Jigga

Jaki sport najbardziej lubicie/uprawiacie?

466 postów w tym temacie

Ja lubie grać w kosza i w noge.

W podstawówce byłem na zawodach w pchnięciu kulą, a teraz jeszcze chodze na siłownie a wiosną i latem staram się jak najwicej jeździć na rowerze.

A wy co lubiecie robić??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

obecnie to żadnego nie uprawiam kiedyś ponad dwa lata siłownia i 4 lata gry w klubie w piłke nożną

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm ja już kiedyś wspominałem Karate.

Nie ma nic lepszego niż kształtowanie swojego ducha walki =] 5 treningów w ciągu tygodnia. Występowałem w 4 mistrzostwach polski w kategorii wagowej do 65kg ale niestety nic nie wygrałem (jak na razie ;) )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Krag,mistrzostwa Polski to już całkiem nieźle.

W 6 klasie gdybym nie spalil jednego rzutu na zawodach wojewódzkich to bym miał szanse na podium w kuli :x

Jeśli w Liceum będa jakieś zawody to może się załapie :)

Nie wiem czy to ty pisałeś Krag, ale ktoś na treningach znalazł dziewczynę. Jeśli to byłeś ty to już coś wygrałeś :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

taaa mój największy sukces to gra w meczach towarzyskich w IV lidze polskiej :lol: :lol: no i jakieś porządne wyniki na siłowni:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

90 przy wadze 65kg;) później masa szła w góre, a siła w dół:p i wychodziło na to, że na serie czyli 8 ruchów po 4 razy robiłem 75kg a wyciskałem 82:p przy wadze 70kg:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nieźle :) Pół roku temu brałem 70kg, teraz mi siła dużo wzrosła, ale nie próbowałem więcej wyciskać bo gość z siłki nie chce żebyśmy sobie coś zrobili, ale i tak nie długo spruóje 80kg :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krag,mistrzostwa Polski to już całkiem nieźle.

W 6 klasie gdybym nie spalil jednego rzutu na zawodach wojewódzkich to bym miał szanse na podium w kuli :x

Jeśli w Liceum będa jakieś zawody to może się załapie :)

Nie wiem czy to ty pisałeś Krag, ale ktoś na treningach znalazł dziewczynę. Jeśli to byłeś ty to już coś wygrałeś :P

Hmmm racja :)

Co do sportu rezerwuje sale w miejskim ośrodku sportowym co 3 tygodnie na 2 godziny z kolegami by troche pochodzić po ścianie wspinaczkowej. Polecam wszystkim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja napisałem co uprawiam hehe

A Kocham Piłkę Nożną i Spory Walki a tak po za tym prawie każdy Sport jest OK :D

Mniej lub więcej ale OK :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie uprawiasz bo nie lubisz czy ci się nie chce? Smile

nie lubię :D o dziwo jako jedyna osoba z klasy nie posiadam roweru, rolek, deskorolki itp. rzeczy ;) wolę oglądać niż robić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czemu nie? Przecież choćby cross, czy też superbike to sport. Motorower to wersja mniej ekstremelna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz