iguana_punk

dwuczęściowy JĘZYK

133 postów w tym temacie

jak dla mnie-odpada... bałabym się że będę seplenić albo tego ze na stare lata będę miałą problem z pracą - i jakoś tak dziwnie-70letnia babulka z takim jezorem-neee :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy nie widzialam takiego jezyka...chociaz ludzie nie chodza po ulicy z wywalonymi jezorami :P Wiec skoro tobie to sie podoba to nie widze przeszkod :) Tzn. Ty nie piszesz ze chcesz ten jezyk rozpolowic tylko ze ci sie podoba:P Ale pisze to tak na wypadek gdyby ci sie zachcialo :razz: Ja na przyklad chcialabym bardzo kolczyk w brwi. Tez spotkalam osoby ktorym takie ozdoby nie pasuja...nawet u innych co jest juz co najmniej dziwne...A Ty?? Podobaja ci sie kolczyki w tym miejscu??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze mówiąc to widziałem coś takiego i wygląda to żałośnie.

To po pierwsze.

Po drugie.

Jak ludzie reagują na takich ludzi?

Oczywiście jeśli ktoś podzieli sobie język to będzie się chwalił chodząc po mieście z językiem na wierzchu bądź często się oblizując by zwrócić na siebie uwagę. Być może uda im się ale w umyśle poważnego i dorosłego człowieka nakłada się myśl w głowie:

"Gdzie są rodzice?"

"Co to za czubek?"

"Rrrrany boskie potwór?"

"Co to jest, dziewczyna ? "

I tak dalej... czyli moja odpowiedź to znacznie NIE!

Powodzenia w szukaniu pracy xD ciekawe kto przyjmie klauna :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
czesć i czołem... strasznie podobają mi się rozpołowione języki i chciałam sie was zapytać,co wy o tym sadzicie? Bo ogólnie wśród moich znajomych budzi to raczej negatywne uczucia, a mi się tak dziko podoba.... wiem że potem trudno pewnie dostac pracę z takim językiem itd.,ale powiedzcie mi tylko-CZY WAM SIĘ TO PODOBA???

przesadna próba ukazania swojej indywidualności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeśli już chcesz się zamienić w gada to może oprócz języka ztuninguj sobie całe ciało?? Świetnie będzie wyglądał model "wąż": obetnij kończyny, małżowiny uszne, nos i piersi, doszyj jakiś ogon, zgol włosy i wytatułuj się na zielono, albo wszczep sobie jakieś łuski np. od anakondy lub warana z Komodo... parodia... :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to jest na prawde głupota :!: jest taki koles na świecie co wygląda jak kot masakra jak chcesz wygladać jak odmienieć i zeby cie ludzie wytyklai palcem to rób z siebie wariata :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jeśli już chcesz się zamienić w gada

Dobrze, że w gada a nie w rybe.. bo ze skrzelami to byłby problem 8)

Topic: wg. mnie rób ta co chce ta. Jeżeli Ci się to podoba to sobie rozdwój język, przedłuż go i pełzaj po ziemi i sycz. Mi osobiście sie takie sztuczki nie podobaja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie popieram!

Czy mając 30 lat będziesz też chciała mieć taki język, będziesz dobrze się czuła? To rodzaj buntu, potrzeba wyróżnienia się wśród rówieśników?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

yyy widzialem to ale nie bardzo mi sie podobalo, wedlug mnie kolo ktory to zrobil chyba sie nudzil, to nie jest normalne zeby sobie jezyk na pol przecinac, i zakladam ze cholernie boli, jestem cekaw jak sie caluje z partnerka czy jej to nie przeszkadza :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmm mi się podobają. mialam jakiś czas temu zajawke na to, bliska byłam już to zrobić nawet. umowilam się juz na wizyte :Pale już opanowałąm się z tym. chociaż czuje, ze znowu powoli wraca, a to za sprawa taka, ze zobaczyłam, że można takowy jezyk zszyć i ładnie wyglada (pokazać artykuł?:P )

a i to sie nazywa tongue splitting :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm jak jesteś fanatykiem węży to może ci się to podobać, ale mnie to w ogóle nie kręci... :|

[ Dodano: Pią Mar 16, 2007 13:04 ]

BUUEEE!! magdam, jak obejrzałam ten film jak to sie robi to mało nie zemdlałam..!! Uch, niedobrze mi....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

heh moja daleka kumpela sobie zrobila xD na poczatku kiepsko wygladalo ale jak sie zagoiło no mrrrr :D straszny bol jest przy rozcinaniu skalpelem ale cuz... xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

heheh widziałam ten film....

zaje**ście to boli, ale widzicie jak się pan uśmiecha na końcu :twisted: heheh???

krwawi jak wieprzek, ale efekt koncowy- dziki 8)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie się to wydaje trochę straszne, miałam okazję oglądać takie języki tylko na zdjęciach i prawie spadłam z krzesła :) Co by było na żywo, uhuu... Ale jak chcesz sobie taki języczek strzelić, to trzymam kciuki 8)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
czesć i czołem... strasznie podobają mi się rozpołowione języki i chciałam sie was zapytać,co wy o tym sadzicie? Bo ogólnie wśród moich znajomych budzi to raczej negatywne uczucia, a mi się tak dziko podoba.... wiem że potem trudno pewnie dostac pracę z takim językiem itd.,ale powiedzcie mi tylko-CZY WAM SIĘ TO PODOBA???

PIĘKNIE !!!!!!!!

Sam nie pójdę na ten układ, ale bardzo oryginalny i odważny pomysł. Jeżeli Ci się podoba, to czmu nie masz tego zrobić ??? Bo inni mają o tym złe zdanie?? Pamiętaj, że język się szybko zrasta i można przeprowadzić proces odwrotny :) Przypadek: problem z pracą (no cóż tacy są ludzie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ja nie będe mieć dzieci, bo ja jestem chora na dziedziczną bezpłodność.

Mam nadzieję, że to jest żart, a nie głupota.

Wracając do tematu: jeżeli tak strasznie Ci się podoba rozpołowiony język, to proszę bardzo. Nikt Ci nie zabroni poeksperymentować, jednak ja nigdy bym tego nie zrobiła. A z resztą, 99% ludzi* ma takie samo zdanie jak ja na ten temat.

*[Nie potwierdzone żadnymi badaniami;)]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wg mnie to mega oblesne

nigdy nie pocalowalabym sie z kims kto ma taki jezyk , po prostu mnie to obrzydza.

jak jaszczur czy cos ble..

czlowiek ma taki jezyk jaki ma nie powinien tego zmieniac. (chodzi mi o kształt, kolczyk mi nie przeszkadza:P)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz