Jump to content

Prezent na 18-tke ...

Olcia

Recommended Posts

Posted

Niedługo kuzyn ma osiemnastke .. Tylko że ja ide z rodzicami i tylko na obiad . I musze kupic prezent . Co ja moge kupic ? Moga to byc takie prezenty z jajem ale bez przesady bo to tez od moich rodzicow . Chodzi o jakis porządny prezent . Błagam pomózcie

Posted

ja bym prpoponowała -> łancuszek taki grubszy i do tego blaszke i wygraweruj tam cos.. pisałąm to już w jakimś temacie.. pamiątka na całe życie ;)

Posted

a do jakiej kwoty mniej więcej?

Posted

Kwota jest bez znaczenia

Posted

Pozukaj po sklepach! :) Znajdziesz tam naprawdę coś super! :P Prezent sama wybierz, a dodatkiem do tego może być dyplom :P

Dziewczyna z winem xD
Posted

dobra płyta :P i pół litra xD

Posted

Ja proponuje coś pożytecznego, praktycznego. Może jakiś dobry zegarek? Mp3/4...piłke jakąs oryginalną /o ile kuzyn gra w pilke/? Dowiedz sie, jakie chłopak ma zainteresowania, co lubi robic...wtedy bedzie latwiej wybrać.

• 2 weeks later...
Posted

A moze poprostu dac kase...wtedy kuzyn kupi sobie to co bedzie mu sie podobalo :o

Posted
ja bym prpoponowała -> łancuszek taki grubszy i do tego blaszke i wygraweruj tam cos.. pisałąm to już w jakimś temacie.. pamiątka na całe życie ;)

Takie cos mi osobiscie by sie bardzo spodobalo :P Wygraweruj tam jego imie, nazwisko ,rok urodzenia i jak by dalo rade grupe krwi. Takie cos jest swietne sam bym chcial :( I zycie moze uratowac 8) Polecam fajna rzecz

Ps. Mi tez kup :)

Posted

Ja miałabym bardzo dużo pomysłow ale jeśli ma to być też od rodziców to rezygnuje. Ja z moimi rodzicami kupiłam rok temu na 18 mojemy wujkowi :P obraz w ramce a tam prezerwatywa w opakowaniu i był tez napis "w razie potrzeby zbij szybke". :D Powiesił nad łożkiem :P Widziałam bardzo dużo rzeczy na prezent :)

Partykus_1989
Posted

tzw. niezapominajka, niesmiertelnik - ja bym sie cieszyl z takiego prezentu, z tym ze juz takie cos mam... 8)

Posted

widzialam kiedys takie jakby miskia w srodku pol litra to byloby dobre:P

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Cranche
    • Wulf
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Dziecko
    • Martusiaaaaaa92
      Nie pochwalam związków osoby dorosłej z dzieckiem.
    • Nieprzenikniona
      Nie zrobiłabym czegoś takiego. Tak postępują wg mnie osoby, które nie potrafią omówić problemu, tylko chcą naokoło coś załatwić. Człowiek się powinien uczyć na błędach.
    • Kerosine
      W dniu dzisiejszym nasze forum postanowił - tym razem już na dobre - opuścić @intodecay00. Nie upoważnił mnie do podania przyczyny, podkreślił natomiast, że opublikowanie niniejszego postu jest dla niego niezwykle ważne i wydatnie ułatwi mu wytrwanie w postanowieniu. Na pożegnanie z Wami przesyła poniższy utwór:
    • dannonka
      W końcu skończyłam pisać pracę magisterską. Wysłana do promotora, teraz niech się dzieje wola nieba - teraz zamierzam przez kilka dni odpoczywać  
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      patolove