krycha47

odtwarzacz muzyczny

Recommended Posts

foobar 2k... małe wymagania, wielkie możliwości modyfikacji wyglądu, szybkie przełączanie miedzy playlistami

Jak dotad uzywalem paru odtwarzaczy muzyki.

Z poczatku byl to winamp, od kiedy pamietam. Jednak z coraz to nowszymi wersjami robil sie coraz wiekszy i wiekszy, zzeral coraz to wiecej pamieci. Co raz to wiecej smieci do niego dodawano. Wywalilem go.

Nastepny w kolejce byl iTunes. Wazy mase. Ale za to ladnie kataloguje muzyke. Po ktoryms tam formacie odechcialo mi sie sciagania tak wielkiego pliku wiec postanowilem poszukac innego odtwarzacza.

Trafilem w koncu na foobar'a. Jak dotad ladnie wszystko dziala, nie nazekam. Jak dla mnie teraz jest najodpowiedniejszy.

Tu nie chodzi o to jaki odtwarzacz jest najlepszy, a o to jaki komu pasuje. Jednym pasuje prostota, wiec sciagaja winamp'a, drugim to nie wystarcza, wiec sciagaja juz cos pod siebie, gdzie znajda odpowiednie dla siebie opcje.

Ja osobiście nigdy nie słuchałem muzyki na Winampie... ani wygląd, anie opcje mnie nie zadziwiały. Znalazłem Foobara i ten odtwarzacz mnie zadowolił :) z pół godziny ustawiałem wygląd i preferencje (albo i dłużej), ale i tak jest dobry.

iTunes ;) Dość intuicyjny, dobrze katolguje muzykę (czególnie jak ktoś ma tagi i okładki uzupełnione) no i jest to jedyny player którym mogę zarządzać iPodem xd

Obecnie Winamp, ale kiedyś używałam Aimpa i byłam zadowolona ;)

Wróciłam do Winampa, bo Aimp nie scrobbluje do lasta.

Windows Media Player, jest od początku, całkiem wygodny w użyciu. Nie zwracam dużej uwagi na to, przez co słucham muzyki, bylebym wiedziała, jak to obsługiwać.

Kiedys Jet Audio , potem Winamp ze wzgled na Lasta, obecnie Aimp

xPaolkax, ja nie widze problemu z Aimpem :] istalujesz wtyczke np do foobara ale podajesz plik Aimpa ;) i Aimp tez scrobluje ^^

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Chris1991
    • Sandra998
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 replies
    • Kerosine
      Książka, którą aktualnie czytasz
      Pozycja z rodzaju "fraszki-igraszki", ale skoro już zgłębiać jakąś dziedzinę to kompleksowo - nawet takie tytuły znajdują swoje miejsce na jednej z moich ulubionych [ostatnimi czasy zdecydowanie najulubieńszej] półek tematycznych.
    • Martusiaaaaaa92
      Witam
      Cześć, Sandra Oby Twoja przygoda z tym forum była długa i udana
    • Kalafior_Grozy
      O czym teraz myślisz?
      Miałem ze znajomym niezły ubaw ostatnio gdy jego Hyundaiem i20 powolutku jeździliśmy około godziny 21-22 po osiedlowych dróżkach
    • obrona1
      oficjalny program UE
      Zaznaczam, tutaj jest mowa nie o jakichś tekstach, których przywoływanie stoi w sprzeczności z prawem, ale o oficjalnie zatwierdzonych i obowiązujących deklaracjach Unii Europejskiej. W marcu 2017 została opublikowana Biała księga w sprawie przyszłości Europy, która następnie została zatwierdzona przez głowy państw UE (Polskę reprezentowała Beata Szydło) w Deklaracji Rzymskiej. Jedynym wskazanym w Białej księdze dokumentem programowym jest "Manifest z Ventotene" napisany w 1941 roku przez w
    • Shady-Lane90
      za czym tęsknisz?
      za szczęściem.