Jump to content

Ja chcę Ona nie :(

qba

Recommended Posts

Posted

Ja i moja dziewczyna mamy po 16 lat ! Chodzimy razem do klasy. Chciałbym już to zrobić ale ona nie. Niewiem z czego to wynika, czy powinienem częsciej znią otym rozmawaić ? Ale jeżeli będę z nią otym często rozmawiał ona pomyśli, że mi tylko natym zależy... niewiem co mam robić ! Jeżeli nawet ona się boi, to ... to ja też przyznaje bo to będzie mój pierwszy raz. Ale jak nie sprubujemy to się niedowiemy. Proszę pomocy !!! Chcę to zrobić w 20% z ciekawośći a w 80% z miłości doniej ! Niechce jej ani skrzywdzić ani .... no niewiem.

QBA

Posted

Hmmm ... To raczej normalne ze Ty chcesz a ona nie. To wynika czesciowo z nacisku spoleczenstwa ;-) Bo zaraz gadaja o dziewczynie ze ona " daje " jest zla i takie tam a o chlopaku ze jest " super bo zaliczyl " oczywiscie nie mowie ze jak byscie to zrobili to by sie wydalo czy cos ale to tak podswiadomie chyba dzila. Pozatym nie daj boze w razie wpadki ona ma gorzej ;-) Pozatym chlopakow ogolnie bardziej do tego ciagnie ^^

Guest Anonymous
Posted

Eh... Tobie także radziłabym zaprzyjaźnić się z językiem polskim... kiepsko kiepsko...

Jak dziewczyna nie chce to nie zmuszaj.... proste! Skoro ją kochasz na 80% to powiem wprost "Wypchaj się!" gdybym była na miejscu tej dziewczyny i wiedziała jak to określiłeś w procentach to byś dostał po ryju i między oczy! ***

Posted

Przede wszystkim - uspokój się i zacznij myśleć.

Posted

potwierdzam zdanieMacGyver'a czasem lepiej zaczekać, aż się troche ochłonie bo w takim wieku każdy by chciał,a jak zaliczy wpadkę to już będzie problem. Wszyscy, którzy napisali tutaj wyżej posty mają rację, a ja dodam od siebie, że lepiej sie zastanowić niż później być młodocianym ojcem (oczywiście jeśli nie używasz gumy) i przede wszystkim szanuj jej zdanie.

Posted
Ja i moja dziewczyna mamy po 16 lat !

hormony buzują wrzuć na luz człowieku bo aktualnie myślisz jajami (za przerposzeniem

Chciałbym już to zrobić ale ona nie.

i szacunek dla niej na prawde wartościowa osoba zastanów sie czy chcesz stracić taką osobę

Chcę to zrobić w 20% z ciekawośći a w 80% z miłości doniej

no nie mam pytań a sądziłem że jak sie z kimś zaczyna współżycie to w 100% z miłości to 20% se możesz sprawdzić w domu publicznym człowieku zastanów sie może co ty tej dziewczynie robisz powinieneś zaakceptować to ze ona nie chce jeszcze współżyć ale to oczywiste że masz problemy z pojęciem tego my ludzie w podobnym wieku więc wiem co masz na myśli mówiąc o ciekawości ale nie powinieneś zaspokajać swojej ciekawości za cene miłości. Nigdy!!

Posted

Ja mam podobna sytuacje ona wie ze ja bym chciał, ale ona nie jest pewna czy już chce. Rozumiem ja i nie nalegam. Powiedziałem jej, że bardzo ja kocham i mogę czekać tak długo jak będzie trzeba. Nie namawiaj jej na nic, bo na pewno sobie pomyśli, że tylko na tym Ci zależy. Raczej podejdź tak, że rozmawiajcie o tym i powiedz jej, że zrobicie to wtedy jak ona będzie też tego chciała na pewno będzie zadowolona z tego, że nie chcesz jej na siłę namówić tylko poczekasz. To ma być przyjemność dla obu stron wiec oboje musicie tego chcieć a nie, że jedno zrobi to dla drugiego, bo to wtedy nie ma sensu.

Posted

A co kogo to obchodzi, że TY chcesz ? Nie uważasz, że ona musi być gotowa na takie coś ?

Wis³a Shark's
Posted

Nie chcesz jej skrzywdzić to nie naciskaj, sama ci powie jak będzie gotowa

Posted

Jak ona nie chce, to jej nie zmuaszaj ! Może Ty jesteś gotowy, ale ona nie.

Posted

chłopie gdzie CI się spieszy?

ja tez mam 16 lat ale wisi mi to kiedy sie bede bzykać nie po to nas bóg stwozyl :P

Posted
Chcę to zrobić w 20% z ciekawośći a w 80% z miłości doniej !

Chyba 98% z ciekawości, 1% żeby się pochwalić kolegą, 0,5% z głupoty wiekowej, a te pozostałe 0,5% to może z miłości ...

Ja i moja dziewczyna mamy po 16 lat !

Dobrze, że przynajmniej możecie prawnie uprawiać seks.

Jeżeli nawet ona się boi, to ... to ja też przyznaje bo to będzie mój pierwszy raz.

A chciałeś w tym wieku być kasanową?

Ale jak nie sprubujemy to się niedowiemy.

Masz jeszcze dużo czasu.

Na miejscu twojej dziewczyny bym Cie olał... chyba, że jest warta Ciebie.

Może i nie pomogłem, ale wkurza mnie takie coś jak młodzi ludzie w wieku 15-16 chcą zostać bogami seksu.

:crazy:

Posted
napisz o tym do bravo girl Cool

Już nie przyjmują moich listów. :roll:

Posted

Qba ty jestes nienormalny. Zalozyles rowniez inny temat i tam napisales ze twoja dziewczyna boi sie pocaunkow, a tu wyskakujesz juz z sexem...??!!

Ha ha ha ha ha ha

Posted
Chciałbym już to zrobić ale ona nie. Niewiem z czego to wynika, czy powinienem częsciej znią otym rozmawaić ?QBA

Może poprostu nie jest jeszcze na tog gotowa? :/ Jak dziewczyna mówi NIE to znaczy NIE. :roll:

Posted

nie naciskaj. po prostu nie chce. jak kochasz to poczekasz.

Posted
buzują wrzuć na luz człowieku bo aktualnie myślisz jajami (za przerposzeniem

ja bym powiedziała, ze myśli penisem w tym momencie....

chłopaczku popracuj nad pisownią najpierw, a dopiero później myśli o sexie... jeśli dziewczyna mówi "nie" to znaczy "nie"!

Posted

Dokładnie. Zgadzam się z Dezerterką :) najpierw dojrzej a później myśl o takich sprawach ;)

Posted

rozmowy Ci nic nie dadza bo dziewczyna sama bedzie wiedziec kiedy tego chce.Nie naciskaj na nia bo w koncu ona pomysli ze zalezy Ci tylko na jednym( a chyba tak nie jest :P ) Przemysl cala sprawe i sam sie zastanow czy na pewno tego chcesz,

Posted

hmm.. macie jeszcze czas.. i nie ma co naciskać.. Przecież nie to jest najwazniejsze w związkach.. "miłość cierpliwa jest"

a po zatym to chyba kazda z dziewczyn boi się przede wszytkim 'wpadki'..

dużo też zalezy od charakteru chlopaka.. czy po "zaliczeniu dziewczny" opowie to całemu światu.. czy mimio wszytko co sie stanie..(nawet jeżeli nie będą już razem) będzie to ich słodka tajemnica ;-) Może jesteście jeszcze za ktrtko ze sobą.. a sex chcę uprawiać w bardziej 'dojrzałym' psychicznie wieku.. Ale podstawa nie ma co naciskać..

pozdrawiam.. ;-)

Ps. i nie gzij się tak ;D ;-)

Posted

mozesz z tym jeszcze poczekac masz na to duzo czasu nie wymuszaj tego na niej a zobaczysz ze kiedys kiedy bedzie juz nato gotowa sama ci to zaproponuje :)

Posted

Jesli nie chce znaczy ze nie jest gotowa.

