• Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Followers0
Ozzy

Thorgal

Recommended Posts

Spotkal sie ktos? ;)

Seria 29 komiksow opisujacych wspaniale przygody dziecka bowogow - Thorgala. Wszystko oplecione faktami z nordyckiej mitologii oraz z wielka nuta doskonalej fantastyki. Nie ziemsko wciga, pochlania sie kazde kolejne czesci.

Caly komplet kosztuje ok. 500 zlotych ^^ Mi udalo sie kupic juz 10 czesci za 40 ;)

Share this post


Link to post
Spotkal sie ktos? ;)Caly komplet kosztuje ok. 500 zlotych ^^ Mi udalo sie kupic juz 10 czesci za 40 ;)

No trochę drogawo, ale jeśli to jest stare i trudno to dostać, to się nie dziwię (chciałem nabyć kiedyś stare książki Feista, ale było 200 stówy za cztery).

Z komiksów fantastycznych to czytałem tylko raz kiedyś "Gajowego Nikitycza". Słyszałem o Thorgalu, ale nigdy nie widziałem tych komiksów.

Share this post


Link to post

Oh jaaa, jedno z najwyraźniejszych (i najlepszych) wspomnień mojego dzieciństwa ^^ Jak chyba większość zaczytywałam się w przygodach Thorgala, Aaricii, Jolana, Kriss de Valnor... ogromny sentyment, po dziś dzień to jedna z moich ulubionych [jeśli nie najulubieńsza] pozycja z rodzaju komiksu. Niestety w bibliotekach dostępne są jedynie starsze części, a za najnowsze albumy dostępne w księgarni trzeba płacić jak za zboże :/

Share this post


Link to post

Za gówniarza też zaczytywałam się w przygodach Thorgala,niestety ostatnią częścią,którą przeczytałam było chyba "Piętno Wygnańców"

Share this post


Link to post

Pamiętam, w bibliotece na dolnej półce zawsze był.

Mam kilka numerów za sobą, prawie większość. W sumie od Thorgala zaczęła się przygoda z komiksem.

Share this post


Link to post

Mój wujek ma multum starych komiksów i tym jest Thorgal. Czytałem kilka i powiem, że ciekawe. Niestety nie czuję dalszej potrzeby kontynuowania przygody z nim.

Share this post


Link to post
O 21.06.2012 at 10:17, Kerosine napisał:

Niestety w bibliotekach dostępne są jedynie starsze części, a za najnowsze albumy dostępne w księgarni trzeba płacić jak za zboże :/

To już nie jest problem - wszystkie 36 na tę chwilę wydanych w Polsce tomów serii głównej oraz 22 trzech pobocznych znajdują się na karcie pamięci mojego tabletu w jednym wspólnym katalogu. Te nowsze nie zawsze niestety dorównują klimatem [a nawet, ośmielę się rzec, poziomem fabuły] pierwszym, najbardziej "świeżym" i pełnym magii częściom cyklu, to chyba jednak w dużym stopniu naturalne i nieuniknione w przypadku tak długiej serii [z pewnością w znacznej mierze wynika także z sentymentu - czas barwi wspomnienia i idealizuje przeszłość]. Nadal klasyk mojej biblioteczki :rolleyes:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  • Kalafior_Grozy
  • yiliyane
  • gressip
  • Szymonnn
  • eugenia swiech
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Posts

 • Recent Status Updates