Jump to content

Chłopak - tzw. LOVELAS

gwiazdkaa

Recommended Posts

Posted

Siemka:* Szukałam na forum ale nie znalazłam takiego tematu więc postanowiłam zapytać się was co myślicie o chłopakach którzy bawią się uczuciami innych ludzi? A może spotkała was sytuacja typu: Koleś się wami zabawił i rzucił jak zwykłą zabawkę? Proszę o dołączenia do rozmowy...

PS Również zapraszam kolesi do dyskusji bo może jakaś dziewczyna zabawiła się waszym kosztem?

Posted

Sama nie miałam takiego chłopaka, ale spotkałam się z takim facetem, który nie bawił się uczuciami innych, ale sam był strasznie zmienny uczuciowo. Nie wiedział kiedy tak naprawdę się zakochał... Ech... No, ale spotkałam się z dziewczyną, która tak robiła. Troszkę głupie to jej zachowanie.. I nie fair w stosunku do wielu osób... Zabawianie się uczuciami, granie z nimi uczuciowo. Jak już pisałam - nie fair.

Posted
Sama nie miałam takiego chłopaka, ale spotkałam się z takim facetem, który nie bawił się uczuciami innych, ale sam był strasznie zmienny uczuciowo. Nie wiedział kiedy tak naprawdę się zakochał... Ech... No, ale spotkałam się z dziewczyną, która tak robiła. Troszkę głupie to jej zachowanie.. I nie fair w stosunku do wielu osób... Zabawianie się uczuciami, granie z nimi uczuciowo. Jak już pisałam - nie fair.

Dziewczyny także igrają uczuciami innych. To wszystko jest żałosne. Jak można bawić się czyimś kosztem :(

Posted

Hmmm.. kiedyś poznałam pewnego chłopaka, wlasnie takiego. Na początku było wszystko super, mówił, że coś do mnie czuje i takie tam bzdety, ale dowiedziałam się od koleżanek jaki jest naprawdę. I co widzę? 2 dni późnieju z jakąś inną laską sie obścickuje na ławce. Miesiąc później pozaliczał już 5 innych lasek :roll:

Posted

Ja chyba zostałem potraktowany jak zabawka... tak mi się wydaje...

najpierw rozkochują w sobie a potem rzucają jak by nigdy nic ;/

Posted
Hmmm.. kiedyś poznałam pewnego chłopaka, wlasnie takiego. Na początku było wszystko super, mówił, że coś do mnie czuje i takie tam bzdety, ale dowiedziałam się od koleżanek jaki jest naprawdę. I co widzę? 2 dni późnieju z jakąś inną laską sie obścickuje na ławce. Miesiąc później pozaliczał już 5 innych lasek :roll:

Prawie wszyscy faceci są tacy sami – zaliczyć i zostawić. To ich teoria.

[ Dodano: Nie Lut 18, 2007 18:43 ]

Ja chyba zostałem potraktowany jak zabawka... tak mi się wydaje...

najpierw rozkochują w sobie a potem rzucają jak by nigdy nic ;/

Jeżeli cię rozkochała a potem rzuciła jak gdyby nic się nie stało to bankowo zostałeś potraktowany jak zabawka :(

Posted

[fquote]Jeżeli cię rozkochała a potem rzuciła jak gdyby nic się nie stało to bankowo zostałeś potraktowany jak zabawka Sad[/fquote]

no to super ;/

co za życie ;/

naszczęście pojawiła się tzw "pocieszycielka" "D hihi

Posted

@gwiazdkaa:

[fquote]

Prawie wszyscy faceci są tacy sami – zaliczyć i zostawić. To ich teoria. [/fquote]

Oj nie mów, że wszyscy tacy są, ja bym tak nie robił, bo według mnie to jest chamskie... I dosyć niedawno spotkałem taką dziewczyne i na 2-gi dzień mi przeszło... było minęło.... i to ona bawiła się 3? 4? (lub więcej kto wie) naraz.

Równie, dobrze mógłbym powiedzieć, że każda dziewczyna jest taka... ale nie jest. :wink: I taka osoba, która gra sobie czyimiś uczuciami, prędzej czy później przejedzie się na tym... i będzie szukała wsparcia.

Posted
moze on nie potrafil jej przy sobie zatrzymac. Dziewczyna/chlopak ktory sie bawi innymi, zawsze trafia na kogos kto go przy sobie zatrzymuje.

Chyba, że ten ktoś wcale nie chce zostać przy kimś na dłużej.

Boi się uczucia.

Albo tego, że już nie będzie 'wolny'.

Posted
aiwne fanki kolesia ktory nic soba nie prezentuja sa rownie zalosne tak on sam.

Może i tak, ale czasem nie jestesmy tylko fankami, tylko kochamy ..

Zostałam tak potraktowana, trwa moj powrót do rzeczywistości ..

Trudne .

Ale da sie

Chyba , nie polecam takiego uczucia :/

Posted

Nie spotkałam, ale zapewne są i napewno jest ich dużo, niektórzy nie robią tego celowo, poprostu szukają ciągle tej jedynej - niestety kosztem innych :(

Posted

miałam takiego chłopaka... to było coś okropnego chodze z nim a po paru dniach dostaje esa że znalazł sobie nową miłość... na początku byłam wk******a ale teraz on jest moim dobrym kolegom:)

Posted

Mam kumpla który chodzi z dziewczynami tylko i wyłącznie po to żeby potem swojemu koledze powiedzieć 'a ja miałem 30' np. :P

Posted
naszczęście pojawiła się tzw "pocieszycielka" "D hihi

No to miałeś szczęście. Farciarz z ciebie wiesz :P

[ Dodano: Nie Lut 18, 2007 23:09 ]

Oj nie mów, że wszyscy tacy są, ja bym tak nie robił, bo według mnie to jest chamskie...

Napisałam prawie wszyscy :P Znam kilku którzy tak nie traktują dziewczyn...

Posted

Oj, droga gwiazdko, nic nie przychodzi odrazu. :P Napewno znajdziesz kiedyś super faceta 8) i daleko szukać nie będziesz musiała.

Posted
co myślicie o chłopakach którzy bawią się uczuciami innych ludzi?

Niecierpie takich osob.

A może spotkała was sytuacja typu: Koleś się wami zabawił i rzucił jak zwykłą zabawkę?

tak sie złożyło ze praktycznie za kazdym razem.

Posted

Znam kilku takich, ale raczej trzymam się od nich z daleka. Kilka razy rozmawiałam z nimi, myślałam, że może mają taką opinię ale są normalni(tak, tak babska naiwność) ale okazało się, że rozmowa zawsze sprowadzała się do określonych tematów. Tacy ludzie nie są godni uwagi, czy szacunku, oszukują, bawią się uczuciami(może sami są z nich wyprani?) z moich doświadczeń wynika, że najczęściej są płytcy, podchodzą do wszystkiego bardzo egoistycznie.

Znam jedna dziewczynę podobnego typu. W sumie to jest całkiem w porządku, inteligentna, oczytana, zabawna, ale jeżeli chodzi o sprawy damsko-męskie całkowicie się zmienia. Po 2 latach znajomości z nią powiedziała mi w końcu, że kiedyś ktoś ją zranił, dlatego jest taka. Nie rozumiem tego, jak można za jednego idiotę mścić się na wszystkich facetach:/ Oczywiście pracuje nad nią;)

Posted

Ja spotkałem taka dziewczynę podobała mi sie ale gdy poznałem jej charakter to juz mi sie przestała podobać zalecam trzymać sie od takich ludzi z daleka. :|

Posted
Oj, droga gwiazdko, nic nie przychodzi odrazu. :P Napewno znajdziesz kiedyś super faceta 8) i daleko szukać nie będziesz musiała.

Mam nadzieję że poznam jakiegoś normalnego faceta :)

[ Dodano: Pon Lut 19, 2007 16:32 ]

co myślicie o chłopakach którzy bawią się uczuciami innych ludzi?

Niecierpie takich osob.

A może spotkała was sytuacja typu: Koleś się wami zabawił i rzucił jak zwykłą zabawkę?

tak sie złożyło ze praktycznie za kazdym razem.

Przykro mi :(

[ Dodano: Pon Lut 19, 2007 16:35 ]

Znam kilku takich, ale raczej trzymam się od nich z daleka. Kilka razy rozmawiałam z nimi, myślałam, że może mają taką opinię ale są normalni(tak, tak babska naiwność) ale okazało się, że rozmowa zawsze sprowadzała się do określonych tematów. Tacy ludzie nie są godni uwagi, czy szacunku, oszukują, bawią się uczuciami(może sami są z nich wyprani?) z moich doświadczeń wynika, że najczęściej są płytcy, podchodzą do wszystkiego bardzo egoistycznie.

Znam jedna dziewczynę podobnego typu. W sumie to jest całkiem w porządku, inteligentna, oczytana, zabawna, ale jeżeli chodzi o sprawy damsko-męskie całkowicie się zmienia. Po 2 latach znajomości z nią powiedziała mi w końcu, że kiedyś ktoś ją zranił, dlatego jest taka. Nie rozumiem tego, jak można za jednego idiotę mścić się na wszystkich facetach:/ Oczywiście pracuje nad nią;)

Tacy faceci myślą tylko o jednym niestety :? No i twoją kumpelę troszkę rozumiem ale i tak mi się wydaje że źle robi...

Posted

[fquote=gwiazdkaa]Również zapraszam kolesi[/fquote]

Znasz słowo mężczyzna albo chłopak ? :P

Nie, nie zostałem potraktowany jak zabawka, uważam jak kogoś wybieram ;)

Posted

Dla mnie takie osoby są skończone...

Rok temu kręciłam z chłopakiem, zerwałam z nim po pewnym czasie i on niestety odebrał to jakby był moją zabawką. No wynikło z tego powodu wiele niemiłych sytuacji ale cóż... Teraz jak sie nad tym bardziej zasanawiam to zaczynam w wierzyć. Przez to straciłam szacunek do siebie.

Posted

choć i tak to boli. Ale jednak już mnie.

Wolałbym jednak żeby pocieszycielki nie było a było wszystko bardzo dobrze i po mojej myśli

no ale cóż.

Co ma byc to będzie

Posted
[fquote=gwiazdkaa]Również zapraszam kolesi[/fquote]

Znasz słowo mężczyzna albo chłopak ? :P

Nie, nie zostałem potraktowany jak zabawka, uważam jak kogoś wybieram ;)

Tak znam takie słowo :)

[ Dodano: Pon Lut 19, 2007 19:06 ]

choć i tak to boli. Ale jednak już mnie.

Wolałbym jednak żeby pocieszycielki nie było a było wszystko bardzo dobrze i po mojej myśli

no ale cóż.

Co ma byc to będzie

No tak ale jakbyś został sam bez pocieszycielki to na pewno byś bardziej myślał o tamtej...