Wampirka

Chciałbyś poznac lepiej....?

1890 postów w tym temacie

@NYC jakoś niekoniecznie.. W pamięci dalej mam jakieś dawne rozmowy z nią na czacie za czasów "starego forum". Z tego co pamiętam nie podzielałyśmy tych samych poglądów i nie dogadywałyśmy się. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Rattata, z miłą chęcią, szczególnie że wydaje się być interesującą i wartościową osobą, a jeszcze nie mieliśmy podyskutować w tematach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@MJ, pamiętam że użytkownik pojawił się tu na chwilę przede mną i wydał mi się wówczas całkiem sympatyczny. Czy chciałabym? Mogłabym, ani nie pałam ku temu szczególną niechęcią, ani w drugą stronę - chęcią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogłoby to być interesujące z punktu widzenia czysto intelektualnej wymiany myśli, wydaje się bowiem, że mimo wszystko dzielimy przynajmniej częściowo zainteresowanie niektórymi rzeczami / poglądy / swoistą offowość, natomiast kompletnie nie widzę nie bardzo dostrzegam możliwość zgrania się na płaszczyźnie "ludzkiej" [niestety również ze względu na dostrzegane pod pewnym względem podobieństwo]. Na ten moment Twoja osoba wzbudza we mnie przede wszystkim irytację [delikatnie rzecz ujmując], nawet jeśli tylko częściowo jest ona uzasadniona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Paradoxy  nie liczę już nawet ile razy Twoje nicki się zmieniały. Ale nie o tym.

Nie lubię poświęcać swojego czasu osobom, które mogłyby być tzw. "wampirami energetycznymi" - być może się mylę, ale taka jest moja subiektywna opinia o Tobie. Podoba mi się, że przykładasz się do pisania postów. Widać, że się starasz. Jednak czasami to przechodzi w przemądrzanie się i niestety masz zamknięty umysł. Trzeba być otwartym na konstruktywną krytykę, bo to może prowadzić do dalszego rozwoju - szkoda, bo wydajesz się inteligentną osobą. Nie wiem natomiast na ile to jesteś Ty, a ile w tym kreowanie własnego wizerunku poprzez używanie bogatego słownictwa w postach. Jednym słowem: nie. 

• + 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@mw2, ze swojej strony mogę powiedzieć, że chciałabym Cię poznać gdybyś tylko była choć odrobinę mniej idealna.

O 26.03.2019 at 19:57, mw2 napisał:

szkoda, bo wydajesz się inteligentną osobą. Nie wiem natomiast na ile to jesteś Ty, a ile w tym kreowanie własnego wizerunku poprzez używanie bogatego słownictwa w postach.

Jestem inteligentna, ale to bynajmniej nie znaczy, że mądra =)

• - 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz