla mnie coś w tym jest. Kobieta, która porusza się seksownie podobnie zachowuje się w łóżku, a zmysłowość = dobry seks, a co za tym często idzie - orgazm.

Link to comment
Posted

No w sumie jakby się dobrze przyjrzeć...Black Haze ma trochę racji. : D

Ale duże kroki w sumie muszą powodować kręcenie tyłkiem, no bo jak inaczej ? ; D

Link to comment
FrizzleFrazzle
Posted

Jeśli już, to bardzo udane życie seksualne może prowadzić do zwiększenia pewności siebie, a co za tym idzie eksponowania swoich wdzięków przez nasze piękne Panie :)

Ale ja tam prosty chłop jestem, nie znam się.

Link to comment
Posted
Jeśli już, to bardzo udane życie seksualne może prowadzić do zwiększenia pewności siebie, a co za tym idzie eksponowania swoich wdzięków przez nasze piękne Panie :)
Wgłębiając się w tę sprawę, doszłam do takich samych wniosków. Wyższa samoocena, którą zyskujemy dzięki partnerom, dodaje nam pewności siebie.

...belgijscy... -.-

Czepiasz się, mój drogi. Amerykańscy naukowcy to naukowcy zajmujący się wszystkim i niczym - jak Ci, o których mowa wyżej. Mogą być nawet z Pakistanu, chociaż myślę, że warunki mogłyby im nie sprzyjać w tym kraju.
Link to comment
Posted

Do stwierdzenia, że te, które są spełnione są bardziej pewne siebie i przez to mogą się ładniej poruszać nie trzeba być naukowcem. Raczej zależność przypadkowa.

Link to comment
Posted

ok , ale chodzi o zależność między jednym a drugim . a co jesli dziewczyna ma wrodzony odruch kręcenia pupą a jeszcze w ogóle nie rozpoczeła kontaktów seksualnych ? teoria upada :D

Link to comment
Posted

Widać kiedy kobieta jest bardziej rozjechana :ass: a kiedy mniej po stylu chodzenia i tego nie da się ukryć :D

Link to comment
schaboszczak
Posted
są usatysfakcjonowane seksualnie, po prostu poruszają się swobodniej, ponieważ są bardziej pewne siebie. "

