• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

The Answer

Kariera przez łóżko

Recommended Posts

Sytuacja hipotetyczna :

Macie dość duży talent aktorski , pochodzicie z małego miasteczka i nie macie znajomości

Idziecie na imprezę , poznajecie kogoś bardzo ważnego ..

Dostajecie propozycję , sex za główną rolę

Albo też

Pracujecie w dużej firmie szef/szefowa was nie docenia a wasza kariera mimo umiejętności stoi w miejscu , dostajecie propozycję w której szef nakłania was na sex za stanowisko wyżej

Co zrobicie w owych sytuacjach ?

Poświęcicie się dla kariery czy może odpuścicie i nie zdecydujecie się na taki krok ?

ja jestem facetem wiec jakby jakas szefowa (byle by zgrabna byla)

mi cos takiego zaproponowala i nie mial bym nikogo to czemu nie

p.s chyba nie myslisz ze jakas dziewczyna ci napisze:

ja z checia aby tylko zajsc dalej

...

Nie. Zwłaszcza gdybym była w szczęśliwym związku, nie umiałabym zdradzić na rzecz kariery (pieniądze są w życiu potrzebne, ale jakim kosztem?). Życia nie da się przejść na skróty, prędzej czy później wynika z tego coś gorszego, a i po takim "numerku" za główną rolę czy za stanowisko kierownicze nie ma się tak na prawdę pewności czy owy szef swoją obietnicę spełni i jak będzie nas traktował później.

co do pierwszej sytuacji, to nie

ale sytuacji drugiej, gdyby ten szef był przystojny, męski, ja byłabym wolna, to czemu nie, z tym ze nie przywiązywałabym tak dużej uwagi do ewentualnego awansu, bo równie dobrze mógłby mnie potem wyrzucić...osobiście zrobiłabym to bardziej dla przygody, albo checi z bycia z tym mężczyzna, a nie dla awansu

Nie ma mowy. I to nie jest teoretyczne rozważanie, tylko pewna odpowiedź. Zawsze była niezależna i zadziona. lubię wszystko osiągać sama. Tak więc taką pomoc to proszę sobie w dupę wsadzić. Zawsze jest inne rozwiązanie. Nawet jeśli trudniejsze i więcej wymagające, ale jest.

to nie dla mnie. jestem przewrazliwiona na tym punkcie: nawet jak mialam do czynienia z nauczycielem wrazliwym na kobiece odsloniete wdzieki, mnie widziano na zajeciach ubrana po sama szyje. za nic na swiecie tylkiem nie chcialabym zapracowac na cos, bo bym sie zle z tym czula.

gdyby chodzilo o naprawde duuuuza kariere, to moze bym sie pokusila o zrobienie materialu z ukrycia niczym renata beger. a co mi tam, moze zebralabym na tyle materialow by sprawe zakonczyc w sadzie lub przynajmniej udostepnic w internecie ;)

Piękna, samotna pani szef i w dodatku napalona. Dodatkowo jeszcze ruszyło by coś w karierze. No, no musiałbym się nieźle nad tym zastanowić. Ale jakbym nie miał nic do stracenia to czemu nie.

trzeba sobie jakoś życie umilać i radzić :devil:

Może i o karierze marzyłam całe życie.. Może i mam talent ale brakuje mi właśnie znajomości i kogoś kto wpakuje mnie w tą branżę... Może i zrobię wszystko, żeby tylko dostać się na szczyt ... Ale dupy za przeproszeniem nie dam !!

Nie po to męczę się przez całe życie, uczę się, staram, zmagam się z przeciwnościami, które napotykam na swojej drodze, aby teraz tak nagle wszystko ułatwić i przy tym stracić godność...

Dla mnie to żadna satysfakcja stanąć na szczycie dzięki karierze, którą zyskałam pieprząc się z ważną osobistością, która mnie wkręciła w świat popularności...

Gdyby mi takie coś zaproponowano, nigdy bym się nie zgodziła... Pokazałabym że stać mnie na dużo więcej, że umiem wspiąć się na szczyt samodzielnie!

Poświęcicie się dla kariery czy może odpuścicie i nie zdecydujecie się na taki krok ?
Zdecydowanie to drugie. Gdybym była w związku, lub nie.. bez różnicy - nie i koniec. Męczyłoby mnie to raczej do końca życia. I sam fakt, że nie zapracowałam na to tylko takie coś. O nie.

Kariera jest ważna w jakimś stopniu, ale bez przesady. Nie będę poświęcać tylko po to żeby zrabiać więcej kasy. Źle mi się to kojarzy, zdecydowanie. Wolałabym dostać awans przez dobrą pracę niż przez łóżko.

