Natural

The Beatles

61 postów w tym temacie

Zauważyłem, że nie ma tutaj tematu o tej wspanialej grupie i nie był bym sobą, gdybym takiego tematu nie założył.

Słuchacie, lubicie? Ulubiona piosenka? Album? Zapraszam do wypowiadania się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Spodobaly mi sie niektore piosenki, po obejzeniu filmu "Across the universe". Choć przyznam,ze w nowej aranżacji lepiej mi leza. Wiec moze nie tyle do samego zespolu mam sentyment, co do piosenek w obojętnie jakim wykonaniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Beatlesów uwielbiam. Jeden z tych zespołów, który łączy pokolenia. Ich muzyka jest nadal świeża i rześka, mimo że niedzisiejsza.

She loves you, Twist and shout, Don't let me down, Nothing's gonna change my world, Love me do, Yesterday, Come together, I am the walrus, Hello goodbye - to tylko kilka moich ulubionych piosneczek ;p

Film Across the Universe podobał mi się, ale nie aż tak jak Yesterday.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Lubię i słucham, uwielbiam kawałek Lucy in the sky with diamonds, jakoś tak dobrze mi się kojarzy.

W ktoryms z pewnie kilkunastu dokumentow o zespole słyszałem historie tej konkretnej piosenki. Według dziennikarzy, muzycy The Beatles byli w owym czasie czesto pod wplywem narkotykow, a ta piosenka to nic innego jak ukryte w tytule LSD (Lucy - Sky -Diamonds)....tiiaaa te ich teorie spiskowe..sam Lennon stwierdził ze inspiracja byl rysunek jego syna, ktory po zapytaniu co on przedstawia odpowidzial "Daddy, this is Lucy in the sky with diamonds";]

A co do samego zespołu - muzyka we wspolczesnym znaczeniu tego slowa zaczela sie wlasnie od nich. Najwazniejszy zespol w historii, pionierzy popu, rock and rolla...nie znac to wstyd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Ulubiona płyta- Abbey Road

Utworów mają pełno świetnych, ale moje ulubione to:

Ob-la-di ob-la-da, And I love her, No reply, She's a woman

Według dziennikarzy, muzycy The Beatles byli w owym czasie czesto pod wplywem narkotykow, a ta piosenka to nic innego jak ukryte w tytule LSD (Lucy - Sky -Diamonds)

tego jeszcze nie słyszałam :) to ciekawe...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
NoNameUser napisał(a): Według dziennikarzy, muzycy The Beatles byli w owym czasie czesto pod wplywem narkotykow, a ta piosenka to nic innego jak ukryte w tytule LSD (Lucy - Sky -Diamonds)

słyszałam o tym wielokrotnie.

tytuł jak tytuł, ludzie zawsze będą się czegoś doszukiwać.

np. często muzycy tworzą zupełnie bezsensowne teksty, które dla nich jest po prostu zwykłym bełkotem tworzonym na haju, a ludzie na siłę próbują to interpretować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Któż nie zna Beatlesów? Uwielbiam ich. Moja mama mnie tym zaraziła ; p Wszystkie ich piosenki są świetne. Najbardziej jednak lubię 'Ob-la-di-od-la-da" i "Twist and shout"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Ja uwielbiam kawałek "With a little help from my friends" z klubu samotnych serc. Cały album jest świetny, jak i Abbey Road i Białasek. Zresztą co tu dużo mówić... kawał świetnej muzyki. Gdyby Beatlesi mieli te technologie, które mamy teraz to wręcz boje się myśleć co by było dalej. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
"Twist and shout"
tak, to zdecydowanie jedna z moich ulubionych. Nie moge powiedzieć, że ich uwielbiam, jednak darzę ich ogromnym sentymentem, lubię ich niektóre utwory.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Oczywiście:) "Yellow Submarine", "Let it be", "All you need is love" i "Yeasterday", a na poprawienie humoru "Ob la di ob la da" oraz "Twist and shout". Uwielbiam ich muzykę. Jest wieczna i nigdy się nie znudzi:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Och, uwielbiam ich!

To wlaśnie ten wspaniały zespół połączył mnie i tatę.

Uwielbiamy razem ich słuchać. ; )

Ulubione piosenki? Za dużo ich! : D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

zespół wszech czasów.

kocham: please mr. postman, twist & shout, yellow submarine, yesterday, she loves you, can't buy me love, here comes the sun, revolution, lucy in the sky, love me do, ballad of john & yoko, hey jude, strawberry fields forever.

Spodobaly mi sie niektore piosenki, po obejzeniu filmu "Across the universe".

sama nie wiem czy obejrzenie tego filmu jest najlepszą metodą do zbliżenia się z utworami beatlesów. na mój gust sprofanowali ich twórczość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz