Didus

Gdy chłopak mówi innej że jest piękna...

119 postów w tym temacie

Tak jak w temacie.. Miałyście kiedyś taką sytuację, że wasz chłopak powiedział do innej w waszej obecności że jest piękna? , albo napisał to publicznie?

Ja miałam niedawno taką sytuacje.. poczułam sie strasznie dziwnie.. A co Wy o tym myślicie?

Bo mnie to troche martwi..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasem gdy coś oglądamy albo ewentualnie zobaczymy kogoś na ulicy to czasem chłopakowi zdarzy sie powiedzieć, że jakaś dziewczyna jest ładna - piękna (najpiękniejsza) mogę być tylko ja. Czasem mu przytaknę bo tak jest, czasem powiem, że nie. W drugą stronę też to działa, czasem powiem, że jakiś koleś/aktor jest przystojny - ale mój chłopak jest najprzystojniejszy.

Ale powyższa sytuacja nie powinna mieć miejsca.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz szczerego chłopaka .. coś w tym dziwnego ? Martwi Cię to ? - nie ufasz mu ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie widzę w tym niczego dziwnego.

Ty po prostu poczułaś się zazdrosna. Jeśli Ci to przeszkadza, poproś chłopaka, by nie zachowywał się w ten sposób w Twojej obecności. Chociaż, gdybyś miała do wyboru: żeby chłopak prawił komplementy innej dziewczynie w Twojej obecności, lub gdyby miał jej takie rzeczy pisać np. na GG (generalnie w jakikolwiek sposób, ale za Twoimi plecami) - co byś wybrała?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdy nie postawiłem swojej partnerki w takiej sytuacji, bo pięknej dziewczyny to ze świecą szukać w moim przypadku. Częściej moja dziewczyna mówi, że jakaś laska jest pięnka, ja zawsze mam jakieś ale.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezeli powiedzial to przy tobie to chyba nie najgorzej....Gdyby przy innych kolegach mowil o jakiejs kolezance ze jest piekna to dopiero w tedy bym sie nad tym zastanowil

3maj sie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój chłopak poza mną świata nie widzi :P

Ja jestem jego najpiękniejszą boginią, jak on to mówi :)

Zazwyczaj wszystkie inne krytykuje, mówi, że są do dupy ;]

Nigdy jeszcze nie powiedział, że jakaś dziewczyna jest piękna. Powiedział co najwyżej, że Adriana Lima jest ładna ale szkoda, że to wytwór photoshopa i doświadczonego fotografa.

Moim zdaniem to chłopak nie powinien mówić postaci realistycznej, że jest piękna tak prosto w oczy mając dziewczynę. Ja rozumiem, że jak jakaś fajna laska jest na plakacie (czasem nawet i mi się spodoba) - ok, niech mówi, bo to w końcu tylko kawałek papieru, a tej osoby nigdy w życiu nie spotka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie przesadził ;P Ja fakt mówię, że jakaś dziewczyna jest ładna, bo kłamać w żywe oczy nie zamierzam, ale jak dla mnie każdej z tych brakuje dużo mojej ukochanej ;]

Dla mnie to ona jest najpiękniejsza na całym świecie i żadna poza nią ;P

Masz słuszne obawy, chociaż facet to powiedział przy Tobie, może to było takie oficjalne? Nie wiem... Jednak trochę mógł się powstrzymać przed AŻ takimi słowami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój były pisał podobne rzeczy do innych dziewczyn na ich profilach, publicznie. Nie podobało mi się to, a on sobie niewiele z tego robił, No i długo związek po tym nie potrwał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój chłopak nie robi takich rzeczy, na szczęście. Niby to nie jest nic strasznego, ale i ja poczułabym się dziwnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwnie ? Niby dlaczego ? Przecież gdy facet Wam mówi, że jesteś najpiękniejszą kobietą to to jest ściema, tylko dlatego żebyście się 'dobrze' czuły ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczułabym się co najmniej dziwnie... Mojemu chłopakowi nie zdarzyło się jeszcze w mojej obecności powiedzieć, że któraś jest piękna, co najwyżej wymsknęło mu się "ładna", ale i za to dostał po głowie ; P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Poczułabym się co najmniej dziwnie...

A nie czujesz się 'dziwnie' gdy słyszysz, że jesteś najpiękniejsza? (wiedząc , że są ładniejsze od Ciebie i też dla Twojego chłopaka ?) Jest z Tobą, bo u innych 'ładniejszych' nie ma szans.. A mówi Ci to kłamstewko tylko i wyłącznie dlatego, żebyś się lepiej czuła.

To , że są ładniejsze/ładniejsi od Nas to nic dziwnego. Normalna rzecz, ale umiejmy to powiedzieć i zrozumieć. To powinno zostać docenione, szczerość i zrozumienie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jest z Tobą, bo u innych 'ładniejszych' nie ma szans..
Nie każdy kieruje się takimi kryteriami, jak Ty.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to było trochę nie na miejscu ze strony Twojego chłopaka, ale wydaje mi się, że nie chciał Ci sprawić przykrości czy postawić w niezręcznej sytuacji. po prostu jest szczery .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

redzionko, weź nie pierdol głupot. Są ładne kobiety, ale dla mnie żadna nie dorównuje (dla mnie) mojej ukochanej. Nie i już. Każda na jaką patrze, mówię sobie, że czegoś jej brakuje do mojej dziewczyny, a to nogi jakieś krzywe, a to fryzura, włosy, nos, rysy... Gadaj sobie co chcesz, ale nigdy mi nie wmówisz, że jest inaczej.

Może ty jesteś takim rozpustnikiem i zimnym draniem, który będzie oszukiwała ukochaną kobietę, ale ja taki nie jestem!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Masz szczerego chłopaka .. coś w tym dziwnego ? Martwi Cię to ? - nie ufasz mu ?

Chyba nie bardzo wiesz, co mówisz i czym jest szczerość.

W takiej sytuacji poczułabym się zwyczajnie zazdrosna. Nie powinien mówić przy mnie czegoś takiego. Skoro ona mu się podoba, to dlaczego jest ze mną? To już jest jak flirt.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Skoro ona mu się podoba, to dlaczego jest ze mną? To już jest jak flirt.

Nie nazwałabym tego flirtem. To, że ktoś się komuś podoba wizualnie nie znaczy, że się z tą osobą flirtuje. Jest mnóstwo pięknych kobiet, na które facet nie omieszka rzucić okiem, mimo że jest w związku.

Osobiście uważam takie zachowanie za bardzo normalne. W końcu podobać się każdemu może każdy. I bynajmniej nie śmiałabym nazwać tego jakąkolwiek zdradą.

Również nie czułabym się urażona, gdyby facet w mojej obecności spojrzał na inną. Bo niby cóż w tym złego?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Claudynka, ale w temacie jest "gdy chłopak mówi innej, że jest piękna".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i w tym przypadku zgadzam się w 100% z Claudynka,

Incomprehensible, Nie powinien mówić czegoś takiego ? Bo co .. ? Bo nie może wyrazić swojego zdania ? Stwierdzić faktu ?

Skoro ona mu się podoba, to dlaczego jest ze mną?

Bo podobanie się to jedna sprawa, a 'bycie' ze sobą to druga.

To już jest jak flirt.

haha, chyba nie bardzo wiesz, co mówisz.

weź nie pierdol głupot

Stwierdzam fakty.

Są ładne kobiety, ale dla mnie żadna nie dorównuje (dla mnie) mojej ukochanej. Nie i już.

I nawet nie umiesz tego uzasadnić. Jesteś z nią i tyle i nie patrzysz na inne/nie mówisz takich rzeczy bo boisz się swojej kobiety.

Każda na jaką patrze, mówię sobie, że czegoś jej brakuje do mojej dziewczyny, a to nogi jakieś krzywe, a to fryzura, włosy, nos, rysy...

To przyglądnij się swojej z taką srogą krytyką a takiej Jessicy Alby

Gadaj sobie co chcesz, ale nigdy mi nie wmówisz, że jest inaczej.

Bo nie dopuszczasz innej myśli. Jesteś ustawioną ciepłą kluchą (ciepła klucha-patrząc na Twoje posty gdy zerwała z Tobą dziewczyna)

Może ty jesteś takim rozpustnikiem i zimnym draniem, który będzie oszukiwała ukochaną kobietę, ale ja taki nie jestem!

Po pierwsze to nie wiem skąd ten zimny drań ? - niby na jakiej podstawie tak mówisz? Oszukiwał ? haha, właśnie ja jestem szczery i mówię prawdę. Idzie fajna kobieta i to mówię (nawet przy dziewczynie), oglądam się za nią ale to jest typowy odruch faceta. (kobiety też tak mają , tylko pają szerszy kąt widzenia niż my, co ułatwia im sprawę)

Dalej mi nikt nie uargumentował, że to coś złego. Jedynie żalił, że czuł by się dziwnie. Ale co w tym dziwnego ? , że są piękne kobiety ? :devil:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwna sytuacja. Sama nie wiem, w jaki sposób bym się zachowała. Prawdopodobnie wywołałoby to we mnie zażenowanie. Może chłopak chciał wzbudzć w Tobie zazdrość? A może to po prostu kwestia jego usposobienia?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

redzionko, Jessica Alba to baba z Photoshopa ;p Która ma ja dla mnie zjebane rysy twarzy i na 80 % zdjęć widać jej dupę, a nie twarz ;] Poza tym, w starszych nie gustuję ;P Kiepski przykład.

I tutaj to ja stwierdzam fakt. I nie boję się swojej dziewczyny, tylko o swoją dziewczynę. A to jak się zachowuję, to już moja sprawa, jak ja przeżywam i guzik mnie obchodzi co sobie myślisz. Mam to w szerokim poważaniu. Zresztą dla Ciebie, jak facet ulegnie, pobiegnie za dziewczyną, ustąpi jej, to jest "ciota", "nie ma jaj" i w ogóle jest żałosny i z niego żaden facet, a pantoflarz. Z tego wynika, że jesteś jedynym takim kołkiem, który nie ustąpi zdania kobiecie, bo jego duma nie pozwala. Może jeszcze walniesz każdą kobietę, jak to się robiło to w średniowieczu o męski bossie Ziemi? Pokaż jaki jesteś hardy. Nie uderzysz kobiety, to idąc Twoim tropem jesteś ciota, bo się boisz kobiety lub odpowiedzialności, facet niczego się nie boi jak to sugerujesz ;]

Patrzę na inne dziewczyny, ale w żadnej nie widzę tego co w mojej ukochanej i tak było od początku, chwilowe rozstanie nie miało na to wpływu. Także zrozum kolego, że jak Tobie się każda dziewczyna z naprzeciwka podoba, nie znaczy, że innym się muszą koniecznie podobać. Tak samo jak nie wszystkim podoba się seks.

Tak na marginesie, spróbuj powiedzieć, przy swojej jak przejdzie jakaś dziewczyna: "taką to bym sobie pomacał", w końcu to podobno męski odruch ;] Zobaczymy jak zareaguje ;P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Incomprehensible, Nie powinien mówić czegoś takiego ? Bo co .. ? Bo nie może wyrazić swojego zdania ? Stwierdzić faktu ?

No ale do mnie? Jakbyś się czuł, gdybyś dowiedział się, że Twoja dziewczyna powiedziała innemu, że jej się podoba? Bo wciąż podkreślam, patrzcie na nazwę tematu: "Gdy chłopak MÓWI INNEJ, że jest piękna". Mówi innej, czyli mówi JEJ wprost.

Coś takiego, a ja myślałam, że to się łączy.

haha, chyba nie bardzo wiesz, co mówisz.

Wiem, co mówię - jeżeli mówi do niej, że jest piękna, to tak to dla mnie brzmi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

master_jedi, Zapomniałem, że masz 17 lat i trochę starszą kobietę Ci podałem do oceny. Mój błąd ;)

Co do cioty etc. to coś w tym stylu jak napisałeś. Bynajmniej jest tak w moim mieście (i okolicach), że ciepłe kluchy są tylko 'dla zabawy'. Ale i tacy znajdują ładne kobiety.

Moim zdaniem przemoc fizyczna jest słabością, dlatego nigdy o niej nie mówiłem i nie wiem skąd to wywnioskowałeś.

Gdyby wszyscy ludzie na świecie byli tacy jak Ty, czyli kochali tą 'najpiękniejszą' wg. swoich upodobań to na świecie byłby 1% związków małżeńskich (ech.. byłbym wtedy bez pracy;D).

"taką bym sobie pomacał" .. niestety takich zwrotów nie używam, jedynie mówię, że jest fajna i bym ją z miłą chęcią przeleciał i jakoś moja dziewczyna nie czuje się zbulwersowana.

Jeśli nie wyjdzie Ci z aktualną kobietą to nie znajdziesz innej, 'bo była jest tą jedyną, najpiękniejszą' ??

A jeśli znajdziesz to co wtedy.. powiesz jej, że Twoja była jest ładniejsza od niej czy zaczniesz okłamywać aktualną, że jest 'najpiękniejsza' ??

Edit

Coś takiego, a ja myślałam, że to się łączy./quote]

90% osób zwraca uwagę najpierw na wygląd, dopiero potem charakter.

Wyjątkiem są ludzie niewidomi.

akbyś się czuł, gdybyś dowiedział się, że Twoja dziewczyna powiedziała innemu, że jej się podoba?

Normalnie(miał to w dupie), bo wiem, że są osoby ładniejsze ode mnie i umiem się do tego przyznać. (Jak będzie chciała to zostawi i pójdzie do niego, ja nikogo na siłę przy sobie nie trzymam).

Z drugiej strony dalej nikt mi nie napisał, co z tego, że tak ktoś powie ? Świat się załamie ? Zdradził/a ? Okłamał/a ? - Nie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miałabym Mu tego za złe, ale mimo iż znam swoją wartość pewnie zrobiło by mi się przykro. Z racjonalnego punktu widzenia wiadomo, że niedorzecznym jest robienie awantury z takiego powodu, ale jako, że psychika kobiet jest skomplikowana - tak, zasmuciło by mnie to.

Każda kobieta chciałaby być jedyną [w zupełności jedyną] dla swojego mężczyzny. Najlepiej byłoby zawiązać Mu oczy, co by nie oceniał żadnej pupy, czy piersi, no ale jesteśmy tylko ludźmi, do pewnych spraw warto nabrać dystansu.

Powiedziałabym Mu o tym, że niezbyt dobrze znoszę Jego szczerość w przypadku innych kobiet i poprosiłabym by uwagi dotyczące kobiet z którymi mamy styczność zachował dla siebie.

redzionko, Twój tok myślenia podąża w dobrym kierunku, ale nie zapominaj, że płeć piękna to istoty, które ciężko zrozumieć. Pisze to kobieta, która sama często nie jest w stanie wytłumaczyć własnych zachowań.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz