krycha47

odtwarzacz muzyczny

Recommended Posts

foobar 2k... małe wymagania, wielkie możliwości modyfikacji wyglądu, szybkie przełączanie miedzy playlistami

Share this post


Link to post

Jak dotad uzywalem paru odtwarzaczy muzyki.

Z poczatku byl to winamp, od kiedy pamietam. Jednak z coraz to nowszymi wersjami robil sie coraz wiekszy i wiekszy, zzeral coraz to wiecej pamieci. Co raz to wiecej smieci do niego dodawano. Wywalilem go.

Nastepny w kolejce byl iTunes. Wazy mase. Ale za to ladnie kataloguje muzyke. Po ktoryms tam formacie odechcialo mi sie sciagania tak wielkiego pliku wiec postanowilem poszukac innego odtwarzacza.

Trafilem w koncu na foobar'a. Jak dotad ladnie wszystko dziala, nie nazekam. Jak dla mnie teraz jest najodpowiedniejszy.

Tu nie chodzi o to jaki odtwarzacz jest najlepszy, a o to jaki komu pasuje. Jednym pasuje prostota, wiec sciagaja winamp'a, drugim to nie wystarcza, wiec sciagaja juz cos pod siebie, gdzie znajda odpowiednie dla siebie opcje.

Share this post


Link to post

Ja osobiście nigdy nie słuchałem muzyki na Winampie... ani wygląd, anie opcje mnie nie zadziwiały. Znalazłem Foobara i ten odtwarzacz mnie zadowolił :) z pół godziny ustawiałem wygląd i preferencje (albo i dłużej), ale i tak jest dobry.

Share this post


Link to post

iTunes ;) Dość intuicyjny, dobrze katolguje muzykę (czególnie jak ktoś ma tagi i okładki uzupełnione) no i jest to jedyny player którym mogę zarządzać iPodem xd

Share this post


Link to post

Obecnie Winamp, ale kiedyś używałam Aimpa i byłam zadowolona ;)

Wróciłam do Winampa, bo Aimp nie scrobbluje do lasta.

Share this post


Link to post

Windows Media Player, jest od początku, całkiem wygodny w użyciu. Nie zwracam dużej uwagi na to, przez co słucham muzyki, bylebym wiedziała, jak to obsługiwać.

Share this post


Link to post

Kiedys Jet Audio , potem Winamp ze wzgled na Lasta, obecnie Aimp

xPaolkax, ja nie widze problemu z Aimpem :] istalujesz wtyczke np do foobara ale podajesz plik Aimpa ;) i Aimp tez scrobluje ^^

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   I'm a negative creep,
   I'm a negative creep,
   I'm a negative creep and I'm stoned!
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Razem z @mw2 planujemy spotkanie forumowe za jakiś tam czas. Są tu chętni?  
   · 7 replies
  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Miło, że są tu jeszcze osoby, które mnie pamiętają. Mam nadzieję, że tym razem osiądę tu na dłużej
   · 4 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Borowy

   Do lasu grzybów szukać! 
   · 7 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  mw2

   Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
   · 15 replies
 • Popular Now

 • Posts

  • Gloria
   Czy życie w obecnych czasach jest łatwe?
   Myślę, że postęp technologiczny narzucił pewne podejście do różnych spraw, a szerzej do naszego światopoglądu. Tak samo pewne zachowania są niejako narzucane i w różnych środowiskach szeroko akceptowane i uznawane jako normalne. Być może momentami mamy za łatwo... nieograniczony dostęp do pożywienia, nieograniczony dostęp do zaspokajania swoich potrzeb... następnie rodzi się pytanie: co dalej? Co chcemy dalej robić? Czy wystarcza nam ten (iluzoryczny) świat czy może szukamy czegoś innego? 
  • Kerosine
   Co aktualnie porabiacie?
   Patrzymy razem na świat - ja i <ona, która jest we mnie>. Wspólnie próbujemy dotrzeć do prawdy [choć ona od zawsze wydaje się po prostu wiedzieć] i za każdym razem podjąć decyzję, która okaże się dla nas najlepszą. – Jedynie przeszkadzasz. – I know.
  • Kerosine
   O czym teraz myślisz?
   Pokonam więc siebie, pokonam siebie... Tak często mówi nam się, że powinniśmy dążyć w życiu właśnie do tego. Tylko, że... jeśli naprawdę pokonuję siebie... kto tak naprawdę jest stroną przegraną?
  • Gloria
   Okazywanie uczuć w związku przez mężczyznę
   Tutaj pytanie kieruję bardziej do Pań, a mianowicie jak podchodzicie do okazywania uczyć przez mężczyznę w związku? Czy jest to niejako dla was fundament związku i na tym wszystko opieracie? I jak rozumiem wyrażanie uczuć wiąże się przede wszystkim z ich werbalizowaniem? Czy postawa chłopaka/mężczyzny w stosunku do was (a więc działania podejmowane w stosunku do was - np. wspólne wyjście na spacer, do kina) w zasadzie nic nie znaczy, jeżeli nie ma werbalizowania myśli/uczuć? Wydaje mi się,
  • yiliyane
   Co ostatnio oglądałeś?
   Supergirl SE01E01-SE01E06. Ten serial jest kretyński, ma godne pożałowania efekty komputerowe, a jednak się wciągnęłam :/