anita_nowa

Czy wierzycie w horoskopy?

Recommended Posts

Witam Was mam takie pytanie czy wierzycie w horoskopy?

Ja muszę przyznać że nie czytam ich regularnie, ale jak zdarzy się że przeczytam lub usłyszę swój horoskop to zazwyczaj się sprawdza :)

Jak jest u Was?

:*

Nie wierzę w horoskopy i raczej nie pamiętam bym wierzył kiedykolwiek. To pic na wodę mi się wydaje, a to że się czasem sprawdzi to pewnie fart.

Czytuję, ale nie biorę ich do siebie. Powód? W każdym jednym horoskopie spotykam wielką miłość lub przynajmniej jakąś osobę, która odmieni moje życie... a jest jak jest - nie spotkałam nikogo takiego. Nigdy.

Nie wierzę.

Chociaż czytam w gazetach, które kupuje moja mama, ale jakoś specjalnie nie przekładam tych notatek na rzeczywistość.

Dawniej, gdy byłam młodsza czytywałam horoskopy i czekałam na spełnienie przepowiedni. Jednak w rezultacie życie toczyło się zupełnie w innym kierunku, niż przepowiadał horoskop. ;)

Nie wierzę w takie badziewia. Nigdy nie zwracałam uwagi na to co piszą w horoskopach, jak dla mnie mogłoby ich nie być tyle w każdej gazecie.

;p

Nie czytam horoskopów regularnie. Czasem mi się zdarzy i faktycznie, sporo faktów się sprawdza. Jednakże jak ktoś mi kiedyś powiedział - te horoskopy są ułożone tak, żeby każdy je interpretował na swój własny sposób, poza tym musi być jeden Lew z milionów Lwów, któremu się będzie to zgadzało, prawda? Ciężko odpowiedzieć na pytanie. Wierzę i nie wierzę.

Zdecydowanie nie wierzę, ale czasami chciała bym, żeby wszystko układało się według horoskopu. Zdarza mi się jednak czytać takie "wróżby" nie regularnie ale jednak zdarza się. :)

Horoskopy pisane są tak uniwersalnie, że jak słyszę, że ludziom się sprawdza, to komentuję milczeniem. Przeważnie trudno, żeby tak mało konkretne informacje się nie sprawdziły. A ci którzy wierzą, nawet jak coś nie pasuje do nich ściśle, i tak sobie dopowiedzą, dostosują, przeinterpretują to co w gazetach popiszą w horoskopach. A sama czasem czytam, przy okazji przerzucania stron, nie wiem, chyba po to, żeby utwierdzić się w swojej opinii..

Nie wierzę. Czasem, jeśli się jakiś horoskop dostanie w moje ręce to czytam, ale bardziej dla śmiechu niż na poważnie. :wink:

Sama nie wiem czy wierze w horoskopy, ale nie ukrywam że czasem zdarzy mi się przeczytać nawet z nudów ;)

Nie wierzę, chociaż przyznam, że zdarza mi się czytać, jednak nie sądzę, aby kilka zdań z gazety miało w jakiś szczególny sposób zmienić moje życie.

Hej! Znalazłem fajną wróżbę! To pradawna moc gwiazd! Jeżeli czytając ten tekst trzymasz rękę na myszce, osiągniesz życiowy sukces! Jeżeli nie, nie będzie ci się powodziło w życiu...

Uwierzyłeś/aś?

Horoskopy niczym się nie różnią od mojej wróżby.

Nie wierzę, aczkolwiek czytam horoskop dzienny czasami, tylko, że pod koniec dnia i sprawdzam jego trafność. Najlepsze są te w Metro, w tygodniu potrafi się 2 lub 3 razy powtórzyć.

Czytam, myślę o czym piszą, ale zaraz zapominam. Jakos nie przywiązuje do nich wagi.

wierze ze istnieja - sa w gazetach. a czy wierze w ich przepowiednie? nie, to zwyczajnie glupie

jak zdarzy się że przeczytam lub usłyszę swój horoskop to zazwyczaj się sprawdza

nic dziwnego, ani nadzwyczajnego- pisane sa takimi ogolnikami ze pasuja do wszystkich i do nikogo

Nie wierzę,ale jak jakąś gazetkę mam to zerkam na nie. Ot tak sobie. Czytam i 5 minut później nie pamiętam,co mi tam przepowiedziano ;P

Czytam prawie codziennie w drodze do szkoły. Nie wierzę, ale uwielbiam dopatrywać się na siłę trafności tych horoskopów.

Najlepsze są te w Metro, w tygodniu potrafi się 2 lub 3 razy powtórzyć.

Oj tak, słynne metrowe horoskopy, to jest to! Nie ma to jak przez tydzień mieć "szczęście w miłości" i "dni pełne tajemniczych i mistycznych przygód". :D

Nie wierze ale jeżeli jest jakaś okazja to czytam.

czasami można nie źle z nich pośmiać :P

Nie wierzę.

Czasem czytam jak akurat gdzieś zobaczę w gazecie.

To chyba niemożliwe żeby np. wszystkie strzelce zakochały się w przeciągu kilku dni.

Czytam ale raczej dla zabawy. Potem i tak nie pamiętam czy się sprawdza ;P

A wierzyć, to nie wierze ;]

Toż to grzech! xD

Czasami czytam, nie powiem ale bardziej z ciekawości. Nie wierzę dlatego, że zawsze jest napisane w moim to samo ;)

jak zdarzy się że przeczytam lub usłyszę swój horoskop to zazwyczaj się sprawdza

nic dziwnego, ani nadzwyczajnego- pisane sa takimi ogolnikami ze pasuja do wszystkich i do nikogo

Dokładnie.

Zwykle nie czytam horoskopów, jeśli zdarza mi się robić wyjątek od tej reguły to tylko po to aby się ponabijać ;p

a mi się nawet nie chce tych pierdół czytać :) jak napisał House, każdy może takimi ogólnikami walić ;]

Staram się nie wierzyć.

Czytam je za każdym razem gdy w domu pojawi się nowa gazeta, lecz staram się nie przywiązywać do nich zbyt dużej wagi. Jednak gdy jest w nich napisane jakaś pozytywna cząstka, coś w środku samo w sobie się cieszy (;

Zdaję sobie sprawę, że na świecie jest milion raków, bliźniąt, strzelców itp. więc dziwne by było , że każdemu z nich przytrafi się to samo.

Absolutnie nie wierzę. Horoskopy wymyślają jacyś idioci, którzy nie znaleźli nic lepszego do roboty. I że jeszcze im za to płacą... ale nie koniecznie dobrze. Czasem czytam, jeśli ktoś mi pod nos podsunie - żeby się nadziwić kto jest tak pojebany, żeby coś takiego wymyślać. Poza tym nie czytam tego w ogóle.

Jasne, że wierzę. Są napisane w taki sposób, że nie ma siły, żeby się komuś nie sprawdziły (bez względu na znak zodiaku). A ich pisanie w lokalnej gazecie z mojego miasta jest cudowne- "Piotrek, co byś chciał w przyszłym tygodniu?" :lol: