iguana_punk

dwuczęściowy JĘZYK

Recommended Posts

Yyy...szczerze mówiąc nie widziałam jeszcze czegoś takiego, ale jakoś nie bardzo mi się ten pomysł podoba..I jak sobie to wyobrażę to...właściwie nawet wyobrazić sobie tego nie mogę...Musi to okropnie wyglądać.

Hmmm czy mi sie to podoba? ciężko stwierdzić widziałam to w TVN w rozmowach w toku. Nie powiem śmieszne jest to :wink: Ja osobiście takiego czegoś bym sobie nie zrobiła, ale u kogoś mi to nie przeszkadza :] to strasznie boli ponoć sie jezyk przypala codziennie i po kawałku rozrywa brrr. Ale zastanów sie nad tym bo to jest język możeś stracić smak a na starośc to nie bedzie ładnie wygladać

Hmmm czy mi sie to podoba? ciężko stwierdzić widziałam to w TVN w rozmowach w toku. Nie powiem śmieszne jest to :wink: Ja osobiście takiego czegoś bym sobie nie zrobiła, ale u kogoś mi to nie przeszkadza :] to strasznie boli ponoć sie jezyk przypala codziennie i po kawałku rozrywa brrr. Ale zastanów sie nad tym bo to jest język możeś stracić smak a na starośc to nie bedzie ładnie wygladać

to samo mi mowili jak mialam przekluwac jezyk i babka strasznie z tego lała, bo mowiła ze na całym jezyku znajduja sie kubeczki smakowe a nie tylko na poczatku, masz z tyłu po bokach na srodku i na czubku wiec napewno smaku nie straci ;)

widziałam taki rozpołowiony język (nie na żywo xD w tv oczywiście) wg. mnie to wygląda co najmniej ohydnie! błe.. poza tym tak jak wcześniej napisało parę osób.. "będziesz miał/a wadę wymowy)

Nie podoba mi się to i sam zabieg musi bolec.... :( ale ile ludzi tyle upodobań,Narazie masz 17 lat więc ok ale jak bedziesz miał 40 lat to nie będzie to chyba pasowało. Niektórzy mogą sie przerazic wygladem Twojego języka i np nie pozwolic Ci pracowac z klientami... Ale to Twoja sprawa....

We mnie sama myśl o tego typu "ulepszeniu" (ozdobie? :/ ) budzi niemiłe uczucia, także tym bardziej nie chciałabym mieć z tym do czynienia na żywo. I po co to komu? Ni to przyjemne, ni to ładne, ni to ciekawe.

NIe podoba mi się to całkowicie. Wygląda obrzydliwie, poza tym ja to uważam za "zezwierzęcenie" samego siebie... Jak jaszczurka jakaś :shock:

Okaleczanie własnego ciała (a właściwie języka). Niepotrzebne, niefajne, nieładne.

Widziałam na jakimś forum o piercingu i tatuażach jak jakaś laska miała takie coś. Tylko że miała prawie do połowy języka przekrojony. Jedno jej zdjęcie fajnie wyglądało jak włożyła tam sobie taką małą różyczkę. Ale ogólnie nie podoba mi się takie coś i nigdy w życiu bym sobie nie rozcięła języka. Zwłaszcza że oglądałam filmik jak koleś miał język rozpoławiany i nie wyglądało to zachęcająco a patrząc na jego grymasy na twarzy i na to, że krwi tyle mu leciało, że lekko można było podstawić jakieś wiaderko to dziękuje bardzo :D

Ogladałem kiedys filmik z operacji "rozstrzepienia jezyka". Żałuje, ze usunieto go z portalu, którego reklamy tutaj nie bede popełniał. Powiem tylko, ze to smog.pl. By Wam zrecenzowac owy wytwor amatorsiek kinematografii musialbym uzyc słów typu rzygi, debilizm. Ze wzgledu na kulture nie zrobie tego.

Nie podoba mi się, zreszta jak i inne okaleczanie ciała. I nie rozumiem co sie w tym podobac moze? Niektórych podniecaja filmiki gdzie aktorzy uzynaja sobie rece piłkami do drewna - na tej samej zasadzie to działa?

bleee.... nie podoba mi sie to...

pozatym nie wyobrazam sobie jak z rozpolowionm jezykiem jesc, calowac sie, mowic... blee...

Ja miałam dwuczęściowy język :P

Kiedyś tak mocno się ugryzłam, że mój język przypominał język jaszczurki. Jednak długo to nie trwało bo szybko mi go zeszyli.

Tej konkretnej rzeczy o której piszesz nie widziałam na oczy, ale gdy sobie to wyobraziłam nie wyglądało to za ciekawie, wręcz strasznie.

Rozdwojone języki wyjątkowo mi się nie podobają. Patrząc na takowe od razu w mojej głowie pojawia się obraz, kiedy to taki język był w trakcie rozdzielania na połowę. Brrr.. aż mój zaczyna w takich chwilach pobolewać. :mrgreen: W życiu nie zdecydowałabym się na taki "zabieg". A ludziom, którym się to podoba i krzywdzą się w ten sposób gratuluję odwagi, bo to nie lada wyczyn.

Nie podobają mi się. Ba ! one przyprawiają mnie o ciarki. W życiu nie skrzywdziłabym tak swojego języka, aczkolwiek podziwiam ludzi, którzy zdecydowali się na taki czyn, za odwagę, bo ja bym się nie odważyła.

Osobiście uważam, że to bardzo obrzydliwe. Nie żebym była przeciwko, ale nie wyobrażam sobie mieć takiego jęzora i być z kimś, kto takowy posiada.

O ludzie, to jest takie paskudne, że w głowie mi się nie mieści jak można się tak okaleczyć. Aż mnie mój język, nigdy nieskalany choćby kolczykiem, zaczyna boleć.

Ni to ładne, ni to fajne. Nie rozumiem co ludzie w tym widzą. Jednak, jak widać coś w tym jest. No cóż są gusta i guściki i trzeba to uszanować, ale mnie osobiście to się nie podoba.