Altea

Jakie paznokcie?

53 postów w tym temacie

No więc dziewczyny jakie wolicie? U mojej koleżanka każdy paznokieć ma inny kolor. Mi osobiście się to nie podoba. A Wam? Wolicie kolorowe czy lakier bezbarwny? Długie czy krótkie? Tipsy? A może normalne?:) bez niczego.

Mam nadzieję, że nie było.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naturalne pociągnięte bezbarwnym lakierem, ewentualnie french ale z tym jest dużo pracy. Chociaż nie mam nic przeciwko jaskrawym czy bardzo kolorowym paznokciom.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam wole jak dziewczyna ma naturalne, ładne, zadbane paznokcie, nie za długie pomalowane bezbarwnym lakierem ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
U mojej koleżanka każdy paznokieć ma inny kolor.

Zazwyczaj widuję w przedziale 13-15 lat.

Wolicie kolorowe czy lakier bezbarwny?

Bezbarwny, french, czerwień.

Długie czy krótkie?

Max. 0,5 cm od opuszka.

Tipsy?

Nie.

A może normalne?

Muszę mieć pomalowane bezbarwnym.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli kolorowe to czerwone lub zielone. Jednak najbardziej podoba mi się french.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się najbardziej podobają bezbarwne lub też french. Osobiście mam dosyć długie i takie też mi się podobają, chociaż do krótkich nie mam żadnych zastrzeżeń.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maluję paznokcie najczęsciej perłowym lakierem, czasem bordowym, czerwonym, czasem robię francuza-długość poza płytkę-max pół cm!

Tipsy MEEEGA rzadko.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolorowe? Moim zdaniem wyglądają dobrze ale u dziewczynki, która idzie na przebierańce do szkoły. Oczywiście bez obrazy.

Bardzo ładnie wygląda french, oraz jasne kolory typu beż. Czerwone , też są bardzo ładne ale gdy porządnie pomalowane, bo rzucają się w oczy niedociągnięcia.

Lekko błyszczące pomalowane lakierem bezbarwnym, też śliczne.

Długość- nie za krótka, nie za długa. Żeby nie wyglądały jak szpony (;

Tipsy? Miałam, i okazały się nie wypałem. Ale to pewnie zależy od ceny.

Generalnie stawiam na frencha. Od opuszka pół cm, zresztą dłuższe są niewygodne sprawiają trudność w wykonywaniu różnych prac.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja najlepiej czułam się w tipsach żelowych, nosiłam przez rok, zazwyczaj french z jakimiś kwiatkami lub czymś takim, nigdy za długie.

teraz mam naturalne, ale to dlatego że po prostu bardzo niszczyłam te tipsy, miałam możliwość robienia raz na miesiąc, a paznokcie b. szybko odrastały ja zaczynałam w tym grzebać i kurde rozwalałam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zazwyczaj mam naturalne długie, spiłowane 'na kwadratowo' i pomalowane na french.

Obcinam tylko, jeśli chodzę do pracy w której długie pazurki przeszkadzają.

Przymierzam się do założenia tipsów, ale chyba dopiero koło września. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

naturalne, krótkie, czasem długie, tipsom mówię stanowcze NIE, czasem pomaluję sobie na jakies ciemniejsze kolorki...zależy co akurat ubieram

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spiłowane na krótko, niepomalowane żadnym lakierem. Mam bardzo łamliwe paznokcie i zapuszczanie ich jest nieopłacalne, bo zaraz mi się jakiś złamie, a pomalowane, krótkie paznokcie nieładnie prezentują się na moich dłoniach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko byleby nie przekraczało magicznej granicy pomiędzy ekstrawagancją, a kiczem :)

Ja osobiście jestem wielką zwolenniczką frencha-prosty elegancki do wszystkiego pasuje;)

A, jeśli chodzi o tipsy to lubie zwykły french z gdzieniegdzie wtopionym malutkim kwiatkiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

french ładnie wygląda tylko na delikatnych dłoniach. a zresztą jak każdy kolor. takie łapy jak u dody powinny być zwykłym bezbarwnym, żeby się nie rzucały w oczy.

u mnie najczęściej czerwony, ew. bezbarwny z odżywką jak się zaczyna coś z płytką dziać.

nie znoszę takich pastelowych kolorów typu złoty, brzoskwiniowy, lila.

nie tipsom i naturalnie za długim pazurom.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

każdy paznokiec inny kolor? :shock: nie podoba mi się :P

ja mam długie-naturalne (6 mm) i od czasu do czasu zrobię sobie francuski. a tak to bezbarwnym

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krótkie... Pomalowane bezbarwną odżywką, albo czarnym lakierem xD :devil:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tipsy - nie!!

Naturalne, bezbarwny, ewentualnie francuski jak mam czas:)

a i nie za dlugie i nie za krotkie, takie cos pomiedzy:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zazwyczaj mam naturalne długie, spiłowane 'na kwadratowo' i pomalowane na french. :)

tak najczesciej.

Choc ostatnio cos mi odbija i obcinam na krotko i maluje zwyklym bezowym lub jasnorozowym lakierem. Krotkie, spilowane i pomalowane paznokcie zawsze wygladaja estetycznie, a z dlugimi masa roboty z łamaniem/rozdwajaniem sie itp, trzeba sie nameczyc,zeby byly w formie ;P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zazwyczaj mam naturalne długie, spiłowane 'na kwadratowo'

czasami french, czasami maluję lakierem bezbarwnym, a czasem na jakiś kolor: czerwony, bordowy lub fiolet :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

naturalne, 'na kwadratowo' i tylko i wyłącznie czarne.. - chyba że w celu "podleczenia" to odżywka i bezbarwny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie się najbardziej podobają naturalne paznokcie pomalowane na farancuski manicure, takie wyglądają najładniej i do tego naturalnie, a nie 1,5 cm szpony z mnóstwem cekinów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Długie, ale własne, nie żadne Tipsy. Kobiece, a nie dziecięce, czyli odpada każdy inny czy jaskrawe kolorki. Przeważnie kolor naturalnie różowy, czasami kusząca czerwień, rzadziej bezbarwne. Jeśli czas pozwala to z białym szlaczkiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz