cyniczna

co teraz jecie?

1777 postów w tym temacie

Zrobiłem sobie "Angielskie śniadanie" ale to nawet dobre nie jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

Brak zarejestrowanych użytkowników online

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Lilla Weneda
      Co zrobiłbyś za milion dolarów?
      Tak. Fragment  odgrywa tu dość istotną rolę, choć przed zawarciem takiej umowy obowiązkowo upewniłabym się także (w maksymalnym możliwym stopniu), że małżeństwo z danym osobnikiem nie wpakuje mnie w kłopoty natury prawnej. Intercyza rzecz jasna obowiązkowa  Pozwolił(a)byś się dożywotnie znacznie oszpecić - bez ponoszenia uszczerbku na zdrowiu, ani tym bardziej stworzenia zagrożenia dla życia, po prostu uczynić brzydkim (brzydką) jak noc?
    • Widelcze
      Pierwsza styczność z alkoholem :)
      W sumie już w podstawówce. Od czasu do czasu mama pozwalała mi spróbować jej słodkiego piwa albo wypić Karmi. Poważniejsze spotkanie z alkoholem było w podobnym wieku, w domu mojej koleżanki, kiedy jej mama zaoferowała nam nalewkę i wyszła na cały dzień. Mam wrażenie, że chciała nas/swoją córkę przetestować? W dalszym ciągu, już wtedy uważałam to za... dość nieodpowiedzialne. Natomiast pierwszy raz upiłam się jakoś w wieku 15/16 lat, na jednym wyjeździe i w sumie od tamtego czasu nie piłam do ukończenia 18 lat.  
    • Widelcze
      Jak się czujesz?
      Bardzo, bardzo źle.
    • Widelcze
      Zrobiłabym to za darmo. Wziąłbyś udawany ślub z osobą, której nie szanujesz? Nie musicie ze sobą żyć, ale nie możecie wziąć rozwodu.
    • AdorableMe
      Za takie pieniadze? Oczywiscie! Opuscilbys na zawsze swoj kraj?