Posted
w 80% z miłości doniej !
kochasz to poczekaj ;)
Posted

czekaj i tyle. nic na siłę^^

zresztą... czy to coś zmieni między Wami?

pogłębi Waszą miłość?

wiedz, że nie.

to nie jest najważniejsze...

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• wardrum
    • Gloria
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Gloria
      Zależy, co się rozumie pod pojęciem "wejścia w konflikt z prawem". Zdarzyło mi się płacić mandaty za przekroczenie prędkości, choć z mojego punktu widzenia były to mandaty "na siłę", gdyż policja była ustawiona w takim miejscu, aby prawdopodobieństwo otrzymania mandatu było wysokie (np. wjazd w teren zabudowany, potem od razu jest ograniczenie do 40 km / h, i przy jeździe + - 50 km / h otrzymuje się mandat). Inna sytuacja to przechodzenie na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle (gdzie chociażby w Anglii jest to dozwolone) czy przechodzenie poza przejściem dla pieszych, gdzie w promieniu 300 metrów nie widać żadnego samochodu (ale jednak policja z daleka zauważyła!). Nie uważam, żebym naraził swoje lub innych bezpieczeństwo, ponieważ upewniłem się, że nic nie jedzie i szybko przeszedłem. Natomiast zgodnie z paremią łacińską trzeba respektować prawo: dura lex sed lex. Przypomniała mi się jeszcze inna sytuacja z dróg, a mianowicie ograniczenia nakazane przez znaki drogowe, które są niewspółmierne do tego, co znajduje się na drodze. W moim mieście od jakiegoś czasu na pewnym odcinku ustawione są znaki z ograniczeniem 30 km / h z powodu zajęcia 1 pasa ruchu (z 3 dostępnych), a na remontowanym pasie od kilku miesięcy nic się nie dzieje. Także z punktu widzenia prawa może taki znak jest wymagany, natomiast z logicznego punktu widzenia - nie ma uzasadnienia.
    • Kerosine
      Is it possible that existence is our exile and nothingness our home? Emil Cioran Dziwne, ale zawsze wydawałam się to przeczuwać.
    • types
      Myślałem, że będzie lepiej jak pójdziemy na terapię dla par. W końcu to nasz wspólny problem, może ja coś robię źle?
    • yiliyane
      Cytowanie posta jest na dole:   Jak dla mnie nie dziwne, bo pewne rzeczy mogą być krępujące. Jej zależy na Tobie i nie chce stawiać się w złym świetle, żebyś jej nie odrzucił, a u psychologa, żeby terapia miała sens, trzeba powiedzieć wszystko szczerze. Jeśli chce iść sama, niech idzie.
    • types
      @yiliyane Nie wiem jak tu się cytuje, więc ospiszę bez cytowania. Ona jest dziewicą z tego co mówiła.  Mylisz się, ja jej nie nakłaniam do seksu, gdyby mi powiedziała, ze chce czekać do ślubu to bym zrozumiał, i wytrzymał. Dla mnie sex nie jest najważniejszy. Problemem jest, że ciężko z nią poruszyć takie tematy jak sex. Co tu gadać o sexie, Ona boi się wogóle bliskości. Zależy jej na mnie na pewno, bo sama proponuje spotkania, ale jednak nie możemy, a raczej ona nie może przełamać jakiejś bariery, boi się dotyku, niby coś chce a ciągle się czegoś boi.  Ja chcę z nią iść do psychologa, seksuologa, ale jak sama mówi wstydzi się iść ze mną? Dziwne to.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane