Skocz do zawartości
M-FORUM.PL
Malinowooka

Naj...

Recommended Posts

Kalafior_Grozy

Sobotni. Bo jestem wyspany i mam świadomość, że jutro też się wyśpię, a że zwykle na mecze chodzę/jeżdżę w soboty, to mam dodatkową podnietkę z okazji zbliżającego się wydarzenia sportowego.

Najgorszy żart jaki Ci kiedykolwiek zrobili?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kerosine

Że tak patetycznie* polecę, cała moja osoba i egzystencja wydaje mi się jednym wielkim ponurym żartem autorstwa Stwórcy. Szczególnie wartych zapamiętania "normalnych" paskudnych psikusów o dziwo sobie nie przypominam, choć rzecz jasna było parę incydentów.

Najlepsze miejsce w autobusie?

* w podwójnym tego słowa znaczeniu, if you know what I mean

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kalafior_Grozy

Miejsce po prawej stronie na samym przedzie zaraz za drzwiami. Możliwość obserwowania drogi przed nami przez panoramiczną szybę autobusu - bezcenne.

Spoiler

Poza tym jest cicho bo silnik jest z tyłu.

Najbardziej beznadziejna piosenka jaką słyszałaś/słyszałeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Shady-Lane90

Gorzka z malinami. 

Najgłupsza rzecz, za jaką oberwało Ci się od rodziców? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Borowy

Rzucałem petardami przez uchylone okno i raz nie trafiłem...

Najstraszniejsza sytuacja z życia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kalafior_Grozy

Kilka lat temu w lato wybrałem się z najlepszym kumplem na standardową wyprawę do lasów okalających hutę na wschód od mojego miasta. Na powrocie złapała nas konkretna burza, przed którą nie bardzo było się gdzie schować, ponieważ byliśmy na asfaltowej drodze pośrodku niczego. Nie będzie grama przesady w stwierdzeniu, że mogliśmy wtedy zginąć rażeni piorunem. To zdecydowanie było najdłuższe 45 minut mojego życia. Od tamtej pory zawsze planując dalsze wyprawy sprawdzam prognozę burzową w internecie i spamuję ludziom adresy stron z takowymi.

Najśmieszniejsza sytuacja w szkole?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Anarchist

Nauczycielka mówiąca: "Zmień dillera".

Najtrudniejszy przedmiot na maturze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kerosine

Ale najtrudniejszy ogólnie czy jedynie z subiektywnego punktu widzenia? ^_-

Jeśli mówimy o tej pierwszej opcji z pewnością za takowy uznałabym któryś z przedmiotów "ściśle ścisłych" - fizykę lub chemię. Raczej nie matematykę, której poziom maturalny dzięki temu, iż jest ona obowiązkowa [w domyśle: istnieje nieformalny wymóg, by zdała ją wystarczająca liczba osób] trudno ponoć uznać za wysoki [chociaż moją osobę prawdopodobnie przerósłby i tak].

Natomiast dla mnie osobiście najtrudniejsza okazała się nadspodziewanie biologia, co należy jednak przypisać praktycznie w 100% mojej zbyt dużej pewności siebie oraz pokładaniu zbyt wielkiej wiary w pamięciową wiedzę wyniesioną z wykładów i własną umiejętność logicznego myślenia. Mimo to, jak na osobę, która nigdy w życiu nie uczyła się w innym trybie jak tylko doraźnie przed sprawdzianem wynik w okolicach 60% uważam za całkiem zadowalający ^^

Najbardziej spektakularny/kompromitujący wyskok po alkoholu [tudzież innych substancjach psychoaktywnych]?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lilla Weneda

Matematyka ;3

Najbardziej wartościowy przedmiot w Twoim posiadaniu (niekoniecznie "wartościowy" w sensie dosłownym)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Shady-Lane90

Bursztyn znaleziony przez Babcię w Jej młodości. To najcenniejsza pamiątka jaką po Niej mam, oczywiście poza wspomnieniami.

Największy ból, jaki kiedykolwiek czułeś, to ból...? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nineku

Ból na kacu. Serio, najmniejszy cień migreny wtedy potrafi rozłożyć i znokautować.
Z każdym innym bólem sobie poradziłam i nie pamiętam ich, choć nie raz było z różnych przyczyn ujowo. Ale ten kacowy najgorzej się kojarzy.

Najsmaczniejsze śniadanie jakie kiedykolwiek spożyłeś/ łaś ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kalafior_Grozy

Jajecznica z 4 jajek + szczypiorek + plasterki kiełbasy. Do tego chleb z masłem i pomidorem i do popicia piwo. Czasem sobie robię takie w niedziele lub soboty.

Najbardziej znienawidzony człowiek?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nineku

Każdy, kto myśli, że metal to tylko muzyka.

Personalnie do nikogo nic nie mam jeszcze.

Najsłodsza zemsta, jaką popełniłeś/łaś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz