zaq

Egzamin Gimnazjalny 2009

Recommended Posts

Siemka !

Jak wam poszedł egzamin?

Ile spodziewacie się punktów?

Mi osobiście pisało się na lajcie :D wszystko napisałem. tylko te zamknięte były pokopane. Spodziewam się 30-40 pkt ;] Jeszcze to powstanie listopadowe :D zaznaczyłem 1863... załamka. choć słyszałem poprawną odpowiedź nie zmieniłem jej

dobrze mi poszło, może nawet maxik będzie :D no wątpię zawsze się straci na tych długich formach wypowiedzi (podanie i rozprawka) ale resztę mam dobrze :razz: :razz:

ej i wie ktoś kiedy i gdzie będą odpowiedzi?? będą dzisiaj?? ; >

Podanie trochę skopałam. Bo na początku nie wpisałam adresu. Może z 3,4/6 będę z tego miała. Rozprawka bardzo łatwa. Dałam przykład Słowackiego, Kaminskiego i Columba. Pytania zamknięte.. hm, nie aż tak źle. Ponad 35 na pewno. Może do 40 dobije..

date powstania mam dobrze, nie wiem czy ulozylam dobrze ciag przyczynowo skutkowy, ale test byl prosty, jestem zadowolona :mrgreen:

Prosty, rozprawka mi podeszła, jestem zadowolona. O powstaniu listopadowym akurat wczoraj czytałam, więc mam dobrze.

Jakoś poszło :D

Otwarte gites, zamknięte hmm zobaczymy.

Ale ładny byłem :D

Liczę na 35 i będzie gites chociaż nie przeszkadza mi jeśli będzie więcej

Bez podania i rozprawki mam gdzies z 25 pkt. Troche zamkniete zrypalem.

Podanie chyba bylo troche bezsensu. Jak pisze w imieniu samorzadu to czyj adres mam podać? o0

18/20 pkt z zamkniętych :) bez podania i rozprawki jakieś 25,26...

Dobrze jest xDD

A w podaniu podałam adres osoby (zmyślonej oczywiście) a w podaniu napisałam, że w imieniu samorządu itp.itd.

Nie wiem czy to dobrze...

18/20 z zamknietych ^.^

Zawaliłam tą całą datą powstania.

Tak to w sumie aż takie trudne nie bylo.

Śreednio...Chciałabym z 40 mieć -.-

No ale zobaczymy...

Boje sie jak podanie mi wyszlo ^.^

I co do rozprawki...Chciałam podać przykład "W 80 dni dookoła świata" i dałam autora Jonathan'a Carol'a xD

No ale mam więcej przykładów bo tego Kamińskiego, Małego Księcia i Kolumba.Więc może jakoś będzie...;P

Gorzej jutro.. ^.^

Nie jestem pewna, czy rozprawkę mi uznają, bo pokręciłam tam wszystko z tego stresu xd

ale myślę, że bez rozprawki będzie gdzieś tak z 30 pkt. (jednak w głębi duszy liczę, że rozprawkę mi uznają ;D)

Cóż.... nie wiem jak otwarte ale zamknięte typowo zje***em :|

szczerze mówiąc jestem w lekkim szoku, że można aż tak źle to napisać

WTF??

Ja za zamknięte będe miał ok. 16/20 pkt więc troche skopałem...

A te krótkie otwarte mam raczej dobrze. Rozprawka i podanie też dobrze napisałem więc maxymalnie będę miał ok 43pkt, a minimalnie skńocze na 16 :P

Temat rozprawki: "Wyprawa, wędrówka, tułaczka.. - podróż ma wiele imion" ;) Moim skromnym zdaniem nieidealny.

Z podaniem miałam pierwszy kontakt na jakiś dwóch ostatnich lekcjach polskiego. Zawsze zerkam na ostatnie strony arkusza, żeby móc pomyśleć w między czasie nad wypracowaniem. Niepotrzebnie się zestresowałam tym nieszczęsnym podaniem, które zobaczyłam kartkę wcześniej i zawaliłam z przypisem do tekstu! Z przypisem! Jestem ślepa!

Ze wstępnych kalkulacji wg Gazety.pl wnioskuję, że z opublikowanych zamknięto-otwartych mogę mieć z 26,27/29.

A nie wiecie może czy przy podaniu powinno się podać nr. telefonu?

Nigdzie nie znalazłam na to jednoznacznej odpowiedzi, bo ja napisałam i adres, i numer telefonu, i adresata, i nadawcy.

Ogólnie rzecz biorąc test był prosty, tylko kurcze nerwy zrobiły swoje.

Wolę się w pewien piękny, słoneczny czerwcowy dzień mile zaskoczyć, niż przykro rozczarować, więc staram sobie nie liczyć za bardzo punktów.

Trochę jestem zła, bo popełniłam śmieszne błędy, ale tak to już bywa.

19/20 z zamkniętych dobrze. I prawie całe podanie. Oby rozprawka mnie wyratowała ;]

Nic dodać nic ująć :) Tylko, że ja te kótkie w otwartych miałam na max

Dodano 22 Kwi 2009, 22:45:14:

hm.... jak myślicie za nie napisanie

Od: xxxx

Do: xxx

Dużo punktów odleci z tym ze data jest i napisane jest od kogo podanie złożone.

A wg Interii 21 mam dobrze. :D Czyli jeszcze więcej.

A ile było punktów za całe podanie? 6?

edit.

Wydaję mi się, że za te kogo do kogo to jakieś 1,2 pkt.

tak 6 :]

ps. Jak myślicie ? opłaca się zażalenie do dyrektora pisać, że nauczycielka przez 15-20 kręciła się i bawiła się światłem ( to znaczy zapalała i zgaszała :D) jak napisałem bez rozprawki 26-28 ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

• alegoria
    • Filip
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Kerosine
      czasami mam wrażenie, że..
      ... będąc obdarzoną - podobnie jak reszta ludzi - zmysłem wzroku pozwalającym na jakże znaną i swojską percepcję świata w zakresie światła widzialnego dodatkowo widzę jeszcze skrawek nadfioletu. Tak, to jest metafora.
    • yiliyane
      Książka, którą aktualnie czytasz
      Troy Denning - Niezwyciężony
    • yiliyane
      Burza wokół ostatniej działalności aktywistów LGBT i reakcji władz
      Myślę, że to jest bardzo nieodpowiedni moment, żeby organizować jakiekolwiek zgromadzenia. Póki nie ma przepisów prawnych odbierających osobom nieheteronormatywnym podstawowe prawa człowieka (np. gdyby w prawie polskim pojawiło się dopuszczenie stosowania przemocy, więzienia i/lub izolowania takich osób ze względu na ich nieheteronormatywność), póty nie walczą oni o prawa, a o przywileje. A walkę o przywileje warto zostawić na czas, kiedy pandemii już nie będzie. Nie tylko dlatego, że zgromadzen
    • Kalafior_Grozy
      O czym teraz myślisz?
      Smartfony powinny z poziomu software'u uniemożliwiać kręcenie filmów w pionie automatycznie obracając kadr o 90 stopni.
    • Kalafior_Grozy
      Wasz ostatni zakup.
      Dwa śpiwory typu "mumia" i zajebiście mocna latarka typu "szperacz", która świeci tak mocno, że z 8 piętra w nocy mogę liczyć psie gówna na trawniku. No genialna jest ^^