Jump to content

"Zmienno-myślni" chłopcy... (przeczytać Panowie!)

Guest Leyla

Recommended Posts

Moze dlatego ze zanim dziewczyny zrozumieja ze nam na nich zalezy to mija dluggggggiiiiiii czas a my niecierpliwi jestesmy :lol: Bo czy ktos na lace czekal by az jeden kwiatek urosnie? rwczej chyba nie. Zerwal by innego i juz .Tak samo jest z nami jezeli nie widzimy znakow heh (dziwnie to zabrzmialo) to idziemy na inny kwiatek bo muslimy ze nie mamy szans albo poprostu nie chce sie nam czekac 8)

Hmm... Nie, dziewczyna przede wszystkim czeka na pierwsze gesty -kiedy się doczeka zaczyna działać, ale jeśli chłopak się znudzi i wycofa, to dziewczyna co ma zrobić? Nic... po prostu bardzo żałuje, bo zaczęła się angażować, a chłopak przestał.

Widocznie dziewczyna za późno zaczyna się angażować.

Może to ją czegoś nauczy i następnym razem będzie skłonna szybciej okazywać zaangażowanie.

[fquote]No to proste pytanie... Dlaczego tak szybko zmieniacie zdanie?[/fquote]

Wy tym bardziej...

Jesli nie mamy szans, to po co mamy byc nachalni?

Widze ze na tym forum to sami porzadni faceci :roll: a moze Wy to robicie nieswiadomie? :roll:

Mysle ze wiekszosc facetow jest niezdecydowanych, chce sie bawic a nie angazowac ;]

Widze ze na tym forum to sami porzadni faceci :roll: a moze Wy to robicie nieswiadomie? :roll:

Mysle ze wiekszosc facetow jest niezdecydowanych, chce sie bawic a nie angazowac ;]

Duzo dziewczyn pewnie mysli ze facet to sie tylko bawic chce... ehhh... i jak tu nadazyc za tymi dziewczynami heh :P

Widze ze na tym forum to sami porzadni faceci

dobrze, ze nie slyszysz ;]

[fquote=^Kasia^]a moze Wy to robicie nieswiadomie?[/fquote]

moze tak, moze nie, skad mamy to wiedziec, jak robimy to niby nieswiadomie?

[fquote=^Kasia^]Mysle[/fquote]

coraz mnie jest takich ludzi ;)

[fquote]ze wiekszosc facetow jest niezdecydowanych, chce sie bawic a nie angazowac ;][/fquote]

Zostaje jeszcze ta mniejszosc ;]

"Kobieta zmienną jest"

Widze ze na tym forum to sami porzadni faceci

dobrze, ze nie slyszysz ;]

ciezko by bylo ;]

[fquote=^Kasia^]a moze Wy to robicie nieswiadomie?[/fquote]

moze tak, moze nie, skad mamy to wiedziec, jak robimy to niby nieswiadomie?

to bylo pytanie retoryczne.

[fquote]ze wiekszosc facetow jest niezdecydowanych, chce sie bawic a nie angazowac ;][/fquote]

Zostaje jeszcze ta mniejszosc ;]

no tak, jeszcze nikogo z tej "mniejszosci" nie spotkalam, wiec rzeczywiscie musi bycmalo takich osob.

dziewczyna39

hmm ja tak robie i wiem, ze to pytanie do chlopakow, ale pozwole sobie odpowiedziec :P robie tak bo lubie flirtowac i lubie niewinne poczatki zwiazkow....robie tak bo lubie mowic "kocham cie" kiedy mi sie tylko wydaje ze kocham...mowie tak bo ludze sie, ze tym razem to jest to...a ludze sie bo nie potrafie dobrze ocenic sytuacji i nie potrafie byc sama. wlasnie teraz odstawiam "milosc" na bok bo nie chce zranic kolejnego przyjaciela...

[fquote]ciezko by bylo ;] [/fquote]

racja ;]

[fquote]to bylo pytanie retoryczne. [/fquote]

to zmienia postac rzeczy ;)

[fquote]no tak, jeszcze nikogo z tej "mniejszosci" nie spotkalam, wiec rzeczywiscie musi bycmalo takich osob.[/fquote]

nie napisalas, ze wszyscy, tylko, ze wiekszosc, wiec ta mniejosc jest Twoim zdaniem ;] a, to, ze nie spotkalas, to nie moja wina...=]

no tak, jeszcze nikogo z tej "mniejszosci" nie spotkalam, wiec rzeczywiscie musi bycmalo takich osob.

Nie martw się, ja też nie spotkałem.

Jeśli chodzi o mnie... nie zmieniam tak szybko decyzji- nie bawię się cudzymi uczuciami i nigdy tego robić nie będę. Gdybym miał mówić jako przedstawiciel samców to powiem że mężczyźni boją się angażować emocjonalnie i ogólnie uciekają od tematu jeśli tylko muszą być odpowiedzialni za czyny- to mija z wiekiem. Czasem jednak nigdy się nie pojawia i mężczyzna pozostaje lojalny wobec siebie i innych. Ktoś napisał że kobiety nie są święte- racja. Często to kobiety postępują w taki sposób. Ale to już inna bajka...

• 2 weeks later...

[fquote]

No to proste pytanie... Dlaczego tak szybko zmieniacie zdanie?[/fquote]

Częściej spotyka się z takie dziewczynami, bynajmniej ja tak myślę, a sam nie zmieniam szybko zdania.

Guest Anonymous

No faktycznie - duzo porządnych facetów na tym forum, ale ja jednak spotkałam takich, którzy tacy jak Wy nie są i zwyczajnie bawią się uczuciami...

A może o tym nie wiecie i nieświadomie zraniliście kogoś?

Hm... niewykluczone...

A czy kiedykolwiek zrobiliście to świadomie?

[fquote=Leyla]No faktycznie - duzo porządnych facetów na tym forum,[/fquote]

Bo lovelasy nie mają czasu na forum, bo uganiają się za dziewczynami.

[fquote=Leyla]A może o tym nie wiecie i nieświadomie zraniliście kogoś? [/fquote]

Ja nigdy nikogo tak nie "zraniłem"

Hmm..... nie przypadkiem z czystej głupoty i bezmyślności?

Chcąc poflirtować bez żadnych zobowiązań z jakąs dziewczyną są pewni, że druga strona ma takie samo podejście do sprawy...

No bo jakże inaczej, nie?

...

-.-

Oczywiście nie twierdzę, że wszyscy jesteście tacy, Drodzy Panowie;) Nie będe tu nikogo szufladkować, bo tworzenie opinii wg. stereotypów nie jest rzeczą najmądrzejszą. Lecz, niestety, są tacy delikwenci, którzy zapominają o tym, iż kobieta ma uczucia...

Ehh. Nigdy nie zrozumiem mężczyzn :P

W sumie troszke winy leży po naszej stronie. Są takie, które po krótkim flircie i paru przyjemnych rozmowach już snują jakieś zawiłe romantyczne historie z bohaterem wieczoru w roli głównej, kiedy to tak napawdę on nie dawała nam żadnych konretnych powodów, byśmy mogły się tak 'rozmarzyć'.

Troszkę naiwności + Jego urok i czar = nieporozumienie?...

co do pytania w pierwszym poscie...

jest tak dlatego ze dziewczyny nie mysla i za duzo daja na raz facetowi, wtedy facet mysli sobie: 'po co mam sie starac jak mam wszystko?' i zaczyna szukac czegos innego. dziewczyny zniechecaja tym facetow do siebie ze za szybko sa zbyt oddane a to sie robi nudne i nieciekawe. jak kochac kogos nudnego? jak sie nakrecac staraniem sie i zabieganiem o nia skoro nie trzeba tego robic?

i glowne pytanie:

kto chcialby miec wszystko podane na tacy?

sami sobie odpowiedzcie na to pytanie...

jest tak dlatego ze dziewczyny nie mysla i za duzo daja na raz facetowi, wtedy facet mysli sobie: 'po co mam sie starac jak mam wszystko?' i zaczyna szukac czegos innego. dziewczyny zniechecaja tym facetow do siebie ze za szybko sa zbyt oddane a to sie robi nudne i nieciekawe. jak kochac kogos nudnego? jak sie nakrecac staraniem sie i zabieganiem o nia skoro nie trzeba tego robic?

święta racja :twisted: po co sie meczyć jak dziewczyna jest twoja i jestes tego pewny :twisted: trzeba cos robic jak sie nudzi 8)

Galbatorix

Nie no cóż prawda jest taka że ci co "nie bawią się cudzymi uczuciami" to są zazwyczaj brzydcy (vide JA), i dziewczyny wolą tych fajniejszyc co się bawią także same jesteście sobie winne. Jest pełno wrażliwych, czułych, kochanych, miłych facetów tylko mają mordy jak konie to pod ogonem (vide JA) i wy macie ich w tym co kon ma pod ogonem. A potem placz i zgrzytanie zębów.

Ja jeszcze nigdy szybko nie zmieniłem zdania, zdarzyło sie pare razy ze dziewczyna która mi sie spodobała sprwaiał wrażenie że ja jej też dzwonie na drugi dzień a tu taki chłód dziewczyny chyba lubią olewać facetów bo zazdroszczą im że oni mogą mur na stojąco hehe, no cóż prawda jest taka że nic prawdziwego nie wyjdzie z szybkiego flirtu prawdziwe uczucie przyjdzie z czasem, ludzi łączą wspólne przeżycia a nie flirt "miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty ani miłość kiedy jedno płacze a drugie po nim skacze, miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże, ale miłość, kiedy jedno spada w dół drugie ciągnie je ku górze".

• 1 year later...

Sadze, ze facec ktory uwaza...ze nie ma szans u dziewczyny po dluzszym czasie i odchodzi Myli Sie! i juz......!! Dziewczyna potrzebuje wiecej czasu... !!

Ponieważ w wieku lat 15-20~ faceci lubią jednorazowe zabawy [np. ja ^,^]. Wiadomo też że kobieta dojrzewa szybciej, ale to nie znaczy że zaraz każda się tak angazuje.

Ja ci powiem tak i od razu Ci uświadomię tego typu sprawy:

- Jeśli patrzysz na facetów tylko tych przystojnych i maczo to od razu Ci powiem, że w nich jest tkwi świadomość (czego to ja nie mogę, kogo to ja nie mogę mieć!) i w tym momencie właśnie te osoby są jak to wy dziewczyny mówicie zmiennymi facetami.

- Jeśli natomiast poflirtujesz z facetem który przez 85% na świecie Pań uważany był był za takiego sobie zwykłego kolesia który był by na samym końcu twojego gustu to wyobraź sobie że taka osoba potrafi się szybko i głeboko zaangażować w uczucie miłości. Bo oni mają zznowu w sobie poczucie tego że trzeba .....

Dlaczego tak szybko zmieniacie zdanie?

na obronę chłopaków mam tylko jedno: sporo dziewczyn robi tak samo.;/

A mnie się wydaje że to my,-dziewczyny. Angażujemy się zbyt szybko, bo to tak bez przesady. To że chłopak zaprosił nas do kina, czy na spacer..Nie oznacza że ma jakieś większe zamiary...:P