Wampirka

Chciałbyś poznac lepiej....?

1890 postów w tym temacie

Szukałam, ale nie znalazłam takiego tematu. :)

A więc piszemy czy chcielibyśmy lepiej poznac osobę powyżej :)

Może to głupie, ale łatwiej można załapac kontakt :D

Miłej zabawy ; ]

W tym temacie mogą wypowiadać się jedynie userzy z minimum 50 postami lub 2 tygodniowym stażem.

Niedostosowanie się do powyższego punktu grozi ostrzeżeniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wampirka, na razie za mało wiem, więc nie czuje potrzeby bliższego poznawania, jak bedę kojarzył po postach to wtedy ocenię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Deirdre - wydaje się, że ma w głowie dużo oleju. Ale boli mnie odrobinę jej styl pisania. Zbyt twardy, szorstki, przeplatany trudnym słownictwem. Owszem, miło czyta się literaturę popularnonaukową, ale trudniej się z nią rozmawia zapewne. :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aru - zawsze kojarzyłam tylko z tematu, gdzie prezentował nam swój talent (:

dziś miałam okazję przeczytać kilka Jego postów i wydaje się świetnym facetem. Mówi, to co myśl bez owijania w bawełnę, a to duży plus.

Tak, Aru to jeden z tych forumowiczówu, którego chciałabym kiedyś poznać :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

White_Rose - tak, chciałbym poznać lepiej. Kojarzę z paru postów (chociaż ma ich dużo) i wydaje mi się, że wie co robi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wampirka -

Jasne, że chciałbym ją poznać. Ma świetne okulary w avatarze. A tak serio - bardzo dorośle pisze. Dlatego zapewne świetnie by mi się z nią rozmawiało :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmm... chciałem zobaczyć w jego zainteresowania i światopogląd, mógłbym poznać, dlaczego nie ? Ale gdybym wiedział np. że jest jakimś nazistą, fanatykiem czy coś na tej zasadzie, raczej bym odmówił, jest to kwestia do banalnego rozwiązania, lecz póki co kojarze tylko po avie :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wampirka, kojarzysz mi się z wieczną optymistką i osobą o zdrowym podejściu do życia, dlatego - tak - chciałabym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz