Throe

Spokój czy Hałas?

123 postów w tym temacie

Jesteście typem ludzi spokojnych, lubiących spokój, czy raczej typ ludzi którzy lubią hałas, i dużo sami hałasują ?

Żeby to lepiej zobrazować... co byście wybrali i dlaczego?

zdjecie,600,46243,cisza-spokoj-i-harmonia.jpg

Czy raczej

sunrise_20_7-1.jpg

?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm. Zależy od nastroju.

Gdy chcę wybrać się na spacer, pomyśleć czy na spokojnie pogadać z bliską osobą .. Idę/idziemy się przejść nad jeziorko czy do parku.

Ale ja jestem osobą towarzyską, lubiacą dobrą zabawę, więc często ze znajomymi wychodzimy gdzieś na dyskotekii.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie nr 1. Wole cisze, zawsze wolalem cisze. Ponoc w 1 klasie podstawowki prosilem pania o to, zeby zostac na przerwie w klasie, bo na korytarzach byl taki halas. Teraz oczywiscie wychodze na przerwe :P Ale jak mowilem - cisza i spokoj to cos dla mnie, czuje sie wtedy o wiele lepiej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hałas, ale nie w takim wydaniu jak na zdjęciu 2. Mnie cisza wykańcza i potrzebuje jej tylko gdy muszę zebrać myśli miotające mi się w głowie od dłuższego czasu...

Ale hałas dyskoteki to nie to co mi w pełni odpowiada...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy od nastroju. Bo właściwie lubię ciszę, a jednocześnie uwielbiam wielkie, hałaśliwe miasta, gdzie dopiero czuję, że żyję. Jeśli jednak mam dokonać trwałego wyboru między obrazkiem pierwszym a drugim, to nie potrafiłabym, bo w nadmiarze nie pociąga mnie ani jedno, ani drugie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdecydowanie spokój, nie jestem osobą która przepada za głośnymi miejscami i tłumem ludzi...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy, bo czasami wolę hałas, gwar ludzi nawet gdzieś na imprezie. A w miastach, gdzie jest zawsze pełno ludzi czuję się świetnie, wiem, że mogłabym tam spokojnie mieszkać, nie przeszkadzałby mi ten hasałas od zewnątrz.

Z drugiej strony wolę spokój, lubię spacery po lesie, gdzie jest cicho, można w spokoju pomyśleć nad wieloma rzeczami. Nikt ci nie przeszkadza.

Jednak gdybym miała wybierać, to nie wybrałabym żadnego z nich. Bo wydaje mi się, że to i to jest potrzebne w życiu człowieka, chociaż odrobinkę.

;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciężko powiedzieć, że tylko spokój. Nie da się wybrać jeden rzeczy. Czasami hałas czasami spokój zalezy od nastroju :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja z kolei bym wybrał pierwsze zdjęcie, bo lubię spokój, cisze, nigdy nie tolerowałem hałasu.

A imprez po prostu nie lubię, więc wybór u mnie jest raczej jednoznaczny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwykle hałas, gwar i tłum. Ale czasami, czasami mam ochotę właśnie się tak wyciszyć i pobyć nad taki uroczym jeziorku jak na zdjęciu ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko zależy od nastroju.

Jednego dnia lubię hałas, duża ilość ludzi.

Drugiego spokój, samotność itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zależy od mojego nastroju, stanu zdrowia. Zazwyczaj jestem osobą spokojną, lubię przebywać w kręgu osób mi bliskich. Zdjęcie pierwsze kojarzy mi się z ludźmi, którzy lubią rozmyślać w samotności, cenią sobie spokój, indywidualność, pragną wyciszenia. Właśnie w większym stopniu taką osobą jestem. Choć zdarzają się momenty, kiedy pragnę hałasu, dużej ilości osób w moim otoczeniu, zabawy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeważnie wybieram ciszę i spokój, samotnie bądź w gronie znajomych, ale czasami są takie dni kiedy po prostu muszę wyjść i się wyszumieć:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są dni kiedy nie mogę wytrzymać w spokoju, musze biec do ludzi, do hałasu. Ale są też takie, kiedy wolę posiedzieć w spokoju, w lesie, samotnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie potrafię wybrać. Raz potrzebuję ciszy i spokoju, a raz po prostu muszę pożyć w hałasie. Zależy to od mojego samopoczucia, nastroju.

Poza tym jeśli hałas, to nie taki jak na zdjęciu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie lubię hałasu, nie potrzebuję go, bez względu na nastrój, czy inne wyżej wymieniane. Wystarczy, że mieszkam w centrum Krakowa.

Wolę lasy, łąki, polany, zadupia wszelkiego rodzaju, byle mało ludzi i mile widziany element surwiwalu; czyli pasuje mi życie sprzed ponad roku - lubuskie, miasteczko, w każdą stronę kilometr czy dwa i jestem na jakiś wirażkach, wycieczki, bagna, bunkry itd, wszystko to pasuje do opcji nr 1 więc ją wybieram.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wolę lasy, łąki, polany, zadupia wszelkiego rodzaju, byle mało ludzi i mile widziany element

Mam dokładnie tak samo, strasznie denerwuje mnie, ze teraz musze mieszkac w miescie, dlatego gdy weekenduje w domu staram sie odwiedziac swoje ulubione ciche miejsca.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zazwyczaj wolę spokój, ciszę, ale od czasu do czasu potrzebuję pobyć w tłumie, by znów zatęsknić i cieszyć się spokojem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh, zanim otworzyłam temat, stwierdziłam, że hałas, jednak jak zobaczyłam te zdjęcia pomyślałam, że spokój jest najpiękniejszą rzeczą na świecie :P

Ale jednak lubię hałas, mimo wszystko-lubię zabawę, lubię jak coś się dzieje, lubię ruch, dynamikę.

Doceniam tez spokój-cisza, harmonia, odpoczynek.

Zależy od dnia i humoru ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem typem człowieka, który ponad wszystko ceni sobie ciszę i spokój.

ale czasami są takie dni kiedy po prostu muszę wyjść i się wyszumieć:)

Zgadza się.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie umiem długo wytrzymać w ciszy, cisza mnie przeraża.

Ale za hałasem też specjalnie nie przepadam- wszystko zależy od mojego humoru.

Wybieram więc łono natury z mp3 i słuchawkami w uszach ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie wole cisze i spokój...jestem raczej typem samotnika. Kontakt z ludzmi, owszem, lubie miec ale wszystko w granicach zdrowego rozsadku. Co za duzo to nie zdrowo. Wole wybrać się sam gdzieś nad jezioro czy w las, pomyslec, odpoczac...Ale to nie znaczy, że nie lubie się tez dobrze pobawić...lubie imprezy, koncerty itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz