Jump to content

wasz pierwszy raz.

cwaniara18

Recommended Posts

Posted

hej ! temat jest dla wszystkich.Dla tych którzy tego jeszcze nie robili i dla tych co są już po pierwszym razie...Opowiedzcie jak było romantycznie? świece itp ?czy dalej jestescie razem szceśliwi? żełujecie? czy bolalo (jeśli chodzi o dziewczyny)? stres -to juz sie tyczy obojga...no jeśli to jest jeszcze przed wami jak sobie wyobrazacie ten 1 raz :D myśle ze to bedzie ciekawy temacik ;D nie wstydzcie sie podzielcie sie doswiadczeniami... A jeśli chodzi o mnie to..... Byłam z moim chlopakiem pół roku bardzo mnie do tego namawiał[ja tez tego chcialam ale oczywiscie sie bardzo balam]po wielu moich przemysleniach.....chciałam mu zrobić niespoddzianke i zrobic to w jego urodziny 16 :oops: ale oczywiscie stchurzylam !!!!bylismy sami w jego domu juz nawet nalozyl kondona ale ja spanikowalam! kiedy mialam wolna chate zaprosilam go do domu miesiac po jego urodzinach...zroblilismy to na moim lozku palila sie tylko mala zarowka w akwarium :lol2: hihih bylo romantycznie choc to nie byla swieca...nalozyl prezerwatywe w mig;p polozyl sie na mnie zapytal czy naprawde tego chcem i jesli robie to dla niego to mam sie puknac w glowe! zgodzilam sie choc drzal mi glos.powiem ze to jest strasznnny bóóólll bałam sie jak jasna cholera!!!! mialam mala poduszke pod tylkiem zeby ulatwic przebicie blony dziewiczej,co i tak gowno dalo!trwalo to ok 20 min łzy leciały mi po policzku...nie robilam tego celowo bylam [w tamtym momencie wzruszona]i bardzo obolala!póżniej wziełam [sama]prysznic przestraszylam sie w łazience jak zobaczylam krew na majtkach...pomyslalam sobie "juz po wszystkim"....bylam zmieszana wiem ze go kochalam...ale poczulam sie jak mala dziewczynak ktora wkroczyla w inne zycie "zycie doroslych" .....jedno z drugim nie ma nic do rzeczy ale wtedy tak wlasnie pomyslalam.....ale na dzien dzisiejszy dopiero zdaje sobie sprawe z tego ze nie bylam przygotowana emocjonalnie ..chcielismy to zrobic ..ale za malo o tym rozmawialismy [nie mowie o pozycjach itp pirdolach] wiem jedno jest pewne ze 15 dziewczyna nie jest gotowa do wspolzycia-bynajmniej ja nie bylam.Ale nie żaluje wiecie dlaczego? bo to była milosc !!! Jestem tego pewna po dziś dzien choc nie jestemy razem.Poniewaz moi rodzice nie pozwalaja mi byc z chlopakiem z biednej dzielnicy,patologia ktora sie tam szerzy....hee,,,,,to jest zycie.Wiem ze doswiadczylam prawdziwej i jedynej milosci.nie zapomne o tym dniu ani o tym chlopcu.bylismy po naszym wspolnym pierwszym razie jeszcze 1,5 roku.Kazdy dzien spedzony z nim wspominam z usmiechem na twarzy....TEGO SIE NIE ZAPOMINA WIDZE GO CZASEM USMIECHA SIE DO MNIE I ZAWSZE ZAGADA I podpytuje mnie czy mam kogos i opowiada jak bardzo cierpi z powodu moich rodzicow..nigdy juz nie bedziemy razem... :( p.s. jak bylam u ginekologa po 1 stosunku powiedzial ze szkoda ze nie przyszlam wczesniej ....moja blona dziewicza byla tak gruba ze nadawala sie do przebicia w gabinecie ginekolowicznym;/ napisalam ten temat poniewaz wiem jak ja kiedys poszukiwalam tego typu tematow i informacji...papa pozdrawiam mam nadzieje ze cos napiszecie i nie bedziecie sie nasmiewac :oops:

Posted

Nasza decyzja byla calkowicie przemyslana, wszystko mielismy przygotowane i omowione. Zrobilismy to w wakacje jakis czas po pierwszej rocznicy. i musze powiedziec ze mialam wymarzony pierwszy raz. Bezbolesny, nie krwawilam, bylo przyjemnie, nawet badzo sie nie denerwowalam :)

Dzisiaj jestesmy ze soba ponad 2,5 roku i wiem ze zrobilam to z odpowiednią osobą.

I ciesze sie ze to nie bylo "na spontanie: chociaz podobno to takie romantyczne. no cóż, dla mnie zamartwianie sie o to czy nie wpadlam, czy to aby napewno dobry chlopak i odpowiednia pora wcale nie jest romantyczne :)

Guest Anonymous
Posted

No no no... A jaką przeszkodą są dla Was rodzice? Nie możecie się spotykać potajemnie? Wiem, że to brzmi dziecinnie, ale dla miłości wszystko da radę. Jeśli go kochasz to nie zapominja tak szybko!

Posted

ile mozna sie ukrywać...widac ze nie mialas takej sytuacji.....a tak pozatym ten chlopak w tej chcwili to same dno trawka itp....juz zbyt wiele sie zmienilo.pozdro

Guest Anonymous
Posted

Eh... w taki razie - nie ma co....

Posted

moj pierwszy raz?= TRAGEDIA

zrobilam to miesiac przed 18. , z

Posted

Ja swojego razu nie przeżyłam :) planujemy to narazie. Chcemy tego, ale nie jestesmy gotowi. Oboje.

Ciekawią mnie Wasze historie :)

cwaniaro: gdybyście nie zerwali przez rodziców (po co oni się wtrącają?), to może wyprowadziłabyś go z tego środowiska.

Posted

My z Miskiem mielismy prawie zaplanowane;) troche bolało, ale było warto, nie żałuje... poprostu czysty spontan :D

Posted

DeZeRteRka: używaliście gumek czy jakoś inaczej ? :> z ciekawości pytam :)

Posted

Ja nie wiem czy mój pierwszy raz można nazwac takim mianem. Wolę sobie tłumaczyc, ze ten pierwszy jest jeszcze przede mną...

Było tak: rodzice w domu, my bez gaci, ale w koszulkach (masakra), stres, bo co chwile nam sie wydawało, ze ktoś idzie, a jak w koncu doszło co do czego, to nie mógł sobie trafić, zsuwała sie gumka, i...w końcu nic nie wyszło bo mu nie stanął nawet do końca. Wiec było zajebiście :/

Al;e przynajmniej nie bolało :P

Posted

na razie to ja za młoda na to jestem ^^

Posted

Ja jestem z moim słońcem już rok..namawiał mnie do tego juz 1000razy ale ja wciąż się boje..on mówi mi że zawsze się bede bać....Ja myślę że nie jestem jeszcze gotowa na to...bardzo go kocham ,wiele razem przeszliśmy i wiem że bardzo ciężko by mi było bez niego...Raz jedyny raz sie zdecydowałam ale zaraz po założeniu prezerwatywy opadł mu i koniec... więcej sie nie zdecydowałam na to... Chyba poprostu trzeba na to być gotowym..:)

Posted

Nie było 1 razu... :oops: i póki co nie zapowiada się.

Posted
on mówi mi że zawsze się bede bać

Stokrotko ! Jestem w takim samym, wieku, jak Ty i nie uważam, żebyśpóźniej bała się tak samo. Twój facet musi zrozumieć, że Ty potrzebujesz czasu i przestaniesz się bać. Wierz mi. Ja już powoli zaczynam się do tego przekonywać ... a kiedyś nawet nie chciałam myśleć co facet ma w gaciach ;)

Posted

przyznam sie szczerze,że bardzo bym chciała kochac się już z nim...Czasem naprawde mam na to ochote ale jak już przyjdzie co do czego to już niechce...niewiem czy to normalne żeby sie aż tak bać..:(

Posted

Stokrotko: doskonale Cię rozumiem ! :) Też tak mam ... czasem aż mnie skręca. Mówię sobie "chce tego". Ale szybko mi przechodzi ...

Nawet raz byłam gotowa to zrobić, ale ... bałam się. Nikogo nie było w domu, tylko my. Gumki były, ale ... Ehh ...

I to jest normalne, że się boisz.

Posted

melloth,

[fquote]DeZeRteRka: używaliście gumek czy jakoś inaczej ? z ciekawości pytam [/fquote]

gumek :D

Posted

a ja nie używałem niczego :d bo jeszcze nie było okazji.

W sumie mi się tam nie śpieszy :P Jak dziewczyna kiedyś tam będzie chcieć to pewnie nie odmówie ale żebym nalegał na już teraz to nie :P

Tyle czasu jeszcze mam :D

Posted
Jak dziewczyna kiedyś tam będzie chcieć to pewnie nie odmówie ale żebym nalegał na już teraz to nie

widze zdrowe podejscie ze strony6 chlopaka ;)

Tak to niestety wiekszosc na chama leci byle szybciej od kolegow :/

Posted
Tak to niestety wiekszosc na chama leci byle szybciej od kolegow

Tak, w tedy to nie jest miłość. Kiedy chłopak zapewnia, że Cię kocha, ale chce abyś udowodniła mu swoją miłość idąc z nim do łóżka to tu na pewno nie chodzi o miłość.

Ja sama nie przeżyłam jeszcze swojego pierwszego razu. Nie czuję się na to gotowa, a po za tym nie poznałam jeszcze odpowiedniej osoby. Nie uważam też, że stanę się lepsza po tym jak to zrobię. Przecież nadal będę sobą, z tym wyjątkiem, że każdy następny stosunek będzie dla mnie przyjemniejszy...

Ważne jest aby partner był delikatny - przecież seks to nie rodeo, nie ujeżdżasz dzikiego byka ;) i odpowiedzialny, musi wiedzieć, że w razie wpadki on również ma jakieś zobowiązania.

Posted

Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami... jak już wcześniej mówiłam jestem z moim słońcem ponad rok i jeszcze nie przeżyłam swojego pierwszego razu... on juz duzo razy mnie namawiał ale zawsze jakoś sie podporządkuje temu że powiem mu "NIE"... Niechce się z tym śpieszyć...Czekam na to aż będe gotowa i będe wiedziała na 100% że nie będe pózniej tego żałować...

Posted

Mi i mojej dziewczynie nie śpieszy się gadaliśmy o tym wiele razy :) ale niewiem czemu strasznie się denerwuje, że jak przyjdzie co do czego to coś spapram :)

Posted

No to to jest masakra...ja tak miałam, mój men nie mógł na mnie potem patrzeć :/ Bo On spaprał. NIe ma sensu się spieszyć. Tyle, ze teraz za późno na takież wielce odkrywcze wnioski ^^

Posted

Eee tam, spaprał na początku cyz nie - człowiek uczy się na błędach przecież ! :)

Posted

Bylismy ze sobą 4 miesiące znalismy sie ponad rok... wczesniej rozmawialismy o Naszym pierwszym razie mialo nie byc rodziców w domku i wogole aż ktoregos dnia i rodzice byli i tak sobie lezelismy calowalismy sie bardzo chcialam sie kochac lecz nic nie mowilam chyba to wyczul spytal czy chce troche mnie zaskoczylo ale owiedzialam tak zrobilismy to gdy we mnie wszedl ... usmiechnełam się nie było wcale az tyle bólu wczesniej mnie przygotował pieszczotami

będe miło wspominał ten dzień :)