Nie tylko bym sie nie zgodzila, ale jeszcze rozwazalabym mozliwosc odejscia z pracy. Po takim numerze ( i mojej odmowie ) w powietrzu unosilaby sie ciezka atmosfera, mialabym ochote wydrapac oczy mojemu przelozonemu i czulabym sie jakos nieswojo. Wiec gdybym tylko miala perspektywy na inna dobra prace, to zapewne zdecydowalabym sie na nia. Nie lubie sie meczyc w miejscu, gdzie czuje dyskomfort.

gdybym dostała taką propozycję pewnie bym się zdecydowała i chociaż nie jestem z malego miasteczka to chyba jednak po dlugim przemyśleniu bym chciała coś takiego spróbować, prawie każdy facet by się zgodził więc czemu nie kobieta, ja zdecydowanie tak ale jest jeden warunek-prócz awansu musiałabym dostać super podwyzke, no cóż takie są teraz właśnie czasy niestety i nic się na to nie poradzi

hmm... ładny cytat z blokowiska[i nie tylko] "schowaj dume do kieszeni i włącz mózg..."

oddać kawałek ciala na chwile za dość realną możliwość lepszego życia w przyszłości, lub cieszyć się tym że się odmówiło, siedząc na bezrobociu...;)) cóż za wybór:]

Mimo że brzmi to dla mnie podniecająco, wiem że po fakcie czułabym się upodlona. Wiem, że stać mnie na wiele jeśli sobie na coś zapracuję, ale nigdy bym nie poszła na taką łatwiznę, a szef prawdopodobine jeszcze tego samego dnia dostałby moje wypowiedzenie, ponieważ nie wyobrażam sobie dalszej współpracy z kimś, kto mnie nie docenia i poniża.

Nie wyobrażam sobie, żeby na jakiejś pracy miało mi zależeć tak bardzo, bym miała zrobić coś takiego. Nie jestem zwolenniczką takich układów. Gdybym dostała taką propozycję, pewnie zmieniłabym miejsce pracy.

W moim przypadku jest odwrotnie poszedł bym na taką łatwiznę ale tylko w firmie. Jest to nie sprawiedliwe dla innych pracowników i dla ich pracy. Jednak nauczyłem się że chcąc gdzieś zajść trzeba zdobywać szczyty wszystkimi możliwymi środkami jaki Ci los daje.

Trudno teraz powiedzieć. Jeśli od pracy zależałoby całe moje życia, cała przyszłość to.. chyba bym się zgodziła. Ale mówię, że trudno mi teraz to orzec, bo nie jestem w takiej sytuacji, nie wiem jakie miałabym myśli, jakie zdanie, jakbym się czuła.

Ciężko powiedzieć jednoznacznie.

Nie wiem jak ważna była by dla mnie praca. Może bym się zgodziła gdyby szef pociągał mnie fizycznie. Jednak po wszystkim zapewne miałabym wyrzuty sumienia i żal do samej siebie...

Macie dość duży talent aktorski , pochodzicie z małego miasteczka i nie macie znajomości

Idziecie na imprezę , poznajecie kogoś bardzo ważnego ..

Dostajecie propozycję , sex za główną rolę

Jeżeli byłabym aż tak bardzo zdesperowana zgodziłabym się. A nóż byłaby to szansa na pojawienie isę na scenie i na zauwazenie przez kogoś innego, na zabłysnięcie. Tak, zgodziłabym się.

Pracujecie w dużej firmie szef/szefowa was nie docenia a wasza kariera mimo umiejętności stoi w miejscu , dostajecie propozycję w której szef nakłania was na sex za stanowisko wyżej
W tym przypadku absolutnie nie, zaczęłabym rozglądać się za nową posadą.

Może i bym się zgodziła jeśli bardzo zależałoby mi na tym stanowisku ale jeżeli nie zdradziłabym nikogo w tym momencie. Ale później zjadłoby mnie sumienie i wstyd. Nie mogłabym spojrzeć w oczy tej osobie i tak czy inaczej odeszłabym pewnie z tej pracy. Więc na nic by się to nie zdało. Ale to wszystko są tylko przypuszczenia, bo nikt nie wie jakby było naprawdę.

Nie. Absolutnie nie. Ani będąc w związku, ani nie będąc w nim. Nigdy ;P

To uwłaczałoby mojej godności i mojemu celowi życiowemu!

Moim celem jest pokazanie światu, że nawet taka istota, która nic nie znaczy, może stworzyć coś co się przyda wszystkim! Chcę być inżynierem budowlanym i zarządzać budowami nad budynkami znaczącymi (np. szpital, bank, ratusz nawet ;P), drogami, a w szczególności mostów :) Każdy kto przejechałby przez niego, zrobiłby to dzięki mnie i nieważne, że nie myśleli by o tym, ale to że mogli to zrobić dzięki mnie byłoby dla mnie satysfakcją :)

Sam cel wyklucza cokolwiek co by dopomogło mi osiągnąć ten cel! Chcę pokazać, że każdy człowiek może osiągnąć cel, do którego dąży! Choćby nie wiadomo z jakiego miasta by pochodził i jak się urodził, jak był traktowany! Brzmi jak misja ocalenia ludzkości... Lol xD

znam dziewczynę, która dzięki temu przebiła się w telewizji. to był jednorazowy seks, w zamian za rolę.

dzisiaj może nie jest na szczycie, ale występuje w serialach, zarabia, spełnia swoje marzenia. ma chłopaka, którego kocha, a w planach założenie fundacji.

jest szczęśliwa i nie żałuje. życie nie jest fair, a to było jedynie 15 minut, które pozwoliły jej ustawić się na całe życie.

• + 1

Gdybym była osobą samotną, a na widok szefa nie dostawałabym konwulsji, myślę że zgodziłabym się na taki krok. Mogłoby to być

jedynie 15 minut, które pozwoliłyby mi ustawić się na całe życie