dziewczyna która chodzi jakby połknęła kij pewnie jest też spięta w łóżku. jeżeli jest swobodna na codzień to jest większa szansa że potrafi być swobodna w łóżku i np. powiedzieć swojemu facetowi co jej się podoba i jak powinien to robić gdy np. "pracuje ustami" (a masa dziewczyn nie potrafi się przełamać co widać chociażby w niektórych tematach na forum). taka zależność pewnie jest. co do tej budowy fizycznej to anatomię znam na tyle że odróżniam łokieć od kolana więc nie wiem czy to rzeczywiście powiązane ; )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Kerosine
   Niespodziewane wolne jutro w pracy, przyda mi się ten dzień [tym bardziej, że od świtu do zmierzchu na niebie niepodzielnie królować ma błękit].
  • yiliyane
   Moim zdaniem trochę za wcześnie pakujesz się w następny związek. Nie ochłonąłeś jeszcze po poprzednim, nie wyciągnąłeś wniosków z tamtej relacji. Przeniesiesz brudy ze starego związku w nowy i w efekcie nowy związek nie wypali. Na Twoim miejscu dałabym sobie czas. Nie musisz z nową dziewczyną zrywać kontaktu, wystarczy, że wasza relacja będzie polegała wyłącznie na koleżeńskich spotkaniach dopóki nie dojdziesz do porządku sam ze sobą. Jeśli chcesz przyspieszyć i polepszyć ten proces, może warto byłoby obgadać poprzedni związek z psychologiem. Muszę wytknąć tu dwa błędy, przepraszam. Po pierwsze, jeśli mieszkacie razem, wkład za mieszkanie powinien być 50/50. Nie jesteście małżeństwem ze wspólnym majątkiem, tylko dwojgiem niespokrewnionych i niespowinowaconych ze sobą ludzi. Nie masz obowiązku utrzymywać swojej dziewczyny w żaden sposób - czy to płacąc za mieszkanie, czy na jej codzienne utrzymanie. Wyjątek mógłby być, gdyby ona straciła pracę - na czas poszukiwania przez nią pracy (ale niezbyt długi, nie przesadzajmy, góra dwa miesiące) mógłbyś przejąć koszty, ale i tak potem powinniście się rozliczyć. Po drugie, nieodpowiedzialnością jest uczenie drugiego człowieka odpowiedzialności (niezależnie od wieku, płci i stopnia waszej zażyłości) poprzez zakup zwierzęcia. To się w 99% przypadków nie uda. Efekt będzie taki jak u was - osoba nieodpowiedzialna będzie miała w nosie zwierzę, a ta druga problem w postaci zwierzaka, którego tak naprawdę nikt nie chce.
  • supermati2009
   @Martusiaaaaaa92 "Agenci na deskorolkach. Nie byle co!"
  • yiliyane
   Nie ma sensu tego ciągnąć. Jej wyraźnie na Tobie nie zależy, nie liczy się z Twoimi uczuciami i nie szanuje Twojego czasu. Z waszej relacji nic już nie będzie, przykro mi. Ile ma lat? Jeśli mniej niż 18, to jeszcze można przymknąć na to oko, choć nie wydaje mi się, żeby w przypadku większości starszych nastolatek (16+) rodzice mieli aż tak dużo do powiedzenia w kwestii spotkań ich latorośli z rówieśnikami. Jeżeli dziewczyna jest młodszą nastolatką, a Ty nie jesteś jej rówieśnikiem, to tym bardziej powinniście zaprzestać spotkań, ponieważ prokurator mógłby mieć coś w tej kwestii do powiedzenia - nawet jeśli nie robicie nic złego. Jak to się mówi, strzeżonego Pan Bóg strzeże  
  • yiliyane
   Daj namiary na swoją firmę, rzucę studia i też pójdę siedzieć na ochronie, skoro tam są takie kokosy  A tak na poważnie, po co te przechwałki?  Przechodząc do clou problemu, zastanawiam się po co ciągniesz związek od 11 lat, jeśli dobrze rozumiem, skoro podejście Twojej dziewczyny do życia Ci nie odpowiada. Z przyzwyczajenia, dla seksu? Jaka by Twoja dziewczyna nie była, powinieneś chociaż być wobec niej uczciwy. Uczciwe podejście to albo zakończenie związku, albo poinformowanie dziewczyny, że jesteście tylko friends with benefits i że aktywnie szukasz stałej partnerki - i jeśli taki układ jej pasuje, to w porządku, możecie go ciągnąć dalej, albo rezygnacja z randkowania dopóki jesteście w związku. Dlaczego nie masz innej, "lepszej" kobiety? Z kilku powodów. Po pierwsze, na co dzień nie masz styczności z kobietami. Skoro pracujesz na ochronie, to pracujesz w pojedynkę, ewentualnie widujesz od czasu do czasu innych mężczyzn. Po drugie, jesteś już w trochę niekorzystnym wieku. 40-letni facet oczywiście nadaje się do ożenku, ale kobiety w jego wieku czy nawet ciut młodszym albo są zamężne, albo rozwiedzione i/lub z dziećmi (co, nie wiem jak Tobie, ale często wielu facetom nie odpowiada), albo są same, ale w męskich oczach mają jakąś "wadę" (np. nie są pięknościami, mają problemy zdrowotne itp.). Z kolei dużo młodsze kobiety, wybacz, ale nie polecą na 40-latka, który nie ma odpowiedniego statusu i pieniędzy. Przechwałki markowymi ubraniami niczego tu nie zmienią. Po trzecie, niepełnosprawność typu P-02, czyli, zgodnie z definicją "choroby psychiczne, w tym m.in. zaburzenia psychotyczne, zaburzenia nastroju począwszy od zaburzeń o umiarkowanym nasileniu, utrwalonymi zaburzeniami lękowymi o znacznym stopniu nasilenia czy zespołami otępiennymi", są dla kobiet wielką czerwoną flagą. Przykro mi. Kobiety szukają w związku bezpieczeństwa i stabilizacji, w przypadku chorób psychicznych trudno mówić o możliwości spełnienia tych warunków, nie mówiąc o tym, że powstaje obawa, że choroba może być dziedziczna i wasze dzieci bądź wnuki również będą chore. Chciałabym Cię pocieszyć, że na pewno znajdziesz bratnią duszę, ale... no nie wygląda to dobrze.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   Gloria
   Gloria
   3
  3. 3
   dali
   dali
   3
  4. 4
   Kerosine
   Kerosine
   1
  5. 5
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  6 posts
  dali
  dali
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  6 posts
  Gloria
  Gloria
  3 posts
  konserwatoriumchaosu
  konserwatoriumchaosu
  3 posts
  halibutka
  halibutka
  3 posts
  yiliyane
  yiliyane
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
  MarcoRose
  MarcoRose
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  37 posts
  wardrum
  wardrum
  23 posts
  yiliyane
  yiliyane
  21 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  443 posts
  yiliyane
  yiliyane
  367 posts
  Gloria
  Gloria
  116 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up