rozczochrany

Faceci pytają, Wy odpowiadacie

Recommended Posts

13 godzin temu, SPEED napisał:

Może jest to bardzo głupie pytanie, ale mnie to ciekawi...więc ja zawsze ustępuje w drzwiach miejsca girls np jak wchodzą do sali, ale zawsze idę przed jedną dziewczynę tą samą zawsze i jako pierwszą ją przepuszczam. Miałyście kiedyś taki przypadek? Co o tym myślicie?

Nie, nie miałam takiego przypadku i tak naprawdę nie rozumiem dokładnie pytania. Spróbuj bardziej sprecyzować.

Cześć.
Chciałem spytać, jakie teksty usłyszane przez nieznajomych mężczyzn potrafią sprawić, że poczujecie się lepiej i ktoś plusuje w Waszych oczach? Po takim starcie dałybyście mu szansę na bliższą relację

coś takiego jak: "masz śliczny uśmiech" albo "ładne oczy" jest jak najbardziej w porządku?

Ładne oczy i śliczny uśmiech mogły spełniać swą rolę w czasach, gdy kobiety nie miały nic więcej do zaoferowania niż swój wygląd.
Obecnie można nie tylko dowartościować dziewczyny komplementując ich pracę, wytrwałość, a nieznajomej w sklepie powiedzieć, że zna się na wybieranej akurat literaturze, czy zakupie produktów nietypowych (podryw na masło to kiepski tekst).

Oklepany tekst rzucony spontanicznie w wieloletnim związku jest miłym gestem. Śliczny uśmiech w ustach męża czy partnera budzi więcej pozytywnych emocji niż wypowiadany przez randomowego uczestnika przestrzeni publicznej.

@Raffael95Przepraszam za moją naburmuszoną odpowiedź, ale: żadne. Tymbardziej gdy kobieta jest urodziwa. Może mieć przesyt tak samo jak ja.

Moja uroda sprowadza na mnie same problemy, a do tego mam za dobre serce. Źle na tym wychodzę.

O 20.08.2015 at 23:54, Davidoff napisał:

Czy kiedykolwiek miałyście tak, że w związku chciałyście sobie faceta podporządkować? Objąć dowodzenie, wbić mu do głowy, że to zawsze wy macie racje?

Aż tak to nie. Ale kiedyś zdarzyło mi się traktować byłego chłopaka z wyższością z racji różnicy wieku (ja miałam 20 lat, on 16), na szczęście szybko się tego oduczyłam.

O 20.08.2015 at 23:54, Davidoff napisał:

Czy kiedykolwiek miałyście tak, że w związku chciałyście sobie faceta podporządkować? Objąć dowodzenie, wbić mu do głowy, że to zawsze wy macie racje?

Tak, ale nie całkowicie. Facet powinien mieć też swoje obowiązki i w mieszkaniu i w związku. Co do podporządkowania - z racji mojego zawodu lubię rządzić i niestety przenoszę ten "charakter" do domu :D ogólnie lubię jak jest po mojemu i facet musi robić wszystko tak jak ja chcę :D 

O 27.12.2017 at 10:50, Raffael95 napisał:

Cześć.
Chciałem spytać, jakie teksty usłyszane przez nieznajomych mężczyzn potrafią sprawić, że poczujecie się lepiej i ktoś plusuje w Waszych oczach? Po takim starcie dałybyście mu szansę na bliższą relację

coś takiego jak: "masz śliczny uśmiech" albo "ładne oczy" jest jak najbardziej w porządku?

Nie lubię komplementów od obcych mężczyzn.

Też nie lubię komplementów od nieznajomych. Czuję się nieswoja i speszona.