Ganja1522

Technikum lub liceum o profilu kosmetycznym?

2 posty w tym temacie

Hejka! Mam pytanko raczej do osób z Krakowa lub okolic podobno w Krakowie jest technikum kosmetyczne. Wiem że liceum o profilu kosmetyczno fryzjerskim jest... ale w

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Cytat na dzień dzisiejszy
      Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe.

-Demokryt
    • Związek
      Już jest dosyć dużo tematów z tego zakresu - chociażby https://m-forum.pl/topic/259-milosc-na-odleglosc/?page=5#comment-230020 Czasami dobrze jest zaglądnąć w lupkę zanim założy się nowy temat
    • Związek
      Co sądzicie o związkach na odległość? Czy taki związek ma szansę przetrwać?
    • Dead Island
      Dla mnie Dead Island i Dead Island Riptide są najlepszymi grami, z jakimi kiedykolwiek przyszło mi się spotkać. Chylę czoła ku polskim twórcom, którzy odwalili naprawdę kawał dobrej roboty. Kolejną super sprawą jest fakt, że odnowili te dwie części na PS4 i XboxOne. Szkoda, że nie mamy przycisków w głowie, które pozwalałyby nam na resetowanie wybranych wspomnień bo do tej gry wróciłabym ze 100% chęcią, żeby móc przeżyć ją jeszcze raz, ale tak jakby nigdy się w nią nie grało. Smuci mnie jedynie to, że tworzenie gry przejęła później inna firma (Dead Island Escape - Fatshark) co jak dla mnie było już niewypałem. Nie wspominając o cudownie zapowiadającym się Dead Island 2, którego projekt wzięło w łeb (mam nadzieję, że się ogarną i gra niedługo wyjdzie). Techland porzuciło pracowanie nad kolejnymi częściami Dead Island na rzecz Dying Light. Ale czy na pewno dobrze zrobili? Jak dla mnie Dying Light nie umywa się do Dead Island choć jest również bardzo dobre.
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84369
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    Aguu15

• Tematów
      57879