• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

iguana_punk

dwuczęściowy JĘZYK

Recommended Posts

czesć i czołem... strasznie podobają mi się rozpołowione języki i chciałam sie was zapytać,co wy o tym sadzicie? Bo ogólnie wśród moich znajomych budzi to raczej negatywne uczucia, a mi się tak dziko podoba.... wiem że potem trudno pewnie dostac pracę z takim językiem itd.,ale powiedzcie mi tylko-CZY WAM SIĘ TO PODOBA???

CZY WAM SIĘ TO PODOBA???

Absolutnie nie. Ktoś, kto decyduje się na taki krok w mojej opinii 'ma nierówno pod sufitem'.

[fquote=iguana_punk]rozpołowione języki [/fquote]

Nie widziałam jeszcze takiego czegoś, ale samo wyobrażenie mi się już nie podoba.

[fquote=Salimali]Poza tym zapewne ma się potem kłopoty z wymową.[/fquote]

Dokładnie.

Nigdy tekiego czegoś nie widziałem, ale uważam że będzie to nie ładnie wyglądać...

igdy tekiego czegoś nie widziałem, ale uważam że będzie to nie ładnie wyglądać...

Też tak uważam, wygląda to sztucznie, musistrasznie boleć, a pozatym będąc 60 letnią babcią też byś chciała mieć rozpołowiony język?

Wyglada to fatalnie... Z resztą wyobraź sobie siebie za 30 lat z takim językiem. Wtedy będzie to jeszce śmieszne.

czesć i czołem... strasznie podobają mi się rozpołowione języki i chciałam sie was zapytać,co wy o tym sadzicie? Bo ogólnie wśród moich znajomych budzi to raczej negatywne uczucia, a mi się tak dziko podoba.... wiem że potem trudno pewnie dostac pracę z takim językiem itd.,ale powiedzcie mi tylko-CZY WAM SIĘ TO PODOBA???

Tak w ogole to jak zobaczylem nazwe tego tematu pomyslalem ze chcesz prowadzic dyskusje na temat tego ze w dzisiejszych czasach w naszym ojczystym jezyku pojawia sie ogrom slow pochodzienia chociazby angilskiego - ale mniejsza z tym ;)

Chcesz sobie tuningowac jezyk? W nicku "punk" - rozumie ze jestes wierna sluchaczka tego nurtu, to dobrze, ja tez nie gardze - ale jesli chodzi o jakiekolwiek zabiegi zwiazane z tym ze go sluchasz, to jestem zdecydowanie na nie.

Widziałem coś takiego w TV. Wygląda to raczej średnio i na pewno życia ci to nie ułatwi. Okaleczenie się bo nie można tego inaczej nazwać nie powinno być sposobem na wyróżnianie się z tłumu... :?

LOL, pierwsze slysze, ale coraz bardziej dochodze do wniosku, ze ludzie juz chwytaja sie wszystkiego, zeby tylko zwrocic na siebie uwage. Moze amputuj jeszcze dwa palce wskazujace. To dopiero jest cool & jazzy.

Widzialem różne języki ;] "rozpołowione" też ale tylko końcówkę bo całego się chyba nie rozpołowywuje :P Co do tego jak mi sięto podoba to średnio :/ Taka ludzka jaszczurka ;] Ale to jest Twój język, robisz z nim co chcesz, sam powinieneś pomyśleć co z tym zrobić ;]

Czyli co czyli taki jakby język jak ma wąż???

Jak tak to to mi się nie podoba i tak pozersko wygląda i bleee

noo ale rób sobie co chcesz dla mnie jest to pase

Jest wiele opinii, ale nadal nie wiem, co to jest ten rozpołowiony język. Niech mi ktoś wytłumaczy. Bo w tym, w czym ja się domyślam, nie ma niczego fajnego.

... pierwszy raz o takiej rzeczy słyszę ... i sądzę że to jest beznadziejne ... czego to ludzie nie wymyślą ....

... niedługo pojawi się temat: Co sądzicie o trzecim półdupku ? ....

[fquote=iguana_punk]CZY WAM SIĘ TO PODOBA???[/fquote]

proste pytanie-prosta odpowiedź:

Niet!!!

Widziałam w TV jak koleś sobie rozcinał język.... :shock:

Ble! :x

I nawet to, że później podobno z takim jęzorkiem zaje*iście się całuje jakoś mnie do tego nie przekonuje...

O cholera ! Teraz odpowiem na pytania ;)

[fquote=iguana_punk]CZY WAM SIĘ TO PODOBA???[/fquote]

Nie, trzeba myśleć co będzie kiedyś, idzie taki staruszek przez ulice z takim językiem, debilstwo ... :|

O kutwa nie noo chyba o to mi chodziło ale jakoś lepiej to sobie wyobrażałam i teraz to jeszcze bardziej mi sie nie podoba ja pierdziele przeciez to jest ochydne co moze się w tym podobać to ja nie wiem...

widziałam rozpołowione do połowy długości... to nie jest dobry pomysł wg mniew :?

moja siostra kiedys tak miala ale nie wiem czy jej sie to juz zagoilo... Ale potrafila zrobic tak ze jej sie jezyk rozpolawial :D

Fajnie wygladala... CIekawe jak sie z kims takim caluje xD