iguana_punk

dwuczęściowy JĘZYK

Recommended Posts

Szczerze mówiąc podoba mi się. Nie wiem czy byłabym w stanie sama to zrobić, ale u innym bardzo mi się to podoba. Rzecz gustu. : ]

Proces bardzo, bolesny i trochę bezsensowny. W moim odczuciu nie wygląda to ładnie na tyle, by poddać się czemuś takiemu, jednak kiedy widzę to na kimś to jestem żywo zainteresowana i uważam, że może być to nawet przyjemne np w pocałunkach :twisted:

Przeczekaj jeszcze chwilę i zrób to jeżeli na prawdę będziesz pewien. Uważam, że to nie jest łatwa decyzja

A co do pracy... Pewnie zależy. Wiadomo, że jedni ludzie są bardziej tolerancyjni inni mniej...

Tyle, że odstrasza mnie myśl o bólu, jak to się goi wszystko, puchnie, trudno mi sobie wyobrazić.... ;[

Więc gdyby mi się to nawet podobało, nigdy bym się na to nie odważyła. Przeraża mnie już wizja dotknięcia jakimś metalem mojego języka, krew w ustach, fu... Szczerze mówiąc, cieszę się, że nie wiem dokładnie, jak wygląda cały zabieg.

wiem że potem trudno pewnie dostac pracę z takim językiem

A o to akurat najmniej bym się martwiła. Przecież decydując się na coś takiego jest się raczej świadomym wszelkich następstw i z reguły potrafi się sobie z tym poradzić. Nikt, komu bardzo zależy na jakiejś pracy, nie zdecyduje się raczej na przepołowienie (uj!) języka.

A poza tym - ból, ból i jeszcze raz wielki BÓL.

Fuuu... Nie, nie i jeszcze raz nie! Nigdy nie zrobiłabym sobie czegoś takiego, widok u innych by mnie pewnie odrzucał (no ale co do tego nie jestem pewna, bo nigdy na żywo czegoś takiego nie widziałam). Ale Twój język, Twoje życie, więc rób co chcesz :P

ogólnie jakieś większe i czasami te mniejsze ingerencje w ciało człowieka nie podobają mi się

Mam dokładnie tak samo. Nie podobają mi się ani tatuaże, ani piercing, a tym bardziej coś takiego jak przepołowienie języka. Ogólnie takie zabiegi kojarzą mi się z powrotem do plemiennych tradycji, wg których ilość modyfikacji ciała zależy od statusu społecznego...

No co Wy.

Nie to, żebym swojego faceta miała namówić na taki język, bo nigdy nigdy, ale strasznie mnie kręci. Strasznie! Rozpołowiony język jest taki zwierzęcy, nawet pociagający i podniecający. Zastanawiam się, jak taki koleś całuje, bo przecież to musi być niesamowite doświadczenie. Dla mnie język jest niezwykle seksualny, a rozdwojony... Zdecydowanie dopisane jest do moich rzeczy, których chciałabym bardzo doświadczyć, zanim powiem komuś "tak" i mowy nie będzie o żadnych tego typu przygodach ; )

wiem że potem trudno pewnie dostac pracę z takim językiem itd.

Jak nie będziesz wywalać języka na rozmowie kwalifikacyjnej to trudności nie będzie :P

Co do podobania, to nie bardzo. Co prawda, czy ktoś ma, czy nie, mi to wisi, niech sobie ma. Ale sam bym nie zrobił sobie czegoś takiego. ;)

Człowiek jaszczurka i tyle w tym temacie. Jak dla mnie fatalne, jeśli ktoś na prawdę chce się wyróżnić w tym szarym tłumie jest milion bilion różnych bardziej estetycznych i fenomenalnych pomysłów. Po coś się ma jeżyk w jednej całości, na czort jakieś wyuzdane zmiany.

A feee, fuuj obrzydlistwo. Brzydziłabym się czymś takim. Gdybym spotkała chłopaka z takim językiem skreśliłabym go od razu na miejscu. Ohyda

Ja uważam, że to bardzo fajna modyfikacja, pewnie sama bym sie na to skusiła, gdyby nie to, że jestem jakoś bardzo emocjonalnie przywiązana do swoich kolczyków :mrgreen: Co do tego, że z takim językiem trudno znaleźć pracę, to nie wydaje mi się, żeby pracodawca oceniał stan techniczny naszego języka tylko kwalifikacje. Myślę też, że niedługo w ogóle nie będzie takich problemów, ponieważ stajemy się coraz bardziej otwarci na tego typu rzeczy. Wytatuowani i wykolczykowani ludzie nie są już przecież rzadkością. Społeczeństwo staje się coraz bardziej tolerancyjne na modyfikacje, więc czemu nie? (;

A feee, fuuj obrzydlistwo. Brzydziłabym się czymś takim. Gdybym spotkała chłopaka z takim językiem skreśliłabym go od razu na miejscu. Ohyda

A szkoda, bo mógłby mieć bardzo ciekawą osobowość. Szkoda, że w XXI w ludzie dalej stereotypowo patrzą na innych ludzi i jak ktoś zrobi coś, co wg schematu jest jakośtam niedopuszczalne, często jest skreślany przez resztę.

Generalnie mi się nie podoba takowa modyfikacja. Osobiście nigdy bym się nie odważyła na takie coś, ale jeżeli komuś się podoba, no to czemu nie. Nie mam nic przeciwko takim osobom, nie jestem w żaden sposób negatywnie nastawiona w stosunku do takich ludzi.

A szkoda, bo mógłby mieć bardzo ciekawą osobowość. Szkoda, że w XXI w ludzie dalej stereotypowo patrzą na innych ludzi i jak ktoś zrobi coś, co wg schematu jest jakośtam niedopuszczalne, często jest skreślany przez resztę.

Ja bym tu raczej obarczył winą osobę, która poddała się tej modyfikacji. Trzeba było się w porę pierdolnąć w łeb. To nie ma nic wspólnego ze stereotypami. Jeśli karzesz sobie uciąć ręce i nogi, bo chcesz wyglądać jak wąż i "wyrazić siebie", to z jakiej racji oczekujesz ode mnie tolerancji? Ja rozumiem, że niektórzy po prostu muszą okaleczyć swoje ciało, bo chcą koniecznie wyodrębnić swoje cudowne i indywidualne "JA", ale bez przesady. Jeżeli robisz ze swoim ciałem coś, co obrzydza 90% procent społeczeństwa to nie żal się potem, że ktoś cię nie akceptuje, bo to jest śmieszne.