**Aga_16**

sex bez miłości ...

Recommended Posts

Co myślicie o stosunku bez miłości ?

Czy wg Was trzeba kogoś kochać i być z nim aby to zrobić ?

Osobiscie nie wyobrazam sobie seksu bez milosci :roll:

Ale sa osoby co tak robia , nie rozumiem ich, wg. mnie to takie plytkie zaspokajanie potrzeb :roll:

Jestem człowkiek z zasadami, nigdy nie pójde do łóżka z kobietą którą nie kocham. A Ci co tak robią, to hmm, olewam to, jak się zgadzają oboje na to, niech sobie robią co chcą :P

a jednak się to zdarza

dziwek jest dużo na tym świecie

Nigdy nie mów nigdy ;)

Jeśli ma do tego podstawy, to może tak twierdzić.

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w moim życiu. Seks bez zobowiązań do niczego nie prowadzi, tylko poniża własną godność. Choć dla wielu słowo to nie ma jakiegokolwiek znaczenia.

Zależy,kto ma jakie pojecie miłosći....Niektórzy uważają,że miłość zdarza się raz w życiu,a niektórzy uważaja,że "zauroczenie" druga osoba to tez jest już miłosc.I tu trzeba zauważyć,kto do jakiej grupy należy.

Jeżeli uważacie ,że nalezycie do tej pierwszej grupy.....To zaczynam sie bać o przyszłość ...Bo będzie nas coraz mniej....

Nigdy nie będę kochać się z mężczyzną, którego nie kocham, to wbrew moim zasadą.

jak dla mnie jest to nie moralne :D sex jest dal mnie jest dowodem miłości do drugiej osoby więc wszystko sie kumuluje że nie powinno się tego robić, ale ludzie są rózni są i tacy którrzy to praktykują ale ja tego nie popieram ;)

Bez miłości nie ma sexu :P ... sex jest nagrodą wiec sex bez milosci nie wchodzi w gre :P

a jednak się to zdarza

dziwek jest dużo na tym świecie

meskich i damskich!

seks bez milosci, milosc bez seksu....nie mozliwe !

Cnotliwa mamy mlodziez. Giertych moglby byc dumny, ale szczerze mowiac nie wierze w te gorace zapewnienia. Przynajmniej nie wszystkie.

A ja... na dzien dzisiejszy dla mnie to sie wyklucza, ale wychodze z zalozenia "nigdy nie mow nigdy".

Nigdy prze nigdy bym tego nie zrobiła jeśli bym kogos nie kochała

i osoby które to robią sa według mnie płytkie puste i łatwe

Ja uważam tak by był sex musi być miłość. Nie wyobrażam sobie sexu bez miłości to nie dla mnie.

Ja też nie poszłabym do łóżka bez miłości.

Bo czułabym się naprawdę okropnie.

A seks to dla mnie wyraz naprawdę olbrzymiego zaufania i miłości.

No i jeszcze nie jestem gotowa ;)

Ne wyobrażam sobei seksu bez miłości...dla mnie tzw." szybkie numerki" sa dla ludzi ktorzy zyja tylko zabawa ale jednak seks to ne jest zabawa. Takiej "zabawy" konsekwencje moga sie okazac duzym zmartwieeim dla obu stron...Jestem zdanai ze ne powinno sie tego robic bez milosci...ale niestety czasami hormony biora nad ludzmi gore co wcale ne jest pozytywne...

Nie wyobrażam sobie uprawiania sexu z kimś, komu nie ufam, kogo nie znam a tym bardziej nie kocham.

Nie jestem jakąś dziwką, żeby sypiać z każdym :| no, może nie z każdym ale z napotkanym nieznajomym.

Co myślicie o stosunku bez miłości ?

Czy wg Was trzeba kogoś kochać i być z nim aby to zrobić ?

Według mnie do łóżka powinno się iść z osobą którą się kocha :)

ale popieram laski ktore tak robia! nie mam nic do nich chyba ze sie kurwia na prawo i lewo to co innego ale jak chca zaspokoic swoje potrzeby to czemu nie:P chlopacy tez lataja od jednej dupy do drugiej to czemu dziewczyny by nie mogly:P heh kazdy ma inny poglad na ten temat pozdrawiam:*

jak dla mnie seks bez miłości to oznaka braku szacunku dla innej osoby, świadczy to także o tym, że dana osoba jest 'łatwa". Jak dla mnie takie osoby to dz..i i męskie dz..i . W moim przypdaku mam zamiar uprawiać seks tylko z osobą, którą kocham i będzie to wspólna decyzja.

PS. Ewentualnym odstępstwem są chyba ludzie, którzy mają świra na punkcie seksu i podchodzą do tego w ten sposób, że w danym dniu zakochują się w kimś i się bzykają, a następnego dnia zauważają, że do siebie nie pasują, ale to niemoralne i nienormalne jest.

jak dla mnie seks bez miłości to oznaka braku szacunku dla innej osoby, świadczy to także o tym, że dana osoba jest 'łatwa". Jak dla mnie takie osoby to dz..i i męskie dz..i . W moim przypdaku mam zamiar uprawiać seks tylko z osobą, którą kocham i będzie to wspólna decyzja.

PS. Ewentualnym odstępstwem są chyba ludzie, którzy mają świra na punkcie seksu i podchodzą do tego w ten sposób, że w danym dniu zakochują się w kimś i się bzykają, a następnego dnia zauważają, że do siebie nie pasują, ale to niemoralne i nienormalne jest.

Też tak uważam że dziewczyny i chłopacy którzy się piep... na lewo i prawo to męskie i żeńskie dziw...

Na pewno nie trzeba kochać, żeby pójść razem do łóżka. Namiętność, pożądanie, przyciąganie - to musi być.

Wiadomo, człowiek nie krowa, żeby poglądów nie zmieniał - niemniej na dzień dzisiejszy seks bez miłości dla mnie nie istnieje.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• michaelowax3
      Wasze osiągnięcia w sporcie ?
      Mam trochę pucharów za pierwsze miejsca w amatorskich maratonach rowerowych. Najwięcej 90 km podczas maratonu przejechane w trzy godziny mniej więcej.
    • Shady-Lane90
      Prawda czy fałsz?
      Prawda. Jestem zimnolubna, toteż w moim pokoju przez cały rok są otwarte oba okna. Problem jest, kiedy na dachu zalega śnieg (mam okna dachowe) - wówczas ciężko je otworzyć. Temperatura, w jakiej czuję się najlepiej, to 16 stopni. Staram się więc właśnie taką utrzymywać we własnym pokoju. Obgryzasz paznokcie.
    • Shady-Lane90
      Gry karciane
      Jestem debilem, jeśli chodzi o gry karciane. Za dzieciaka dużo grałam z wujkiem w "wojnę". I przez wiele lat była to jedyna gra karciana, w jaką potrafiłam grać (poza układaniem pasjansa oczywiście) ;D   Z biegiem lat nauczyłam się także grać w makao. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o moje zdolności w gry karciane. Chętnie nauczyłabym się jeszcze czegoś, ale myślę, że mogłabym mieć problem z tym, że przegrywam, więc wolę nie ryzykować ;D 
    • Shady-Lane90
      Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?
      Nostalgicznie. Kochałam ten numer, kiedy byłam gówniarą. 
    • Shady-Lane90
      Ile macie najbliższych osób?
      Nie prowadzę listy, na którą wpisuję bliskie mi osoby. Jest ich kilka. Oczywiście przede wszystkim są to rodzice. Jeżeli chodzi o bliskich, niespokrewnionych, to myślę, że do grupy takich naprawdę bliskich mi osób zaliczyć mogę około 5.